Iza: przemiana wewnętrzna

Pierwsza NP za zdrowie osoby z rodziny, ta osoba nie jest jeszcze zdrowa, ale wierzę, że będzie w odpowiednim czasie. Otrzymałam mnóstwo łask, mianowicie: spokój na modlitwie, chęć odmawiania jeszcze więcej modlitw, zmianę postrzegania niektórych spraw, sporo spraw zaczęło się wreszcie układać, mimo że wcześniej szły opornie, albo wcale. Maryja...
Read More

Bożena: Stał się cud Matka Najświętsza pomogła nie zostawiła nas z tym problemem

Postanowiłam więc odmówić Nowennę w intencji łask potrzebnych dla córki w szkole i stał się cud Matka Najświętsza pomogła nie zostawiła nas z tym problemem, nie wiemy jeszcze jak z pamięcią , ale wiemy jedno córka daje radę i to nieźle czasem mówi że ma wrażenie jakby jej ktoś podpowiadał .
Read More

MMP: Potrzebne łaski dla siostry

Szczęść Boże . Pragnę złożyć krótkie świadectwo z odmawiania NP . Modliłem się tym razem o potrzebne łaski dla siostry która jest obecnie w ciąży jak i dla jej męża . Nowennę pompejańską zakończyłem 30.11.2017 r . Pragnę podziękować Królowej Różańca za to że wytrwałem w tej modlitwie , za wszystkie otrzymane łaski . Dzięki NP dalej trwam w Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego .
Read More

S: Bijące serduszko

Kochani to moje kolejne świadectwo. Poprzednie dotyczyło cudu poczęcia dziecka. Pomimo, że proponowano Nam in vitro udało się począć dzieciątko w sposób naturalny. Cały czas odmawiam Nowennę Pompejańską tym razem o prawidłowy rozwój Naszego Maleństwa. I właśnie dziś byłam na wizycie kontrolnej.
Read More

Anna: odzyskanie miłości męża

Pogodzenie się ze zdradą nie jest łatwe, więc bywają trudniejsze chwile ale dziś czuję, że nasze małżeństwo jest silniejsze i ma sens. Jestem szczęśliwa i mam w planach kolejną Nowennę. Modlitwa przywróciła mi radość i sens życia.
Read More

Stanisław: Ja też otrzymałem łaskę w intencji której się nie modliłem.

Nowennę pompejańską polecił mi mój znajomy w 2013 roku. Od tego czasu odmawiam nowennę pompejańską w różnych intencjach.

Na początku odmawiałem trzy pełne różańce, dopiero po jakimś czasie dowiedziałem się jak należy odmawiać nowennę pompejańską. Chciałbym złożyć świadectwa uzyskania łaski od Matki Bożej która wysłuchała moich próśb. Modliłem się w intencji pracy dla moich córek i jedna z córek otrzymała w kwietniu pracę z której jest bardzo zadowolona. Ja też otrzymałem łaskę w intencji której się nie modliłem. Bardzo często masturbowałem się ale od dłuższego czasu tego nie robię. Nowenna pompejańska jest modlitwą nie do odparcia. Teraz nie przestaję modlić się nowenną pompejańską, niekiedy odmawiałem trzy nowenny na raz. Pozostało mi wiele intencji w których będę się modlił. Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego za otrzymane łaski.
Stanisław

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Stanisław: Ja też otrzymałem łaskę w intencji której się nie modliłem."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bożena Szpura
Gość

A jak żesz Ty to robisz ,żeby odmówić 9 różańców dziennie przez tyle dni.chyba tylko temu się poświęcasz.Pozdrawiam i podziwiam.

mena
Gość

To już kolejne świadectwo , że można odmawiać kilka nowenn dziennie wszystko zależy od naszego zorganizowania i łaski Bożej.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!