Paweł: Zdrowie żony i ciąża

Od pewnego czasu bardziej intensywnie staraliśmy się o poczęcie nowego Życia. Niestety niezbyt się udawało. Potem diagnoza lekarska niezbyt przychylna dla naszych starań, która była impulsem do rozpoczęcia Nowenny. Obydwoje ją zmówiliśmy i wynik kolejnego badania nie pozostawał żadnych złudzeń - brak jakiejkolwiek choroby, a tym samym przeciwwskazań do zajścia...
Przeczytaj całość

Bożena: Pomoc w nauce

Moja dzis 16 letnia siostrzenica w ubieglym roku podjela sie odmawiac Nowennę Pompejańską (wlasciwie odmawiala 2 czesci rozanca a ja trzecia). Teraz na wakacjach odmawia sama cala Nowennę Pompejańską, bo jak mowi, przezyla ten rok szkolny bez stresu, dostala sie do wymarzonej szkoly i czula opieke Matki Boskiej.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Modlitwa o dobrego męża

Prosiłam o postawienie na mojej drodze człowieka, z którym mam według woli Bożej spędzić resztę życia. Jeszcze w trakcie nowenny poznałam kogoś. Moja radość i wdzięczność była wielka, ale niedługo. Z czasem rosły moje wątpliwości.
Przeczytaj całość

Ewa: zmiana pracy

Wiem, że sytuacja taka była możliwa tylko dzięki pomocy Maryi, za co jej z serca dziękuję oraz wszystkich zapewniam: Maryja zawsze pomaga i obejmuje opieką swoje dzieci. Wielokrotnie w życiu zaznałam Jej pomocy.
Przeczytaj całość

E: To naprawdę działa

Dwa miesiące temu moje małżeństwo praktycznie legło w gruzach. Po okresie kłótni, nieporozumień i zdrady – mąż odszedł z domu. Nie było dla nas ratunku. Mąż nie chciał o mnie słyszeć. Wyprowadził się z domu i zaczęliśmy osobne życie. Szukałam ratunku i wtedy znalazłam nowennę, na którą już kiedyś się...
Przeczytaj całość

Paulina: Różaniec jest najpotężniejszą bronią przeciwko szatanowi

Witam Was Kochani, Odmawiam Nowennę już po raz piąty. Wierzę w to, że ma wielką moc. Sama Maryja powiedziała, że Różaniec jest najpotężniejszą bronią przeciwko szatanowi i dzięki niemu można wyprosić wiele łask.

Nie wszystkie z moich intencji modlitewnych zostały wysłuchane w sposób jaki oczekiwałam, ale to wcale nie oznacza, że nie otrzymałam innych darów od Maryi.
Modliłam się o dobrą pracę, i znalazłam taką, która daje mi dużo satysfakcji, w której mogę się rozwijać z wynagrodzeniem o jakim nawet nie marzyłam.
Prosiłam także o uleczenie z choroby, z którą zmagam się już kilka lat. Mimo, że nie otrzymałam tej łaski i nie jestem zdrowa, to nauczyłam się żyć z moimi dolegliwościami, poza tym objawy choroby nie są już takie intensywne jak dawniej.
Dzięki Nowennie urodziłam zdrowe dziecko, mimo że od samego początku ciąży pojawiały się komplikacje. Istniało również ryzyko poronienia. Córeczka urodziła się co prawda przedwcześnie bo w 36 tyg. ciąży, z niską masą urodzeniową ale jak na razie rozwija się prawidłowo. Już na samym początku ciąży powierzyłam swoje dziecko Maryi, bo wiem, że Ona będzie wspanialszą Matką niż ja. Kocham bardzo Matkę Boską. Pomaga mi przez całe życie. Potrafię dostrzec Jej pomoc i interwencję w tylu różnych życiowych sytuacjach. Zawierzcie Jej bo warto. Ja nie wyobrażam sobie życia bez Maryi. Módlcie się, nie będziecie żałowali czasu poświęconego tej modlitwie bo ona zawsze przynosi dobre owoce.
Szczęść Boże

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Paulina: Różaniec jest najpotężniejszą bronią przeciwko szatanowi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lidia
Gość

Przepiękne świadectwo. Dużo wiary i pokory w Tobie. Życzę Ci wszelkich Bożych łask.

poplawskagabriel@gmail.com
Gość
poplawskagabriel@gmail.com

Z nowenną przez całe życie, daje mi siłę i wielką radość, uspakaja. Dziękuję za tę modlitwę, za łaski dla całej rodziny, za opiekę. Matka Boska wie co jest dla nas dobre.

ostatni_ratunek
Gość
ostatni_ratunek

Pięknie, że się modlicie jak wchodzę na tą stronę, ale nie wielu jest takich na świecie. Szatan bardziej boi się różana niż wszystkich innych modlitw. Ja odmawiam tylko dziesiątek różańca w dodatku cały czas żyję w grzechu ciężkim. Ogólnie chyba mam kryzys wiary strasznie spadłem na psy. Żebym takich ludzi spotykał na swojej drodze w pracy, gdziekolwiek a nie tylko tutaj i w kościele ;(

Magdalena
Gość
Magdalena

Jezus Cię kocha właśnie takiego… Podziękuj mu za ten kryzys.. Uwielbiaj 🙂 A On będzie działał. Wyciągnie z tego dobro. Jesteśmy krótkowzroczni. Skupiamy się na tym co tu i teraz..
Niech Pan Cię błogosławi i strzeże +++

Ana
Gość

Paulina,
dziekuje Ci za swiadectwo.
Rzeczywiscie wiare i pokore slychac i czuc…cyt. ” bo wiem, że Ona będzie wspanialszą Matką niż ja”
Szczesc Ci Boze w Twoim zyciu 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!