Monika: stał się cud: dostałam podwyżkę w pracy!

Moja intencja nie była do końca sprecyzowana. Modliłam się w swojej intencji, żeby Maryja wskazała mi drogę. Czułam, że jest mi ciężko i nie wiedziałam jak to zmienić.
Przeczytaj całość

Beata: Moi synowie popadli w nałogi…

Odmawiam drugą nowennę, ale już myślę o następnej. Obie moje nowenny zanoszone są w tej samej intencji. Moi synowie popadli w nałogi: alkohol i narkotyki. Myślałam, że cała ta sytuacja mnie przerosła, ale trafiłam w internecie na nowennę pompejańską.
Przeczytaj całość

Lidia: Módlmy się za dusze w czyśćcu cierpiące!!!

Nowennę pompejanska odmawiam juz po raz 11. Na chwilę obecną modlę się trzeci raz z rzędu za dusze w czyśćcu cierpiące.
Przeczytaj całość

Magdalena: Nowenny „za dzieci z mojej rodziny” oraz „za dusze w czyśćcu cierpiące”.

Czas z nowenną to dla mnie czas mojego nawrócenia i uwolnienia z toksycznej relacji. Kiedy modlę się za kogoś, sama otrzymuję wiele łask. Widzę działanie Boga nawet w najdrobniejszych sprawach życiowych, zmieniłam się, czuję, że jestem chroniona i sama zastanawiam się jak wcześniej mogłam żyć bez różańca:) Wierze też, że dusze czyśćcowe nie pozostają dłużne i odwdzięczają się tym, którzy się za nie modlą.
Przeczytaj całość

Sylwia: Wymodlona ciążą w pierwszym cyklu starań ;D

Witam. Mam 32 lata i 4 letniego synka. O pierwszą ciążę starałam się kilka miesięcy, może to nie jest długo ale dla mnie było wiecznością. Kobiety, które starają się o dziecko wiedzą co się czuje gdy widzimy jedną kreskę na teście. Nie chciałam tego przechodzić po raz drugi, bałam się...
Przeczytaj całość

Marcin: Zdane prawo jazdy

Witam. Chciałbym podzielić się z wami siłą nowenny pompejańskiej. Dzięki Maryi zdałem prawo jazdy za 3 razem. Nie ja odmawiałem nowennę, ale moja mama nic mi o tym nie mówiąc.

Do WORD’u poszedłem ze złym nastawieniem. Chciałem oblać na placu bo już nie mogłem poradzić sobie z nerwami. Z nerwów zapomniałem co jest pod maską i gdzie znajdują się poszczególne światła. Wywołali mnie na plac. Pokazałem co jest pod maską i światła choć nie zastanawiałem się nad tym. Zrobiłem łuk i pojechałem na wzniesienie. I tu popełniłem pierwszy błąd. Samochód stoczył się z górki. Dostałem drugą szansę. Udało się. Wyjeżdżam z placu i zmylony poleceniem egzaminatora wrzuciłem nie ten kierunkowskaz co trzeba i dostałem kolejny błąd w innym punkcie. Załamałem się, miałem już dość. „No nic, trzeba jechać” – pomyślałem. W czasie egzaminu narobiłem mnóstwo błędów m.in. jechałem za szybko i ochlapałem przechodniów dostając upomnienie od egzaminatora. 2 lub 3 razy przejechałem przez pasy przed pieszym. Egzaminator nic nie mówił a ja z nerwów już mdlałem. W kieszonce miałem różaniec. To dawało mi uczucie spokoju na samą myśl o różańcu. Jeździłem około 40 minut. Egzaminator nie wziął mnie w żadne miejsca po których uczyłem się jeździć tj. na „pomnik” który jest bardzo trudny do objechania bo trzeba mieć oczy dookoła głowy, na „zetkę” gdzie nie trudno jest przejechać przez linię podwójnie ciągłą. W końcu wróciłem do WORD’u. Egzaminator wyciągnął kartke, powpisywał błędy i napisał dużymi literami: ” POZYTYWNY „. Ja, aż wciągnąłem powietrze. Byłem tak szczęśliwy i zdziwiony jego decyzją, że pobiegłem do budynku WORD’u, wyszedłem i znalazłem instruktora który z koleżanką na mnie czekał. Miałem ochotę rzucić im się na szyje i wyściskać z radości, ale się powstrzymałem. Zadzwoniłem do domu i powiedziałem, że zdałem. W domu moja mama powiedziała mi, że to dzięki Matce Bożej zdałem bo odmawiała w tej intencji nowennę pompejańską. Poczułem się bardzo dziwnie, ale szczęśliwy. Dziękuję Matce Bożej za łaskę zdania egzaminu. To był prawdziwy cud przy takiej ilości błędów. Teraz ja odmawiam nowennę pompejańską i doświadczam łask tak silnych, że moje serce drży z miłości do Matki Boskiej. Jestem bardzo nerwowym człowiekiem. Mam bardzo zniszczone nerwy. Podczas odmawiania nowenny czuje spokój. Nie denerwuję się i czuje spokój ducha. Wszyscy mi mówią, że się zmieniłem. Stałem się spokojniejszy. Chwała Panu!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Marcin: Zdane prawo jazdy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
NiepasującyElement
Gość
NiepasującyElement

Czyżby WORD z Podkarpacia?

Marcin
Gość
Marcin

Tak

NiepasującyElement
Gość
NiepasującyElement

Też to przerabiałam 🙂 trafiłeś na dobrego egzaminatora 🙂

Karolina
Gość
Karolina
Miałam podobną sytuacje dzisiaj tylko że ja zaczęłam odmawiać nowennę i ją przerwałam bo raz 2 razy usnęłam z różańcem w ręku. Skupiłam się na modlitwie do św. Rity, św. Faustyny, św. Benedykta oraz św. Jana Pawła II. Pomodliłam się też do Matki boskie. Moja modlitw była wręcz błagalna. Dziś przed egzaminem czułam spokój nie denerwowałam się chodź jestem nerwowa. Czułam że zdam. Oni wszyscy nade mną czuwali.Nikt mi nie powie że modlitwa nie działa.Jeśli ktoś bardzo wieży i prosi zawsze zostanie wysłuchany tylko że to musi być szczera modlitwa a nie tylko dla korzyści wynikającej ze spełnienia prośby. Do… Czytaj więcej »
Eudoksja
Gość
Eudoksja
Twoje świadectwo jest piękne i daje siłę, umacnia wiarę, podsyca płomień nadziei. Jestem osobą „świeżo nawróconą”, tzn. moja rodzina to katolicy, zostałam ochrzczona jako dzidziuś, jednak nigdy nie starałam zbliżyć się do Boga, zrozumieć sens faktycznej wiary, a nie tylko powtarzanie regułek w kościele. Wszystko stało się przed tymi Świętami Wielkanocnymi, a skumulowały się na to dwie rzeczy: seans filmu „Pasja” oraz lektura „Zbrodni i kary” (którą nazywa się „książką wielkiej wiary”). Poczułam, że ja sama nie daję rady (w moim życiu sporo się pokomplikowało, odczuwałam wewnętrzną pustkę, niezrozumienie i nietolerancję ze strony otoczenia, nie wiedziałam, w jakim kierunku mam… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!