Aleksandra: Walka z nałogami

Szczęść Boże, właśnie skończyłam odmawiać moja trzecia nowennę. O tej modlitwie dowiedziałam się od koleżanki,ilość łask, które otrzymałam jest nie do opisania.
Przeczytaj całość

P: Zdany egzamin

Chciałabym złożyć świadectwo pomocy jaka została mi dana za pomocą nowenny. Wiedząc, że czeka mnie bardzo trudny dla mnie egzamin zawodowy postanowiłam zmówić nowennę pompejańską. Był to dla mnie bardzo ważny egzamin, był uwieńczeniem wielu lat nauki, studiów prawniczych oraz odbytej aplikacji. Przeczytaj P: Zdany egzamin
Przeczytaj całość

Waldemar: Podejrzenie czerniaka

Od kilku lat na łydce mojej żony rosło znamię, powiększało się. Nie wzbudziło to mojego zaniepokojenia, gdyż widziałem je na co dzień. Na szczęście moja teściowa, będąc u nas z wizytą (dwa razy w roku), zauważyła, że znamię znacznie urosło. Na drugi dzień rano zadzwoniła do mojej żony i powiedziała, że nie mogła spać, ma złe przeczucia i prosi ją bardzo, żeby poszła do lekarza.
Przeczytaj całość

Sylwia: Darowane życie i zdrowie

Dziękuję Matce Najświętszej za łaskę zdrowia mojej mamy Ewy.Dla mnie jest to cud darowanego życia ponieważ lekarze nie rozpoznali się na chorobie i zrobili kardiowersje podczas kiedy mama miała udar mózgu.
Przeczytaj całość

Maria: Wiedz z niewzruszoną pewnością…, że prawdziwie jestem twą miłosierną Matką

„Wiedz z niewzruszoną pewnością..., że prawdziwie jestem twą miłosierną Matką, twoją i wszystkich ludzi..., którzy Mnie kochają, tych, którzy Mnie szukają, tych, którzy Mi ufa ją. Tu wysłucham ich łkania, ich narzekań, i uzdrowię ich z ich smutku, ciężkich doświadczeń i cierpień...”.
Przeczytaj całość

Pola: Modlitwa daje moc

Nowennę Pompejańską odmawiałam pierwszy raz, nie było to łatwe. Modliłam się i zostałam wysłuchana już pod koniec części błagalnej potem było widać kolejne łaski od Matki Bożej Pompejańskiej, które dostrzegam cały czas.

Modlitwa czyni cuda trzeba tylko zaufać i mocno wierzyć w jej moc. Maryjo proszę Cię miej mnie zawsze pod swoją opiece. Dziękuję.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!