Ewa: świadectwo otrzymanych łask

Witam serdecznie. Chcialabym podzielis sie swoim swiadectwem otrzymanych lask- wlasciwie lawiny lask, poniewaz nie jest to tylko jedna.Obiecalam to Matce Bozej w trakcie nowenn, ale wiem ze moje swiadectwo moze dodac otuchy osobom odmawiajacym nowenne. W duzym skrócie- przez wiele lat bylam osoba samotna ktora patzyla na szczescie innych, moi roziwsnicy, a takze czlonkowie rodziny ukladali sobie zycie, zakladali rodziny, mieli dzieci a ja ciagle sama...
Read More

Bożena: Maryjo jednak nie zostawiłaś mnie w potrzebie

Stał się cud Matka Najświętsza pomogła nie zostawiła nas z tym problemem
Read More

Bogusława: Prośba o uwolnienie

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od znajomych, z którymi śpiewam w chórze kościelnym. Początkowo odmawianie takiej nowenny wydawało mi się niewykonalne. Dopiero gdy zauważyłam problemy mojego syna postanowiłam prosić Matkę Najświętszą o pomoc. W czasie podróży do Licheńskiego Sanktuarium wraz z mężem postanowiliśmy odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji naszego syna....
Read More

Justyna: uzdrowienie duchowe ojca

Bez wątpienia ogromną moc ma modlitwa rodziców za dzieci, więc namówiłam babcię, by odmówiła nowennę pompejańską w intencji mojego Taty. Intencja była ogólna: "O potrzebne łaski". 7 lat temu, tragicznie zginął moj Brat, pogrzeb był dzień po jego 22 urodzinach. To wydarzenie na zawsze zmieniło nasze życie, Tata zaczął nadużywać...
Read More

Urszula: Dziękuję Ci ukochana Maryjo!

Moje intencje Maryja przyjmuje zawsze nie zawsze jest tak jak ja bym tego chciala ale nie chodzi tutaj to co co my chcemy ale o to czego chce dla nas PAN BOG.
Read More

Maria: Otrzymałam spokój i siłę

O Nowennie powiedziała mi moja teściowa, ale bałam się ją odmawiać z racji tego, że nie podołam. Wszystko zaczęło się, kiedy zdiagnozowano u mojego synka epilepsję i objawy autyzmu.

Miałam paniczne lęki, nie mogłam spać. Robiłam różne rzeczy, żeby sobie pomóc ale dopiero Nowenna Pompejańska dała mi spokój. Odmawiam ją dopiero 4 dni a już czuję w sobie niesamowitą siłę i jakieś wewnętrzne przekonanie, że wszystko będzie dobrze. Mateusz bierze leki i chodzi na terapię, widać ogromne postępy. Nowennę skończę przed jego drugimi urodzinami i ufam, że wkrótce powie do mnie „mama”.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Maria: Otrzymałam spokój i siłę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agata
Gość
Trzymam za panią kciuki o wytrwanie w modlitwie ja tez zaczelam druga wlasnie 3 dni temu. A pierwsza odmawialam w swojej intecji o wyleczenie ponieważ tez choruje na epilepsję dlatego wiem co pani czuje..tym bardziej jak synek jest maly ja mam 23 lata i przy każdym ataku widzę jak mama przezywa na to nie da sie przygotowac ja mam tak ze nie czuje kiedy będzie atak i ogólnie mam te grand-mal czyli najcięższe a na chora nie wyglądam ale co zrobic modlitwa pomogla eeg mam lepsze co zawsze wyniki byly tragiczne a teraz miałam najciezszy atak i wyniki wyszly lepiej… Czytaj więcej »
Maria
Gość

Dziękuję Pani, też trzymam za Panią kciuki i pomodlę się w Pani intencji.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Msze uzdrawiające na pewno wspomogą.Imię Mateusz-oznacza dar od Boga,więc z czasem na pewno,chłopczyk będzie zdrowiał.Tego życzę i wielu łask,z opieką Maryji wszystko się ułoży.z Panem Bogiem

Maria
Gość

Dziękuję za wsparcie, już spotykam na drodze mądrych i dobrych ludzi, myślę że to też łaska od Najświętszej Marii Panny. Mateusz jest moim wymodlonym darem od Boga.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!