Krzysztof: Nie jestem osobą egzaltowaną, raczej ostrożną w ocenie zjawisk nadprzyrodzonych

O Nowennie Pompejańskiej usłyszałem przypadkowo. Ks. wikary z parafii Św. Karola Boromeusza w Warszawie wspomniał o niej na Mszy św. podkreślając ogromną skuteczność tej modlitwy.

Utkwiło mi to gdzieś w pamięci, szczególnie słowo „skuteczność”, ale wówczas tego tematu nie zgłębiałem. I nagle, po 13 latach musiałem rozstać się z pracą. Wróciła myśl o Nowennie Pompejańskiej, którą zacząłem odmawiać 15 kwietnia 2016r. Jeszcze w kwietniu pojawiły się nowe szanse, a w dwa tygodnie po zakończeniu modlitwy otrzymałem ofertę pracy. Nie jestem osobą egzaltowaną, raczej ostrożną w ocenie zjawisk nadprzyrodzonych. Ale czuję wsparcie Matki Bożej Pompejańskiej i potrzebę dania tego publicznego świadectwa co niniejszym czynię. A teraz…. cóż ponownie rozpocząłem modlitwę Pompejańską, tym razem w intencji uzdrowienia dr. Tereski z Warszawy, wspaniałej lekarki, która od kilku miesięcy choruje na nowotwór złośliwy. Choroba postępuje i tylko Miłosierdzie Boże może dopomóc, o co w modlitwie Pompejańskiej proszę. Szczęść Boże wszystkim odwiedzającym portal, a nade wszystko autorom.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
BasiaMonika Makowskaajm Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
ajm
Gość
ajm

Pomodlę się za dr Tereskę….

Monika Makowska
Gość
Monika Makowska

Też obiecuję modlitwę za dr Tereskę 🙂 Krzysztofie może poproś też imienniczkę pani doktor, św. Tereskę z Lisieux. Znam panią której córka jako 12-latka została dzięki wstawiennictwu św. Tereski uzdrowiona z białaczki. Dziś ta dziewczyna ma 20 parę lat, pracuje, ma męża i urodziła dwoje dzieci. Pozdrawiam serdecznie. Monika.

Basia
Gość
Basia

Pomodlcie sie za utrzymanie mojego malzenstwa. Big Zaplac. Basia

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!