Kasia: Spełnione dwie intencje

Chciałam podziękować Maryi za to, że otrzymałam pracę w zawodzie, w takiej firmie, że sądzę, że bezz jej pomocy nie byłoby to możliwe. To prawdziwy cud, wiem o tym. Dziękuję Ci za to.Przeczytaj Kasia: Spełnione dwie intencje
Read More

Teresa: Tobie najukochańsza Matko powierzam siebie i rodzinę

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Pragnę podziękować Najświętszej Maryi Pannie za to że zawsze jest obecna w moim zyciu.Dziękuję za zdrowe dzieci,męża, rodziców . Modliłam się w ich intencji od kwietnia tego roku w różnych sprawach które częściowo zostały wysluchane. Dziękuję mateńko moja.
Read More

MMP: Tyle łask i jak tu się nie modlić?

Piearwszego marca tego roku ukonczyłem 14-tą NP. Tym razem modliłem się o potrzebne łaski dla siostry przygotowującej się do zawarcia sakramentu małżeństwa. Tą nowenne w niektóre dni ciężko mi się odmawiało ponieważ były różne rozproszenia , modlitwa o późnych godzinach wieczornych.
Read More

Kasia: DETOX z okultyzmu!

Zaznaczam na wstepie,ze nie mam polskich znakow na klawiaturze,tagze z gory dziekuje za wyrozumialosc.To swiadectwo jest bardzo dlugie,ale taka jest wola Matki Boskiej. Mowiac o detoxsie myslimy automatycznie o uzaleznieniu.Zgadza sie z tym ,ze u mnie to bylo raczej zniewolenie duchowe! Moi drodzy uzalezniona bylam prawie 18lat od wrozb!Mam dopiero...
Read More

Jolanta: Nawrócenie

Powiem tak, Matka Boza zmienila i zmienia ciagle zycie na pewno moje i ufam ze nie tylko. DZieki niej otwarly mi sie oczy na wiele spraw dotyczacych wiary i Pana Boga.
Read More

Paweł: Miałem wielki problem z natrętnymi myślami

Witam wszystkich chciałbym i ja podzielić się z wami łaską którą otrzymałem od Matki Bożej Pompejańskiej.To nie była moja pierwsza nowenna pisałem już świadectwo teraz piszę kolejne.

Miałem wielki problem z natrętnymi myślami a dokładniej z bluźnierstwami które nie chciały w żaden sposób przepaść na zawsze zacząłem więc nowenne w intencji uzdrowienia. Z przykrością muszę się przyznać że nowenny nie udało mi się skończyć po prostu tym razem nie dałem rady. A mimo to myśli tak się uspokoiły w mojej głowie że w porównaniu z tym co było to niebo a ziemia. Jeszcze się pojawiają ale naprawdę jest ich bez porównania mniej praktycznie ich nie ma a wcześniej nie mogłem nawet w spokoju się pomodlić ani żyć. Chcę właśnie przez to świadectwo podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za otrzymaną pomoc. Proszę was módlcie się na różańcu bo Matka Najświętsza nikomu nie odmawia pomocy. Z Panem Bogiem.

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Gabriela Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Gabriela
Gość

Też mam natrętne bluźniercze myśli, z którymi w żaden sposób nie mogę sobie poradzić, co jest dla mnie wielkim ciężarem. Mam z tym problem podczas modlitwy i Mszy Świętej. Trzy dni temu rozpoczęłam nowennę do Matki Bożej Pompejańskiej o „spotkanie swojego przyszłego męża”, ale boję się, że nie uda mi się jej ukończyć własnie przez te myśli.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!