Ola: Nieskalana moc Matki Boskiej

jej obecności może świadczyć także fakt, że od dnia odmawiania nowenny spotykam na swojej drodze zakonnice
Read More

Magda: …ile zdołam, rozszerzać będę cześć Twoją!

Zgodnie z obietnicą daną Matce Bożej w słowach nowenny pompejańskiej, piszę to świadectwo, aby zachęcić innych do praktykowania tej niezwykle skutecznej formy modlitwy. Spodziewając się czwartego dziecka, bardzo obawiałam się cholestazy wątrobowej – niezwykle uciążliwej dolegliwości, która wystąpiła u mnie w poprzednich ciążach. Polega ona na wadliwym metabolizmie żółci, co...
Read More

Martyna: Modlitwa za rodzinę i małżeństwo

Ufam Bogu, dziękuję Mu, często z Nim rozmawiam, składam wszystkie sprawy na ręce Jezusa, niech On się tym zajmie. Niech ten Rok Miłosierdzia i Wielki Post będą dla nas wszystkich czasem ogromu łask i przemian w naszym życiu, aby Bóg się nad nami ulitował i nas uwolnił i uzdrowił, wlał w nasze serca więcej wiary, nadziei i miłości, a Matka Boża się zawsze o nas upominała i nas nawracała, zwłaszcza tych wielkich i zatwardziałych grzeszników. Bo Bóg przychodzi mimo zamkniętych drzwi...i zawsze czeka...
Read More

Małgorzata: przyśniła mi się Matka Boska uśmiechnięta

Witam,chciała bym pochwalic sie moim swiadectwem.O nowennie powiedziała mi moja starsza siostra ktora jest bardzo religijna i prowadzi zycie zwiazane z wiara i pracuje tez w grupie Pro Live-obroncy zycia.
Read More

Mariola: Wysłuchana modlitwa o zbawienie duszy syna

Moja intencja nowenny pompejańskiej to zbawienie duszy zmarłego syna. W czasie odmawiania nowenny miałam sen z udziałem mojego syna. Przyszedł do mnie żeby mi powiedzieć, że bardzo mnie kocha i nie może tam spokojnie leżeć. Uścisnął mnie mocno, a jego ciało stało się zimne. Przeczytaj Mariola: Wysłuchana modlitwa o zbawienie duszy syna
Read More

Martyna: zostałam uwolniona od nieustawnych bluźnierstw

Szczęść Boże! Od niedawna zaczęłam swoją trzecią Nowennę pompejańską w intencji oczyszczenia. Wszystkie moje dotychczasowe intencje zostały wsłuchane.

Maryja dała mi wiele łask najbardziej ukształtowały sie we mnie łaski takie jak zapalczywość gorliwość sumienność a także trzy cnoty Boskie miłość wiara i nadzieja. Mam nieustanne natchnienia Ducha Świętego który kieruje mną i pokazuje mi co mam czynić nigdy mnie nie opuszcza. Czuje wielka obecność Maryi we mnie dlatego jestem w pełni świadoma tego jak wielką potęgę maja moje modlitwy. Zły chciał odciągnąć mnie tysiące razy od tej nowenny wytykając palcami moje wady jak lenistwo. Nieraz podczas modlitwy zasypiałam tak szybko i gwałtownie że prawie nie widziałam sensu dalszego kontynuowania modlitwy. Potem gdy byłam na pewnej z mszy św. zostałam uwolniona od nieustawnych bluźnierstw przeciwko Bogu które słyszałam w myślach. Ze względu na to że zły chciał utwierdzić mnie w przekonaniu że pochodzą one ode mnie straciłam chęć przebywania na mszy i chodzenia do spowiedzi. Po czym znalazłam nabożeństwo do Maryi Ludwika de Montfort i stosuje je w praktyce. Nie twierdze że demony nie przyjdą prze to w furii ale jest ono najszybsza i najpewniejszą drogą do połączenia się z Bogiem. Dziwiło mnie dlaczego tak wielu ludzi zniechęca sie odmawianiem trzech różańców dziennie już na samym początku twierdzą że im sie nie uda B Z D U R A!!! Ten kto ma takie poczucie oznacza że posiada specjalną łaskę potężnej modlitwy.
Sama sprawdziłam jak długo człowiek może spędzić czasu na modlitwie i odkryłam że może modlić sie nawet trzy razy więcej niż sama nowenna oznacza to że w ciągu jednego dnia można zmusić nawę 3 nowenny i Maryja zawsze wysłucha i wstawi się za tymi trzema intencjami. Pozdrawiam i nigdy się nie poddawajcie modlitwa jest potężniejsza 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Martyna: zostałam uwolniona od nieustawnych bluźnierstw"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dziękuję!!!! za dodanie mi nadzieji i potwierdzenie tego że moc modlitwy jest ogromna, modlę się za osobę chorą która tak po „medycznemu” i po ludzku nie powinna już żyć, na początku tej choroby dostałam słowo z Pisma świętego właśnie moc modlitwy i czasami zaczynam wątpić w to że będzie dobrze, ale przecież Bóg nie mówi do nas na darmo. Jeszcze raz dziękuję.

barbara
Gość
barbara

Bardzo mi pomaga czytanie Ewangei na kazdy dzien i Dzienniczka Siostry Faustyny musze chociaz jestem bardzo zmeczona daje mi sile i poglebia wiare umacnia i daje radosc w zyciu . Sila jest w modlitwie ja odmawiam od roku dwie nowenny i kiedy odmawiam w pracy to lepiej mi sie pracuje i szybciej . Pozdrawiam.

Martyna
Gość

Jesteś moją imienniczką…. również mam bluźniercze myśli. Nie potrafię sobie z tym poradzić. Boję się chodzić na Mszę Świętą, do Komunii Świętej. Jestem w trakcie odmawiania pierwszej nowenny do Matki Bożej w intencji dotyczącej mojej drugiej połówki. Bluźniercze myśli jeszcze w większym stopniu się nasiliły. Boję się, że moja „modlitwa” nie jest godna wysłuchania przez Najświętszą Marię Panienkę. Proszę o modlitwę w mojej intencji….

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!