T.N-Matka Boża pełna miłości

Za wszelkie łaski jakie otrzymałam od Pana Boga za pośrednictwem Matki Bożej Różańcowej z Pompejów, dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej i korzystania z Sakramentów Św.
Przeczytaj

Ola: Wsparcie i zrozumienie

Witam :) To moja pierwsza ukończona nowenna w której się modliłam w ważnej dla mnie intencji otóż... przed nowenną poznałam pewną osobę na której zaczęło mi bardzo zależeć do takiego stopnia że zaczęłam panicznie bać się że urwie się kontakt. I zaczęłam odmawiać nowennę by być szczęśliwa z tą osobą by się nic nie rozsypało, bym była spokojniejsza. Lecz po jakimś czasie ta osoba mi powiedziała że lepiej jak przestaniemy się spotykać.
Przeczytaj

Ania: modlitwa o miłość

Rok temu zaczęłam odmawiać pierwszą nowennę w intencji powrotu narzeczonego.byłam zrozpaczona. Po kilku dniach odmawiania ogarnął mnie taki spokój ducha ze nie sposób tego opisać. Dodatkowo jakaś wewnętrzna siła namawiala mnie do tego aby skończyć nowennę w tej intencji i rozpocząć nową zw intencji o znalezienie miłości.Przeczytaj Ania: modlitwa o...
Przeczytaj

Paulina: Matka Boża blisko mnie . .

Witam wszystkich chciałam się podzielić swoim świadectwem . Otóż jakiś czas temu moja sąsiadka która ma syna chorego na mukowiscydozę przyszła do i zaczęła opowiadać o skaplikowanym leczeniu syna
Przeczytaj

Mama: Tylko Opatrzność Boża sprawiła, że Córka żyje!

Szczęść Boże. Moja córka jest dorosłą osobą. Ostatnio ktoś ją skrzywdził w sposób niewyobrażalny poprzez złe słowa, czyny i gesty. I tylko Opatrzność Boża sprawiła, że żyje!
Przeczytaj

Paweł: Miałem wielki problem z natrętnymi myślami

Witam wszystkich chciałbym i ja podzielić się z wami łaską którą otrzymałem od Matki Bożej Pompejańskiej.To nie była moja pierwsza nowenna pisałem już świadectwo teraz piszę kolejne.

Miałem wielki problem z natrętnymi myślami a dokładniej z bluźnierstwami które nie chciały w żaden sposób przepaść na zawsze zacząłem więc nowenne w intencji uzdrowienia. Z przykrością muszę się przyznać że nowenny nie udało mi się skończyć po prostu tym razem nie dałem rady. A mimo to myśli tak się uspokoiły w mojej głowie że w porównaniu z tym co było to niebo a ziemia. Jeszcze się pojawiają ale naprawdę jest ich bez porównania mniej praktycznie ich nie ma a wcześniej nie mogłem nawet w spokoju się pomodlić ani żyć. Chcę właśnie przez to świadectwo podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za otrzymaną pomoc. Proszę was módlcie się na różańcu bo Matka Najświętsza nikomu nie odmawia pomocy. Z Panem Bogiem.

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Gabriela Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Gabriela
Gość

Też mam natrętne bluźniercze myśli, z którymi w żaden sposób nie mogę sobie poradzić, co jest dla mnie wielkim ciężarem. Mam z tym problem podczas modlitwy i Mszy Świętej. Trzy dni temu rozpoczęłam nowennę do Matki Bożej Pompejańskiej o „spotkanie swojego przyszłego męża”, ale boję się, że nie uda mi się jej ukończyć własnie przez te myśli.