Agata: Praca

Pragnę podzielić się ....
Przeczytaj całość

Monika: Dziękuję CI Maryjo, jesteś moja Matką!

Jestem uzależniona. Jestem uzależniona od nowenny pompejańskiej. Za 2 tygodnie ukończę odmawianie jej 4 raz. Matka Boska wysłuchała wszystkich moich próśb, ale dała mi zdecydowanie więcej- ukojenie, spokój, poczucie bezpieczeństwa. Jestem teraz inna, lepsza, kocham ludzi i siebie! Opowiadając moją historie od początku, (ale w miarę skrótowo) to latem zeszłego...
Przeczytaj całość

Wojciech: „W cieniu twych skrzydeł wołam radośnie” (Ps. 63)

Kochana Matko Boża Pompejańska! Czciciele Matki Bożej Pompejańskiej! Udało mi się dotąd odmówić jedną całą Nowennę Pompejańską od maja do początku lipca tego roku. Podjąłem się zaraz drugiej w innej intencji, ale tej już nie podołałem. Intencją pierwszej było abym otrzymał łaskę założenia: dobrej, pobożnej chrześcijańskiej rodziny. Od dłuższego okresu...
Przeczytaj całość

Kinga: Matura

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od kuzynki, której przyjaciółka dzięki tej modlitwie, (kiedy już traciła nadzieję) zaszła w ciąże i urodziła dzidziusia.
Przeczytaj całość

Karola: Zrozumiałam że rzeczy materialne nie są najważniejsze.

Zrozumiałam że rzeczy materialne nie są najważniejsze. Że ważna jest rodzina uśmiech i szczęście na twarzy moich bliskich.
Przeczytaj całość

Paula: świadectwo opieki Matki Boskiej podczas ciąży i porodu

Witam, Chciałam dać świadectwo opieki Matki Boskiej podczas ciąży i porodu. Otóż o nowennie dowiedziałam się od koleżanki, zaczęłam czytać świadectwa różnych ludzi i postanowiłam, że też będę odmawiać.

Modliłam się w intencji mojego nie narodzonego dziecka (moja ciąża była zagrożona). W trakcie ciąży odmówiłam 2 nowenny: aby moje dziecko było zdrowe i obyśmy wrócili szybko do domu. Obydwie zostały wysłuchane!
Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Paula: świadectwo opieki Matki Boskiej podczas ciąży i porodu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Rajmund
Użytkownik
Rajmund

Od 11 lipca (2016) moja żona modli się za mnie Nowenną Pompejańską – w intencji uzdrowienia moich stawów. Dam tu świadectwo po zakończeniu tej modlitwy

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!