Anonimowa: Nie wiem czy mogę kolejną Nowenną prosić Boga o …

Trzy dni po zakończeniu 3 Nowenny i dziewięć dni przed zakończeniem 4 (mówiłam dwie jednocześnie) zerwał ze mną. To była czwarta rocznica naszego poznania.
Read More

Katarzyna: Dodanie wiary

Witam wszystkich.nazywam się Katarzyna i chciałam przesłać swoje świasectwo z umocnienia wiary,dodania siły do walki i zawierzenia się całkowicie Jezusowi i Maryi. Bo ONI dla nas chcą zawsze jak najlepiej, chociaż czasami ciężko nam to zrozumieć.
Read More

Maria: byłam osobą wątpiącą, skłaniającą się ku ateizmowi

Prawdopodobnie zacznę kolejną nowennę, po skończeniu aktualnej
Read More

Gosia: Łaska, na którą warto było czekać

Od końca czerwca do sierpnia 2014 r. odmawiałam nowennę pompejańską, prosząc "o łaskę dobrej pracy w zawodzie". Pod koniec części błagalnej natknęłam się w Internecie na ofertę pracy jakby stworzoną dla mnie. To musi być odpowiedź na moje modlitwy - tak wtedy pomyślałam. Oczywiście wysłałam dokumenty. Po jakimś czasie dostałam...
Read More

Justyna: Odmawiając tą nowennę doświadczyłam wiele łask dla siebie

Była to dla mnie trudna nowenna. Wielokrotnie ją przerywałam i zaczynałam od początku, ponieważ obiecałam sobie i kuzynowi, że ją odmówię.
Read More

Maria: Świadectwo uzdrowienia z depresji

Dwa lata temu zdiagnozowano u mnie zaburzenia schizoafektywne. Miałam szereg bardzo dokuczliwych objawów, takich jak : gonitwa myśli, myśli wyprzedzające, urojenia, koszmary senne, tiki.

Jednak najbardziej uciążliwe były zmiany nastroju, tzw. „zjazdy depresyjne”, które mnie wręcz paraliżowały i uniemożliwiały jakąkolwiek aktywność. Mimo leczenia nie udało się ich pozbyć. Moja Mama odmawiała Nowennę w intencji mojego uzdrowienia na przełomie 2015 i 2016 r. Po około 4-5 miesiącach Matka Boża uleczyła mnie z uciążliwych spadków nastroju. Spokojniejszy jest również mój sen, a niedawno pozbyłam się również męczących tików. Chwała i cześć Matce Bożej!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
JoannaMariaTeresapatiMaria II Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
anita
Gość
anita

Czcijmy Maryję bo przez jej ręce przychodzi tyle dobrego. Pozdrawiam cię i trzymam kciuki.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Pros Pana o łaskę uzdrowienia całkowitego. Popros o modlitwe wstawiennicza w tej intencji u jakiejś grupy charyzmatycznej np. Odnowy w Duchy, chodź w miarę możliwości na msze o uzdrowienie/uwolnienie. Niech Maryja otuli cię swym macierzynskim płaszczem.

Maria II
Gość
Maria II

Z całego serca życzę Ci całkowitego wyzdrowienia-niech Natka Najświętsza ma Cię w opiece.

pati
Gość
pati

Matka Boza jest wielka

Teresa
Gość
Teresa

Maria sama też sie módl . Ja Ci polecam modlitewnik „Koronka Wyzwolenia”
Jak Jezus wkroczy w Twoje życie to wszystko zło powymiata od Ciebie

Maria
Gość
Maria

Wszystkim Wam serdecznie dziękuję za wsparcie, modlitwę i miłe słowa

Joanna
Gość
Joanna

Niech Jezus Ci blogoskawi!!! Powierz Mu calkiwicie siebie, a On bedzie Twoim najlepszym lekarzem i Panem Twego zycia. Ja powierzylam siebie i On mi blogoslawi we wszystkim i kocha, a ja to przyjmuje. Chwala Panu!!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!