Krysia: Uzdrowienie z nerwicy

Myślę,że już pora by dać świadectwo o łaskach jakie otrzymałam od Maryji. Około półtorej roku temu będąc w piątym miesiącu ciąży dostałam nawrotu bardzo mocych objawów nerwicy,a byłam dopiero po terapii. Nie mogłam spać pomimo zmęczenia,dostałam lęków,natrętnych myśli.Miałam ogromną złość na ludzi. Pani psycholog do której miałam zaufanie dotychczas zaleciła...
Przeczytaj

Sylwia: Praca i rodzina

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chcę złożyć kolejne świadectwo, po zakończonej wczoraj Nowennie Pompejańskiej. Modliłam się o pracę i o to, abym dawała sobie w niej radę. Jestem mamą trójki małych dzieci, mieszkam w małym miasteczku, mój mąż prowadzi swoją działalność gospodarczą w trudnej branży i w pewnym momencie spotkały nas problemy finansowe.
Przeczytaj

Kasia: Wolna duchem

Mam 23 lata i już dość duży bagaż doświadczeń życiowych. Lecz nie o tym chcę wam opowiedzieć. Moja przygoda z Bogiem zaczęła się tak naprawdę dwa lata temu, gdy zamieszkałam ze swoim już obecnie byłym chłopakiem.Przeczytaj Kasia: Wolna duchem
Przeczytaj

Anna: Łaska uzdrowienia

Stwierdziłam, że nic mi innego nie zostało tylko polecić swój problem Matce Bożej.
Przeczytaj

Agnieszka: Maryja wysłuchała mojej prośby o zdrowie męża

Nowennę pompejańską rozpoczęłam 13 stycznia w dzień Objawień Fatimskich. Odmawiałam w intencji męża o łaskę zdrowia dla niego (IV st czerniak), modliłam się aby choroba nie powróciła,aby nie było przerzutów.Przeczytaj Agnieszka: Maryja wysłuchała mojej prośby o zdrowie męża
Przeczytaj

mama: Nowenna za syna

Witam. Odmówiłam Nowenne w intencji syna. Prosiłam w niej o jakąkolwiek pomoc, co Matka Boża zechce i uzna za słuszne.

Rezultat jest następujący.
Syn zrobił duże postępy w mówieniu. Nasza komunikacja się bardzo poprawiła. Prubuje mówić nawet zdaniami.
Pewnego dnia syn z samego rana sam oznajmił że chce iść do toalety.
Wcześniej nic nie mogło go do tego przekonać…
Zorientowałam się też, że ja lepiej sobie radzę z trudnościami szczególnie wychowczymi. Często miałam ochotę nie tyle co umrzeć, a przestać istnieć.
Teraz też nie jest lekko ale najważniejsze, że teraz nie uginam się…
Dla mnie to naprawde pozytywna zmiana.
Wiadomo, że odmawianie Nowenny nie jest najprostsze. Były dnie takiego fizycznego wyczerpania… czasem modliłam się i modliłam (w skupieniu) a potrafiłam zapomnieć w którym miejscu skończyłam i tak od nowa zaczynałam żeby napewno nic nie pominąć.
Moj syn ma skończone 4 lat. Ma problem z rozwojem, jest bardzo trudnym dzieckiem.. Pewnie trudno w to uwierzyć ale został wyrzucony z przedszkola (prywatnego). Oczywiśćie chodzimy od lekarza do lekarza ale nic z tego nie wynika… nadzieje mam w Bogu, że mu dalej będzie pomagać.
Teraz jestem podczas odmawiania drugiej Nowenny za męża 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
L.KulikMaria IIBarbara Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Wierzę, bo moja córka zmieniała przedszkola (państwowe) 4 razy. Też była b. trudnym dzieckiem, w wieku pózniejszym zdiagnozowano autyzm. Obecnie jest dorosła, ale też mam nie lekko.

Maria II
Gość
Maria II

Pomodlę się za Wasze dzieci.Matka może wymodlić wszystko,ubłagać Matki Bożej o pomoc.Mój Syn był alergikiem 12 lat był koszmarem- 22 razy zapalenie płuc-wydawało się ,że nie przeżyje,nie wypuszczałam Różańca z ręki !/nie wiedziałam wtedy jeszcze o Nowennie Pompejańskiej/,teraz jest zdrowym mężczyzną.Wiem,że to innego rodzaju choroba,ale miał skazę białkową i pani w zerówce,powiedziała mi,żebym coś z „tym” zrobiła,bo matki boją się,że ich dzieci się zarażą.Nic się zatem nie zmieniło od 30 lat.Szczególnie chylę czoła przed matkami ,których dzieci są nadpobudliwe,czy z autyzmem.Niech Matka Boża doda Wam sił w takim zwykłym,codziennym życiu.

L.Kulik
Gość

Prosze Cie o modlitwe,aby moj syn otrzymal laske zdania egzaminu na medycynie w Marburgu.Prosze tez abymoja corka byla zdrowa i dobro w rodzinie ..