Elżbieta: Rano guz zniknął

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Jego Matka i Matka nasza, W przeciągu ostatnich trzech lat odmówiłam kilka nowenn. Powierzając a to męża, a to nasze kulejące małżeństwo, a to nasze dzieci. W trakcie nowenny za męża po odmówieniu ostatniej części różańca zasnęłam z różańcem w reku.
Read More

Mariola: Nawrócony grzesznik i wielka przemiana

Kochane Siostry i Bracia, dziś stały się cud i łaska, którą otrzymałam od Matki Bożej. Przez 20 lat odwracałam się od wiary i Kościoła. Żyłam jak prawie każdy korporacyjny ludzik. Praca i zabawa, reszta nieważna. Aż w końcu straciłam pracę, zwolniono mnie dyscyplinarnie, przeszłam stan przedzawałowy, a po dwóch dniach potrącił mnie samochód, kiedy jechałam na...
Read More

Małgorzata: Czułam się jakby odebrali mi moje rodzone dziecko

Zacznę od tego że w listopadzie 2011r.zostałam z mężem rodziną zastępczą a już w marcu 2012r.do naszego domu przywieźliśmy 4 miesięczną dziewczynkę,odebraną ze szpitala. Zakochaliśmy się w niej od pierwszego wejrzenia. Spotkania z rodzicami biologicznymi były sporadyczne i brakowało nawiązania więzi emocjonalnej między nimi.Pomimo tych wszystkiego i innych niekorzystnych warunków niesprzyjających rozwojowi dziecka.
Read More

J: Jestem ogromnie szczęśliwa i tak wdzięczna Maryi za wszelką pomoc

Dwa dni temu skończyłam moją pierwszą Nowennę Pompejańską. Odmawiałam Nowennę prosząc o powodzenie w leczeniu nowotworu skóry u mojego taty. Ok trzy tygodnie temu tato rozpoczął naświetlania.
Read More

Asia: Dawniej często się stresowałam a teraz wstąpił we mnie spokój ducha.

Maryjo z Pompejów jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna Tobie za to co dla mnie zrobiłaś Dziękkuje Ci.
Read More

Paulina: Różaniec jest najpotężniejszą bronią przeciwko szatanowi

Witam Was Kochani, Odmawiam Nowennę już po raz piąty. Wierzę w to, że ma wielką moc. Sama Maryja powiedziała, że Różaniec jest najpotężniejszą bronią przeciwko szatanowi i dzięki niemu można wyprosić wiele łask.

Nie wszystkie z moich intencji modlitewnych zostały wysłuchane w sposób jaki oczekiwałam, ale to wcale nie oznacza, że nie otrzymałam innych darów od Maryi.
Modliłam się o dobrą pracę, i znalazłam taką, która daje mi dużo satysfakcji, w której mogę się rozwijać z wynagrodzeniem o jakim nawet nie marzyłam.
Prosiłam także o uleczenie z choroby, z którą zmagam się już kilka lat. Mimo, że nie otrzymałam tej łaski i nie jestem zdrowa, to nauczyłam się żyć z moimi dolegliwościami, poza tym objawy choroby nie są już takie intensywne jak dawniej.
Dzięki Nowennie urodziłam zdrowe dziecko, mimo że od samego początku ciąży pojawiały się komplikacje. Istniało również ryzyko poronienia. Córeczka urodziła się co prawda przedwcześnie bo w 36 tyg. ciąży, z niską masą urodzeniową ale jak na razie rozwija się prawidłowo. Już na samym początku ciąży powierzyłam swoje dziecko Maryi, bo wiem, że Ona będzie wspanialszą Matką niż ja. Kocham bardzo Matkę Boską. Pomaga mi przez całe życie. Potrafię dostrzec Jej pomoc i interwencję w tylu różnych życiowych sytuacjach. Zawierzcie Jej bo warto. Ja nie wyobrażam sobie życia bez Maryi. Módlcie się, nie będziecie żałowali czasu poświęconego tej modlitwie bo ona zawsze przynosi dobre owoce.
Szczęść Boże

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
AnaMagdalenaostatni_ratunekpoplawskagabriel@gmail.comLidia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Lidia
Gość
Lidia

Przepiękne świadectwo. Dużo wiary i pokory w Tobie. Życzę Ci wszelkich Bożych łask.

poplawskagabriel@gmail.com
Gość
poplawskagabriel@gmail.com

Z nowenną przez całe życie, daje mi siłę i wielką radość, uspakaja. Dziękuję za tę modlitwę, za łaski dla całej rodziny, za opiekę. Matka Boska wie co jest dla nas dobre.

ostatni_ratunek
Gość
ostatni_ratunek

Pięknie, że się modlicie jak wchodzę na tą stronę, ale nie wielu jest takich na świecie. Szatan bardziej boi się różana niż wszystkich innych modlitw. Ja odmawiam tylko dziesiątek różańca w dodatku cały czas żyję w grzechu ciężkim. Ogólnie chyba mam kryzys wiary strasznie spadłem na psy. Żebym takich ludzi spotykał na swojej drodze w pracy, gdziekolwiek a nie tylko tutaj i w kościele ;(

Magdalena
Gość
Magdalena

Jezus Cię kocha właśnie takiego… Podziękuj mu za ten kryzys.. Uwielbiaj 🙂 A On będzie działał. Wyciągnie z tego dobro. Jesteśmy krótkowzroczni. Skupiamy się na tym co tu i teraz..
Niech Pan Cię błogosławi i strzeże +++

Ana
Gość

Paulina,
dziekuje Ci za swiadectwo.
Rzeczywiscie wiare i pokore slychac i czuc…cyt. ” bo wiem, że Ona będzie wspanialszą Matką niż ja”
Szczesc Ci Boze w Twoim zyciu 🙂