Paulina: Różaniec jest najpotężniejszą bronią przeciwko szatanowi

Witam Was Kochani, Odmawiam Nowennę już po raz piąty. Wierzę w to, że ma wielką moc. Sama Maryja powiedziała, że Różaniec jest najpotężniejszą bronią przeciwko szatanowi i dzięki niemu można wyprosić wiele łask.

Nie wszystkie z moich intencji modlitewnych zostały wysłuchane w sposób jaki oczekiwałam, ale to wcale nie oznacza, że nie otrzymałam innych darów od Maryi.
Modliłam się o dobrą pracę, i znalazłam taką, która daje mi dużo satysfakcji, w której mogę się rozwijać z wynagrodzeniem o jakim nawet nie marzyłam.
Prosiłam także o uleczenie z choroby, z którą zmagam się już kilka lat. Mimo, że nie otrzymałam tej łaski i nie jestem zdrowa, to nauczyłam się żyć z moimi dolegliwościami, poza tym objawy choroby nie są już takie intensywne jak dawniej.
Dzięki Nowennie urodziłam zdrowe dziecko, mimo że od samego początku ciąży pojawiały się komplikacje. Istniało również ryzyko poronienia. Córeczka urodziła się co prawda przedwcześnie bo w 36 tyg. ciąży, z niską masą urodzeniową ale jak na razie rozwija się prawidłowo. Już na samym początku ciąży powierzyłam swoje dziecko Maryi, bo wiem, że Ona będzie wspanialszą Matką niż ja. Kocham bardzo Matkę Boską. Pomaga mi przez całe życie. Potrafię dostrzec Jej pomoc i interwencję w tylu różnych życiowych sytuacjach. Zawierzcie Jej bo warto. Ja nie wyobrażam sobie życia bez Maryi. Módlcie się, nie będziecie żałowali czasu poświęconego tej modlitwie bo ona zawsze przynosi dobre owoce.
Szczęść Boże

POMPEJAŃSKIE RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
AnaMagdalenapoplawskagabriel@gmail.comLidia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Lidia
Gość
Lidia

Przepiękne świadectwo. Dużo wiary i pokory w Tobie. Życzę Ci wszelkich Bożych łask.

poplawskagabriel@gmail.com
Gość
poplawskagabriel@gmail.com

Z nowenną przez całe życie, daje mi siłę i wielką radość, uspakaja. Dziękuję za tę modlitwę, za łaski dla całej rodziny, za opiekę. Matka Boska wie co jest dla nas dobre.

Magdalena
Gość
Magdalena

Jezus Cię kocha właśnie takiego… Podziękuj mu za ten kryzys.. Uwielbiaj 🙂 A On będzie działał. Wyciągnie z tego dobro. Jesteśmy krótkowzroczni. Skupiamy się na tym co tu i teraz..
Niech Pan Cię błogosławi i strzeże +++

Ana
Gość
Ana

Paulina,
dziekuje Ci za swiadectwo.
Rzeczywiscie wiare i pokore slychac i czuc…cyt. ” bo wiem, że Ona będzie wspanialszą Matką niż ja”
Szczesc Ci Boze w Twoim zyciu 🙂

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…