Stanisław: Ja też otrzymałem łaskę w intencji której się nie modliłem.

Nowennę pompejańską polecił mi mój znajomy w 2013 roku. Od tego czasu odmawiam nowennę pompejańską w różnych intencjach.

Na początku odmawiałem trzy pełne różańce, dopiero po jakimś czasie dowiedziałem się jak należy odmawiać nowennę pompejańską. Chciałbym złożyć świadectwa uzyskania łaski od Matki Bożej która wysłuchała moich próśb. Modliłem się w intencji pracy dla moich córek i jedna z córek otrzymała w kwietniu pracę z której jest bardzo zadowolona. Ja też otrzymałem łaskę w intencji której się nie modliłem. Bardzo często masturbowałem się ale od dłuższego czasu tego nie robię. Nowenna pompejańska jest modlitwą nie do odparcia. Teraz nie przestaję modlić się nowenną pompejańską, niekiedy odmawiałem trzy nowenny na raz. Pozostało mi wiele intencji w których będę się modlił. Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego za otrzymane łaski.
Stanisław

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
menaBożena Szpura Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Bożena Szpura
Gość
Bożena Szpura

A jak żesz Ty to robisz ,żeby odmówić 9 różańców dziennie przez tyle dni.chyba tylko temu się poświęcasz.Pozdrawiam i podziwiam.

mena
Gość
mena

To już kolejne świadectwo , że można odmawiać kilka nowenn dziennie wszystko zależy od naszego zorganizowania i łaski Bożej.

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________