Lilka: Uzdrowienie ze złych myśli

Poszłam do spowiedzi. Muszę teraz odnaleźć nową siebie, Chwała Matce Bożej
Przeczytaj całość

Bożenka: Zaniemówiłam…

Kiedy niedawno usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej i prawie jednocześnie o mającej się urodzić wnuczce, dojrzewała we mnie myśl, aby odmówić ją w intencji mającego przyjść na świat dziecka.
Przeczytaj całość

E.E.A.: O dobrego męża

Odmawiam drugi raz nowennę pompejańską, ale tym razem o to bym ja była dobrą żoną. Obym wytrwała. Niech Was Pan Bóg błogosławi! Nie lękajcie się!
Przeczytaj całość

Kornelia: Ta modlitwa pogłębiła moją wiarę

Właśnie skończyłam odmawiać czwartą nowennę pompejańską. Dwie pierwsze były o nawrócenie bliskich mi osób, trzecia i czwarta o drugą połówkę dla brata i dla mnie. Wcześniej różaniec był dla mnie długą, nudną modlitwą. Obecnie odmówienie różańca to nie jest dla mnie kłopot. Ta modlitwa pogłębiła moją wiarę. Przeczytaj Kornelia: Ta...
Przeczytaj całość

Sebastian: Szybka odpowiedż Matki Boskiej

Witam Dzieki stronie na facebooku Nie wstydze się Jezusa zacząlem od wczoraj odmawiać Nowenne Pompejańską , główna prośba była abym otrzymał prace odmowiłem jedną dziesiątke i dzwoni telefon ,wachałem się czy odbierać podczas modlitwy , ale odebrałem i dostałem prace . Wierzę że dzięki temu otrzymałem prace , oczywiście będę...
Przeczytaj całość

Stanisław: Ja też otrzymałem łaskę w intencji której się nie modliłem.

Nowennę pompejańską polecił mi mój znajomy w 2013 roku. Od tego czasu odmawiam nowennę pompejańską w różnych intencjach.

Na początku odmawiałem trzy pełne różańce, dopiero po jakimś czasie dowiedziałem się jak należy odmawiać nowennę pompejańską. Chciałbym złożyć świadectwa uzyskania łaski od Matki Bożej która wysłuchała moich próśb. Modliłem się w intencji pracy dla moich córek i jedna z córek otrzymała w kwietniu pracę z której jest bardzo zadowolona. Ja też otrzymałem łaskę w intencji której się nie modliłem. Bardzo często masturbowałem się ale od dłuższego czasu tego nie robię. Nowenna pompejańska jest modlitwą nie do odparcia. Teraz nie przestaję modlić się nowenną pompejańską, niekiedy odmawiałem trzy nowenny na raz. Pozostało mi wiele intencji w których będę się modlił. Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego za otrzymane łaski.
Stanisław

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Stanisław: Ja też otrzymałem łaskę w intencji której się nie modliłem."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bożena Szpura
Gość

A jak żesz Ty to robisz ,żeby odmówić 9 różańców dziennie przez tyle dni.chyba tylko temu się poświęcasz.Pozdrawiam i podziwiam.

mena
Gość

To już kolejne świadectwo , że można odmawiać kilka nowenn dziennie wszystko zależy od naszego zorganizowania i łaski Bożej.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!