Paweł: Miałem wielki problem z natrętnymi myślami

Witam wszystkich chciałbym i ja podzielić się z wami łaską którą otrzymałem od Matki Bożej Pompejańskiej.To nie była moja pierwsza nowenna pisałem już świadectwo teraz piszę kolejne.

Miałem wielki problem z natrętnymi myślami a dokładniej z bluźnierstwami które nie chciały w żaden sposób przepaść na zawsze zacząłem więc nowenne w intencji uzdrowienia. Z przykrością muszę się przyznać że nowenny nie udało mi się skończyć po prostu tym razem nie dałem rady. A mimo to myśli tak się uspokoiły w mojej głowie że w porównaniu z tym co było to niebo a ziemia. Jeszcze się pojawiają ale naprawdę jest ich bez porównania mniej praktycznie ich nie ma a wcześniej nie mogłem nawet w spokoju się pomodlić ani żyć. Chcę właśnie przez to świadectwo podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za otrzymaną pomoc. Proszę was módlcie się na różańcu bo Matka Najświętsza nikomu nie odmawia pomocy. Z Panem Bogiem.

NOWENNA DO MATKI 

+ płócienny szkaplerz

BOŻEJ SZKAPLERZNEJ

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Gabriela Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Gabriela
Gość
Gabriela

Też mam natrętne bluźniercze myśli, z którymi w żaden sposób nie mogę sobie poradzić, co jest dla mnie wielkim ciężarem. Mam z tym problem podczas modlitwy i Mszy Świętej. Trzy dni temu rozpoczęłam nowennę do Matki Bożej Pompejańskiej o „spotkanie swojego przyszłego męża”, ale boję się, że nie uda mi się jej ukończyć własnie przez te myśli.

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________