Maria: Otrzymałam spokój i siłę

O Nowennie powiedziała mi moja teściowa, ale bałam się ją odmawiać z racji tego, że nie podołam. Wszystko zaczęło się, kiedy zdiagnozowano u mojego synka epilepsję i objawy autyzmu.

Miałam paniczne lęki, nie mogłam spać. Robiłam różne rzeczy, żeby sobie pomóc ale dopiero Nowenna Pompejańska dała mi spokój. Odmawiam ją dopiero 4 dni a już czuję w sobie niesamowitą siłę i jakieś wewnętrzne przekonanie, że wszystko będzie dobrze. Mateusz bierze leki i chodzi na terapię, widać ogromne postępy. Nowennę skończę przed jego drugimi urodzinami i ufam, że wkrótce powie do mnie „mama”.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Maria: Otrzymałam spokój i siłę"

Powiadom o
avatar
Agata
Gość
Trzymam za panią kciuki o wytrwanie w modlitwie ja tez zaczelam druga wlasnie 3 dni temu. A pierwsza odmawialam w swojej intecji o wyleczenie ponieważ tez choruje na epilepsję dlatego wiem co pani czuje..tym bardziej jak synek jest maly ja mam 23 lata i przy każdym ataku widzę jak mama przezywa na to nie da sie przygotowac ja mam tak ze nie czuje kiedy będzie atak i ogólnie mam te grand-mal czyli najcięższe a na chora nie wyglądam ale co zrobic modlitwa pomogla eeg mam lepsze co zawsze wyniki byly tragiczne a teraz miałam najciezszy atak i wyniki wyszly lepiej… Czytaj więcej »
Maria
Gość

Dziękuję Pani, też trzymam za Panią kciuki i pomodlę się w Pani intencji.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Msze uzdrawiające na pewno wspomogą.Imię Mateusz-oznacza dar od Boga,więc z czasem na pewno,chłopczyk będzie zdrowiał.Tego życzę i wielu łask,z opieką Maryji wszystko się ułoży.z Panem Bogiem

Maria
Gość

Dziękuję za wsparcie, już spotykam na drodze mądrych i dobrych ludzi, myślę że to też łaska od Najświętszej Marii Panny. Mateusz jest moim wymodlonym darem od Boga.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij