Krzysztof: Nie jestem osobą egzaltowaną, raczej ostrożną w ocenie zjawisk nadprzyrodzonych

O Nowennie Pompejańskiej usłyszałem przypadkowo. Ks. wikary z parafii Św. Karola Boromeusza w Warszawie wspomniał o niej na Mszy św. podkreślając ogromną skuteczność tej modlitwy.

Utkwiło mi to gdzieś w pamięci, szczególnie słowo „skuteczność”, ale wówczas tego tematu nie zgłębiałem. I nagle, po 13 latach musiałem rozstać się z pracą. Wróciła myśl o Nowennie Pompejańskiej, którą zacząłem odmawiać 15 kwietnia 2016r. Jeszcze w kwietniu pojawiły się nowe szanse, a w dwa tygodnie po zakończeniu modlitwy otrzymałem ofertę pracy. Nie jestem osobą egzaltowaną, raczej ostrożną w ocenie zjawisk nadprzyrodzonych. Ale czuję wsparcie Matki Bożej Pompejańskiej i potrzebę dania tego publicznego świadectwa co niniejszym czynię. A teraz…. cóż ponownie rozpocząłem modlitwę Pompejańską, tym razem w intencji uzdrowienia dr. Tereski z Warszawy, wspaniałej lekarki, która od kilku miesięcy choruje na nowotwór złośliwy. Choroba postępuje i tylko Miłosierdzie Boże może dopomóc, o co w modlitwie Pompejańskiej proszę. Szczęść Boże wszystkim odwiedzającym portal, a nade wszystko autorom.

Ania: Matka Boża sama zajęła się wszystkim

O nowennie pompejańskiej przeczytałam po raz pierwszy w internecie, a od kiedy zaczęła ją odmawiać moja koleżanka z roku, zastanawiałam się nad jej rozpoczęciem. Ale przede mną była jeszcze długa droga. Słyszałam, że jest to nowenna „nie do odparcia”, że można otrzymać upragnione łaski, ale perspektywa odmawiania przynajmniej trzech części różańca była dla mnie...
Przeczytaj

Monika: Nowenna za rodziców

Witam serdecznie wszystkich którzy się modlą i tych którzy zaczynają lub szukają pomocy. To już moje drugie świadectwo. W pierwszej nowennie modliłam się za mojego brata i jego żone o nawrócenie. W niedzielę wielkanocną byli w Kościele ale później zaprzestali.
Przeczytaj

Ewa: Otrzymałam więcej niż prosiłam !

Proszę wszystkich którzy boją się trudu tej modlitwy,zaufajcie MB Pompejańskiej ona na pewno wysłuchuje i nas nie opuści.
Przeczytaj

Karolina: sytuacja była tragiczna

Chciałam złożyć świadectwo zgodnie z obietnicą Maryi. Jestem w trakcie odmawiania 4 nowenny. Modliłam się o osobę, która miała wypadek - sytuacja była tragiczna, ponieważ mogła nie przeżyć albo być sparaliżowana. Przeczytaj Karolina: sytuacja była tragiczna
Przeczytaj

Barbara: Podziekowanie Matce Bożej

Gdy zaczęłam odmawiać Nowennę po tygodniu zjawił się klient .Bardzo jestem wdzięczna Królowej Różańca z Pompejów wierze i zawsze będę wierzyć ,ze Ona naprawdę pomaga.
Przeczytaj

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
BasiaMonika Makowskaajm Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
ajm
Gość
ajm

Pomodlę się za dr Tereskę….

Monika Makowska
Gość

Też obiecuję modlitwę za dr Tereskę 🙂 Krzysztofie może poproś też imienniczkę pani doktor, św. Tereskę z Lisieux. Znam panią której córka jako 12-latka została dzięki wstawiennictwu św. Tereski uzdrowiona z białaczki. Dziś ta dziewczyna ma 20 parę lat, pracuje, ma męża i urodziła dwoje dzieci. Pozdrawiam serdecznie. Monika.

Basia
Gość

Pomodlcie sie za utrzymanie mojego malzenstwa. Big Zaplac. Basia