Emilka: łaski w nowennie

Dzięki tej nowennie – wytrwałej modlitwie różańcowej – Pan Bóg za wstawiennictwem Maryi przywraca mi życie! Zanim zaczęłam się modlić, byłam na skraju załamania nerwowego, czułam, że grozi mi głęboka depresja. Kilka tygodni wcześniej byłam w takim stanie, że nie wierzyłam już w to, aby cokolwiek, nawet ta modlitwa, mogło...
Read More

Jadwiga: Na początku myślałam ,że nie dam rady

Trudno jest opisać w słowach jak ta modlitwa działa.
Read More

Anonim: Matka Boża znalazła mi miłość

Zacznę od tego, że przez całe swoje życie byłam sama. Wiodłam bardzo udane, szczęśliwe życie, niczego mi nie brakowało - kochającej rodziny, pracy, znajomych, zdrowia, urody. Brakowało mi natomiast miłości. Próbowałam różnych modlitw, ale w końcu będą w "desperacji" postanowiłam spróbować nowenny pompejańskiej.
Read More

Krystyna: podziękowanie

Jestem w trakcie odmawiania I nowenny pompejańskiej w życiu,dziekuje mateczko,że wysłuchałaś mnie wreszcie moje dziecko zdalo egzamin,
Read More

Monika: Nie ukrywam, że miałam moment, kiedy zdenerwowałam się na Maryję i Pana Boga!

Szczęść Boże, nazywam się Monika i mam 27 lat .Pragnę podzielić się moimi świadectwami. Dziękuje Mateńce za wiele łask , którymi mnie obdarowała.

Pierwszą nowenną odmawiałam w sprawie otrzymania pracy w zawodzie po ukończeniu studiów. Pracę dostałam ! I nawet długo na nią nie czekałam , bo jakoś do 2 miesięcy po ukończeniu odmawiania Nowenny. Po dwuletniej przerwie zaczęłam odmawiać znowu. Druga nowenna dotyczyła uzdrowienia mojego chłopaka z wirusa HPV ( miał 3 jego typy ) – po zakończeniu odmawiania wynik badania wykazał w posiadaniu jeszcze 2. Trzecia nowenna dotyczyła otrzymania dobrej pracy na dobrym warunkach , niekoniecznie w zawodzie, jako takiej pracy jeszcze nie dostałam , ale miałam telefony i propozycje, no i zmieniam pracę od września , lecz nie wiem jeszcze jak to będzie. Teraz jestem prawie w połowie części błagalnej i ponownie modlę się o uzdrowienie chłopaka z tego wirusa HPV. Wiem , że modlitwy do Maryi nie działają na zasadzie pomodlę się i zaraz szybko to dostanę. Trzeba głębokiego zawierzenia, wytrwałości i cierpliwości. Nie ukrywam , że miałam moment , kiedy zdenerwowałam się na Maryję i Pana Boga , ale na szczęście nie trwało to długo i podjęłam się ponownego odmawiania Nowenny pompejańskiej. Nie wyobrażam sobie życia bez odmawiania tej cudownej modlitwy. Polecam odmawianie wraz z rozważaniem. Moje życie od kilku miesięcy uległo przemianie , dzięki sytuacji w jakiej się znalazłam. Jeśli mogę to chciałabym Wam moi drodzy również polecić także skuteczne modlitwy za wstawiennictwem św. Rity , św. Judy Tadeusza, św. Józefa. Przez odmawianie tych wszystkich modlitw moje życie poprawiło się, kiedyś byłam daleko od Pana Boga , teraz czuję potrzebę przyjmowania sakramentów, codziennej rozmowy z Panem Bogiem kiedy wstaję, gdy idę spać , w ciągu dnia. Maryję i Pana Boga uważam za moich największych przyjaciół, co dziennie dziękuję , że ich mam .

Dziękuję ci z głębokiego serduszka Przenajświętsza Panienko za wszystkie łaski, którymi mnie obdarowujesz, za to , że jesteś, za to , że mnie nie opuszczasz , że mogę na Ciebie liczyć. Kocham Cię Królowo Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
BasiasmutnaMagdalenapiotrEla Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ela
Gość

Dlugo juz modle sie Nowenna Pompejanska ale trace zapal i wiare w to ze cokolwiek sie ulozy. Czytam optymistyczne swiadectwa a ja niestety po roku odmawiania Nowenny nie moge nic pozytywnego dodac. Do konca tej nowenny zostalo 4 dni, zmuszam sie zeby skonczyc i robie przerwe. Nie bede o nic prosic bo nie mam sily, mam dosc rozczarowan.

smutna
Gość
smutna

Ja też zmówiłam już kilka nowenn i mam mieszane uczucia. Z jednej strony jak się modlę o kogoś to moje intencje są w jakiś sposób wysłuchane, ale jak się modlę o siebie w moim życiu nic się nie zmienia. Stoję w martwym punkcie moje życie nie ma sensu (nie mam pracy, nie znalazłam miłości, przyjaciółki się odwróciły bo jak nie mam faceta to już nie mają o czym ze mną rozmawiać). Czasem jest mi tak przykro, ale żyć jakoś muszę. Cieszę się że mam cudownych rodziców z którymi mieszkam bo gdyby nie oni nie wiem co bym zrobiła. Moim przyjacielem… Czytaj więcej »

piotr
Gość
piotr

Smutna, Ela pomodlę się dzis w Waszych intencjach.

Magdalena
Gość
Magdalena

Ja też odmówiłam już sporo Nowenn Pompejańskich i nie widzę jakiejś wielkiej poprawy. Może to moja wina, nie wiem. W dodatku chciałabym, żeby ktoś odmówił za mnie tą nowennę, może wtedy łaski byłyby większe, ale cała moja rodzina jest niepraktykująca, więc nie ma kto za mnie się modlić. 🙁

smutna
Gość
smutna

Dziękuję Piotr 🙂

Basia
Gość
Basia

Odmawiam obecnie siódmą nowennę , cały czas w jednej intencji – uzdrowienie z ciężkiej choroby najbliższej memu sercu osoby i niestety również nie widzę żadnych działań Matki Bożej. Początki były trudne. Szatan ciągle plątał moje myśli i ewidentnie przeszkadzał. Zapominałam nawet słów modlitw, które przecież towarzyszą mi od dziecka. Jednym zdaniem „precz szatanie” udawało mi się go zniechęcić. Sama nie jestem zniechęcona do tej modlitwy, ale czuję się dziwnie, czytając te wszystkie pochlebne komentarze o łaskach udzielonych przez Matkę Bożą . Czasem w sprawach niezwykle błahych. Zastanawiam się wtedy czy ja za dużo oczekuję? czy coś robię nie tak? ,… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!