Małgorzata: prosilam Maryje zeby mnie gdzies przyjeli do klasztoru.

Chciałam podziekowac Maryi mialam wiele razy przeszkody w tej modlitwe ale w koncu zaczelam . prosilam Maryje zeby mnie gdzies przyjeli do klasztoru.

Chcialam jej podziekowac . z jednej drogi mialam wypadek autokarowy jak jechalam na rozmowe z matka prowicjonalną,i nic sie nie stalo . dziekuje jej i kolezance ktora mi poleciła modlitwe

Przemek: Łaska życia dla brata

Oto moje świadectwo z drugiej Nowenny Pompejańskiej. W zeszłym roku mój brat (43 lata) zupełnie przez przypadek poszedł na badania. Zrobiono mu badanie PSA. Okazało się, że wyniki są mocno niepokojące. Znajomy lekarz po ich otrzymaniu zabrał brata na badanie USG. Wynik - dwa guzy na wątrobie i trzustce. W domu wielki płacz, załamanie, perspektywa rychłego końca (trzustka kończy bardzo szybko) i w ogóle same czarne myśli. Po raz kolejny zaufałem Matce Najświętszej i chwyciłem za Jej Różaniec.
Przeczytaj

Krystyna: Świadectwo nowenny pompejańskiej

.Nie wyobrażam sobie teraz życia , bez tej modlitwy . Mam nadzieję ,że zaraz po Św. Wielkanocnych znowu wezmę różaniec do ręki i zacznę następną Nowennę .
Przeczytaj

Krzysztof: Dobra praca

Odmawiałem Nowennę Pompejańską w intencji zdobycia dobrej pracy i moja modlitwa została wysłuchana przez Najświętszą Panienkę - otrzymałem ten wielki dar. Znamienny jest fakt, że nowennę skończyłem odmawiać 7 listopada 2017, a 8 listopada 2017 moja kandydatura została ostatecznie zatwierdzona. Droga Mateńko - bardzo Tobie dziękuję.
Przeczytaj

Małgorzata: Mąż miał kochankę z którą się rozstał

Pragne napisac moje swiadectwo o nowennie pompejanskiej pierwsza nowenne zaczelam w 2015 roku wtedy waliła mi sie moja rodzina maz mial kochanke z ktora sie rozstał
Przeczytaj

Jacek: zły przychodził i mówił bym to zostawił

Matka nasza Najukochańsza nas wysłuchała
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o