Pola: Modlitwa daje moc

Nowennę Pompejańską odmawiałam pierwszy raz, nie było to łatwe. Modliłam się i zostałam wysłuchana już pod koniec części błagalnej potem było widać kolejne łaski od Matki Bożej Pompejańskiej, które dostrzegam cały czas.

Modlitwa czyni cuda trzeba tylko zaufać i mocno wierzyć w jej moc. Maryjo proszę Cię miej mnie zawsze pod swoją opiece. Dziękuję.

Kamila: Prośba o zdrowie dla Mamy

Jestem winna również jak wiele z nas tutaj świadectwo otrzymanej łaski. O Nowennie Pompejańskiej usłyszałam w tv Trwam po Apelu Jasnogórskim, który oglądałam wraz z moją ciężko chorą mamą. Odmawiałam wiele modlitw, odprawiane były również Msze Św w intencji zdrowia mamy.Przeczytaj Kamila: Prośba o zdrowie dla Mamy
Przeczytaj

Marzena: modlitwa o cud poczęcia

Obecnie zostało mi 2 miesiące do porodu i nadal modlę się do Najświętszej Maryi Panny różańcem. Uwierzcie mi, że różaniec wciąga...
Przeczytaj

Wiesława: Uzdrowienie z alkoholizmu

Matka Boża nie obdarzyła nas tą łaską, ale ciągle miałam nadzieję, że ulituje się nad moim synem. Zaczęłam odmawiać drugą nowennę.
Przeczytaj

Monika: Maryjo, pod Twoją obronę nas oddaję

Witam, Od dłuższego czasu czuje potrzebę ale także i obowiązek napisania kolejnego świadectwa dotyczącego łask otrzymanych za pośrednictwem Najświętszej Maryi i dzięki Nowennie Pompejańskiej. Modliłam się już kolejny raz NP o łaskę pokoju, zgody i miłości w moim małżeństwie. Już jakiś czas dręczyły nas powtarzające się kryzysy, kłótnie, ciche dni. Bardzo łatwo przychodziło nam mówienie o rozstaniu.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o