Bernadetta: Podałam dłoń Jezusowi

Dziękuję ci Maryjo za dar zdrowia i Błogosławieństwa Bożego
Przeczytaj całość

Eva: zawierzenie Bogu swojego panieństwa przez ręce Maryi.

Będę wszystkim do końca życia zaświadczać jak potężną siłą , bronią jest różaniec.
Przeczytaj całość

Hanna: Uwolnienie od natrętnych i dręczących myśli

Pragnę złożyć swoje pierwsze świadectwo nowenny pompejańskiej. (…) bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś.
Przeczytaj całość

Monika: Dziękuję CI Maryjo, jesteś moja Matką!

Jestem uzależniona. Jestem uzależniona od nowenny pompejańskiej. Za 2 tygodnie ukończę odmawianie jej 4 raz. Matka Boska wysłuchała wszystkich moich próśb, ale dała mi zdecydowanie więcej- ukojenie, spokój, poczucie bezpieczeństwa. Jestem teraz inna, lepsza, kocham ludzi i siebie! Opowiadając moją historie od początku, (ale w miarę skrótowo) to latem zeszłego...
Przeczytaj całość

Dorota: Działanie Matki Bożej widoczne było praktycznie od razu.

To tylko część łask, które otrzymałam, wszystkich i tak nie jestem w stanie zliczyć, i te są najbardziej widoczne. Te drobne też są, każdego dnia widzę jak Maryja powoli działa w moim życiu, i za wszystkie jestem ogromnie wdzięczna.
Przeczytaj całość

mama: Nowenna za syna

Witam. Odmówiłam Nowenne w intencji syna. Prosiłam w niej o jakąkolwiek pomoc, co Matka Boża zechce i uzna za słuszne.

Rezultat jest następujący.
Syn zrobił duże postępy w mówieniu. Nasza komunikacja się bardzo poprawiła. Prubuje mówić nawet zdaniami.
Pewnego dnia syn z samego rana sam oznajmił że chce iść do toalety.
Wcześniej nic nie mogło go do tego przekonać…
Zorientowałam się też, że ja lepiej sobie radzę z trudnościami szczególnie wychowczymi. Często miałam ochotę nie tyle co umrzeć, a przestać istnieć.
Teraz też nie jest lekko ale najważniejsze, że teraz nie uginam się…
Dla mnie to naprawde pozytywna zmiana.
Wiadomo, że odmawianie Nowenny nie jest najprostsze. Były dnie takiego fizycznego wyczerpania… czasem modliłam się i modliłam (w skupieniu) a potrafiłam zapomnieć w którym miejscu skończyłam i tak od nowa zaczynałam żeby napewno nic nie pominąć.
Moj syn ma skończone 4 lat. Ma problem z rozwojem, jest bardzo trudnym dzieckiem.. Pewnie trudno w to uwierzyć ale został wyrzucony z przedszkola (prywatnego). Oczywiśćie chodzimy od lekarza do lekarza ale nic z tego nie wynika… nadzieje mam w Bogu, że mu dalej będzie pomagać.
Teraz jestem podczas odmawiania drugiej Nowenny za męża 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "mama: Nowenna za syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Wierzę, bo moja córka zmieniała przedszkola (państwowe) 4 razy. Też była b. trudnym dzieckiem, w wieku pózniejszym zdiagnozowano autyzm. Obecnie jest dorosła, ale też mam nie lekko.

Maria II
Gość
Maria II

Pomodlę się za Wasze dzieci.Matka może wymodlić wszystko,ubłagać Matki Bożej o pomoc.Mój Syn był alergikiem 12 lat był koszmarem- 22 razy zapalenie płuc-wydawało się ,że nie przeżyje,nie wypuszczałam Różańca z ręki !/nie wiedziałam wtedy jeszcze o Nowennie Pompejańskiej/,teraz jest zdrowym mężczyzną.Wiem,że to innego rodzaju choroba,ale miał skazę białkową i pani w zerówce,powiedziała mi,żebym coś z „tym” zrobiła,bo matki boją się,że ich dzieci się zarażą.Nic się zatem nie zmieniło od 30 lat.Szczególnie chylę czoła przed matkami ,których dzieci są nadpobudliwe,czy z autyzmem.Niech Matka Boża doda Wam sił w takim zwykłym,codziennym życiu.

L.Kulik
Gość

Prosze Cie o modlitwe,aby moj syn otrzymal laske zdania egzaminu na medycynie w Marburgu.Prosze tez abymoja corka byla zdrowa i dobro w rodzinie ..

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!