beata: dziękuje Ci Maryjo

dziękuje Ci Maryjo za wysluchanie mojej intencji,kocham Cie i miej jego w swojej opiece,ufajcie zawsze Maryja kocha wszystkich
Przeczytaj całość

Czcicielka Maryi: Z Maryją przezwyciężam problemy

Nowennę pompejańską odmawiam obecnie już piąty raz. Dopiero teraz dojrzałam duchowo do napisania świadectwa. Kiedy zaczynałam moje 4 pierwsze nowenny miałam wątpliwości czy zostanę wysłuchana. Jestem przecież zwykłym grzesznikiem, dlaczego miałabym dostąpić tak wielu łask?
Przeczytaj całość

Karolina: Moja wielka przemiana

Chciałabym się podzielić swoim świadectwem. Mam 24 lata i zaczęłam swoje życie od nowa 29 lipca tego roku i wtedy też zaczęłam swoją pierwszą nowennę o to, żebym odnalazła siebie i nigdy więcej się już nie poddała oraz żebym do roku ogarnęła swoje długi, dobrą pracę, studia i chłopaka. Po skończeniu odeszły wszelkie myśli samobójcze, pojawiła się nadzieja na lepsze jutro i czuję się ważna, nie było już ani dnia a to już 5 miesięcy mija żebym chciała się poddać. Wcześniej na 4 dzień od jakiegoś postanowienia łamałam je.
Przeczytaj całość

Daniel: Warto odmawiać Nowennę Pompejańską

Chciałbym złożyć świadectwo dziękczynne - odmówiłem Nowennę Pompejańską w intencji mojej córki o przemianę duchową. Po kilku miesiącach po ukończeniu widzę, iż zaczyna się powoli - ale jednak zmieniać na lepsze (nie wszystko od razu). Przeczytaj Daniel: Warto odmawiać Nowennę Pompejańską
Przeczytaj całość

Kinga: Wiara niesie mi radość

Modlilam sie NP juz czwarty i piaty raz. Czwarty w intencji uleczenia bolu glowy ktory byl nie do zniesienia w takim stopniu ze nie bylam w stanie pracowac, czytac czy chocby sluchac muzyki. Juz piatego dnia Nowenny te bole ustapily. Piata Nowenne odmawialam w intencji rozwiazania problemow. Po jakims czasie zyskalam od Matki Przenajswietszej niesamowity spokoj ducha i wyciszenie wewnetrzne. Wszystko zawierzylam Matce Boskiej i Panu Jezusowi. W Wigilie oddalam sie w niewole Jezusowi przez rece Matki Boskiej.
Przeczytaj całość

Maria: Świadectwo uzdrowienia z depresji

Dwa lata temu zdiagnozowano u mnie zaburzenia schizoafektywne. Miałam szereg bardzo dokuczliwych objawów, takich jak : gonitwa myśli, myśli wyprzedzające, urojenia, koszmary senne, tiki.

Jednak najbardziej uciążliwe były zmiany nastroju, tzw. „zjazdy depresyjne”, które mnie wręcz paraliżowały i uniemożliwiały jakąkolwiek aktywność. Mimo leczenia nie udało się ich pozbyć. Moja Mama odmawiała Nowennę w intencji mojego uzdrowienia na przełomie 2015 i 2016 r. Po około 4-5 miesiącach Matka Boża uleczyła mnie z uciążliwych spadków nastroju. Spokojniejszy jest również mój sen, a niedawno pozbyłam się również męczących tików. Chwała i cześć Matce Bożej!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Maria: Świadectwo uzdrowienia z depresji"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
anita
Gość

Czcijmy Maryję bo przez jej ręce przychodzi tyle dobrego. Pozdrawiam cię i trzymam kciuki.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Pros Pana o łaskę uzdrowienia całkowitego. Popros o modlitwe wstawiennicza w tej intencji u jakiejś grupy charyzmatycznej np. Odnowy w Duchy, chodź w miarę możliwości na msze o uzdrowienie/uwolnienie. Niech Maryja otuli cię swym macierzynskim płaszczem.

Maria II
Gość
Maria II

Z całego serca życzę Ci całkowitego wyzdrowienia-niech Natka Najświętsza ma Cię w opiece.

pati
Gość

Matka Boza jest wielka

Teresa
Gość
Teresa

Maria sama też sie módl . Ja Ci polecam modlitewnik „Koronka Wyzwolenia”
Jak Jezus wkroczy w Twoje życie to wszystko zło powymiata od Ciebie

Maria
Gość

Wszystkim Wam serdecznie dziękuję za wsparcie, modlitwę i miłe słowa

Joanna
Gość
Joanna

Niech Jezus Ci blogoskawi!!! Powierz Mu calkiwicie siebie, a On bedzie Twoim najlepszym lekarzem i Panem Twego zycia. Ja powierzylam siebie i On mi blogoslawi we wszystkim i kocha, a ja to przyjmuje. Chwala Panu!!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!