Magdalena: Intencje za innych przychodzą z łatwością…

Na nowenne natknełam się słuchając ks. Glassa ...Miałam silne lęki, wyjście i funkjonowanie a zwłaszcza chodzenie w miejscach pubicznych było dla mnie wręcz traumą... Od paru lat nie chodziłam do kościoła...do spowiedzi....doszło do momentu ze już nie wiedziałam co robic, tak źle się czułam , zawodowo non stop cos „spadało”...
Read More

Aneta: „…gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża…”

Szczęść Boże Nowennę Pompejańską zmawiam ponad 2 lata bez przerwy i pragnę podzielić się na tej stronie kolejnymi już swiadectwami ogromnej skuteczności tej modlitwy. Otóż u Synka zaraz po narodzeniu zdiagnozowano wadę wrodzoną układu moczowego - spodziectwo prąciowe. Wadę tą koryguje się jedynie operacyjnie. Postanowiłam zawierzyć to Matce Bożej z Pompejów i modliłam się o cudowne uzdrowienie Synka. W intencji tej modlila się również Moja Mama.
Read More

Urszula: Modlitwa o uzdrowienie mojej Mamy

Szczęść Boże. Pragnę złożyć świadectwo z owoców Nowenny Pompejańskiej. Zawsze miałam problemy z odmawianiem różańca. Nie rozumiałam tej modlitwy. Mam koleżankę , która już dobrych kilka lat temu mówiła mi o Nowennie Pompejańskiej. Myślałam sobie, że to nie dla mnie, że nie dam rady.Przeczytaj Urszula: Modlitwa o uzdrowienie mojej Mamy
Read More

Marta: Nasza córeczka urodziła się cała i zdrowa

Odmawianie nowenny to był to wspaniały czas w moim życiu. Maryja była przy mnie i jest cały czas, czuję jej obecność od pierwszego dnia mojej pierwszej nowenny. Od około 7 miesięcy staraliśmy się z mężem o dziecko. Maz odmówił nowennę do Maryi rozwiązującej węzły i powiedział, ze poczuł ze wszystko będzie dobrze.
Read More

Marzena: Matka Boża daje o wiele więcej niż prosimy

Witam serdecznie. Odmawiam juz 5 lub 6 NP. Zawsze otrzymywalam to o co prosilam proporcjonalnie do "jakosci" modlitwy. Pierwsze 3 NP odmawialam szybko, byle jak,zasypiając na modlitwie a mimo to Matka Boska zawsze mnie wysluchala. Najwiecej łask otrzymałam przy kolejnych NP odmawianych na kolanach, nieraz w nocy gdy nie mogłam spac, bo to też się liczy .
Read More

Magdalena: Nowenna Pompejańska po poronieniu

Już od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem napisania świadectwa, chociaż moja prośba jeszcze nie została wysłuchana. Dokładnie 11 tygodni temu straciliśmy z mężem pierwszą długo wyczekiwaną i upragnioną ciążę.

Było bardzo ciężko, ale od razu zaufaliśmy Panu Bogu i oddając mu nasza Natalkę, uznaliśmy Jego wolę i cel, który Mu przyświecał. Tydzień po wyjściu ze szpitala zaczęłam odmawiać swoją pierwszą Nowennę Pompejańską o zdrową następną ciążę. Nie podejmowaliśmy jeszcze prób, ale muszę przyznać, że już teraz noszę w sobie głęboki spokój i ufność, że Matka Boża uprosi nam dar rodzicielstwa. Podczas odmawiania pierwszej Nowenny miałam chwile zwątpienia, rozproszenia, nawet myśli by ją przerwać, ale nie poddałam się. Cały proces przechodzenia przez formalności związane z badaniami genetycznymi, ustaleniem płci, zarejestrowaniem dzieciątka w USC, wreszcie pogrzeb-wydawało się to momentami ponad siły, i chociaż Nowenna była w innej intencji, czułam nieustannie opiekę Matki Bożej i wiem, że nagłe pozytywne zwroty akcji także zawdzięczam Jej wstawiennictwu. Mogę śmiało stwierdzić, że przed doświadczenie utraty ciąży i odmawianej modlitwy umocniłam się w wierze. Nie pytaliśmy Boga „dlaczego?” i wierzymy, że nasza córeczka będzie za nami orędować u Najwyższego. Obecnie odmawiam drugą Nowennę Pompejańską w swoim życiu-za osobę, dzięki której dowiedziałam się o jej istnieniu i mam już w planach kolejne intencje. Czuję ogromną potrzebę modlitwy za innych, a bez Nowenny Pompejańskiej nie wyobrażam sobie już dnia i namawiam innych do przezwyciężenia błędnego myślenia, że jest to bardzo czasochłonna i wymagająca modlitwa.
Wszystkim wątpiącym i martwiącym się, że ich prośba się jeszcze nie spełniła mogę doradzić by tylko mieli odwagę zaufać Opatrzności i Matce Bożej, być może ich pragnienia nie spełnią się od razu, ale na pewno w międzyczasie zostaną przez Boga umocnieni w inny sposób (jestem tego przykładem). Pozostańcie z Panem Bogiem.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!