Kinga: Praca

Odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji otrzymania stałej pracy w zawodzie. W tej samej intencji modliła się również moja mama. Mimo, że ja przerwałam po odmówieniu części błagalnej, Maryja wysłuchała mnie i otrzymałam pracę na okres próbny. Wzywałam imienia wielu Świętych (Św. Józefa, Św. Josemarii, Św. Rity, Św. Antoniego...). Modlitwa czyni...
Read More

Dominika: ból

Od pewnego momentu bardzo bolał mnie nos byłam u kilku lekarzy nie zauważyli nic a ból się ciągle nasilał, zrozpaczona całą sytuacją zaczęłam modlić sie nowenną pompejańską, już 5 dnia ból nagle minął, dzisiaj zaczynam część dziękczynną, jestem szczęśliwa dziękuje Królowej Różańca Świętego !!
Read More

Kasia: Dzięki wstawiennictwu Najświętszej Maryi Panny dostałam pracę

Udało się. Dzięki wstawiennictwu Najświętszej Maryi Panny dostałam pracę. Taką o jaką prosiłam i wiem doskonale że nie ma tu mowy o przypadku. W trakcie odmawiania nowenny doskwierały mi różne emocje od spokoju po wielki żal i rozgoryczenie.
Read More

Elżbieta: Otrzymalismy ,łaski o których nie marzyliśmy

jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi
Read More

Natalia: W intencji dobrego męża

Witam, pragnę z całego serca wyrazić wdzięczność Bogu oraz Matce Bożej za ogrom łask jakie otrzymałam. O nowennie słyszałam już dużo wcześniej, jednak nigdy nie miałam wystarczająco sił aby zacząć ją odmawiać, było to dla mnie wręcz nie możliwe do zrealizowania. Jestem osobą wierzącą, jednak różaniec odmawiałam bardzo rzadko.
Read More

Magdalena: Nie trać wiary!

To moje 2 świadectwo. Do napisania tego 2 powinnam zabrać się już dawno. Pierwsze można przeczytać tutaj

http://pompejanska.rosemaria.pl/2016/02/magdalena-moj-wielki-maly-cud/. Pół roku temu na zwykłej kontroli lekarskiej dowiedziałam się o 3 cm guzie. Wtedy zaczelam modlic sie nowenna o zdrowie moje i moich najbliższych. Po odnowieniu nowenny miałam kontrolę na której miały się rozstrzygnąć dalsze sposoby leczenia. Udając się na nią czułam spokój, byłam przekonana ze wszystko będzie dobrze. Jakież było moje zdziwienie gdy dowiedziałam się że guz urósł i czeka mnie operacja. Choć po ludzku bardzo się bałam pomyślałam że nie mogę wątpić. „Proście a będzie wam dane”! I tak sie stało: przy kolejnej kontroli okazało się że guz się zatrzymał, nie rośnie co ma oznaczać że nie jest złośliwy ani groźny. A w dodatku lekarz nie widzi przeciwwskazań by myśleć o kolejnym dzieciatku.
Bóg jest chojny!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
sylwia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
sylwia
Gość
sylwia

Super