Małgorzata: Matka Boska wysłuchuje i pomaga !

Chciałam złożyć świadectwo i podziękować Matce Bożej z Pompejów za opiekę nad moim tatem w czasie choroby
Przeczytaj całość

Małgorzata: Dziękuję Maryjo za opiekę nad nami

Szczęść Boże! Z całego serca pragnę podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za wszystkie łaski, którymi obdarzyła mnie i moich najbliższych. Nie zrażają mnie przeszkody i kuszenia Złego. Odmawiam z ufnością 3 NP i choć nie zawsze otrzymuję to o co proszę i tak otrzymałam już znacznie więcej, niż się spodziewałam! Dzięki modlitwie doświadczam nieustającej przemiany serca, wewnętrznego spokoju, wyciszenia i codziennych małych cudów. Wszystkie niepokoje i troski zawierzam Maryi ufając, że Najświętsza Panienka zna najlepsze rozwiązanie.
Przeczytaj całość

Marta: Matka Boża pomogła mi się zmienić

Moja przygoda z Nowenną Pompejańską zaczęła się w lutym. Odmawiam już czwartą. Chciałabym opowiedzieć o tym co działo się w moim życiu podczas odmawiania trzeciej nowenny, bo intencja była wówczas dla mnie bardzo ważna. Poprzednie prośby wybiegały w przyszłość. W lutym poznałam chłopaka. Od początku między nami zaiskrzyło. Jednak ja...
Przeczytaj całość

Monika: odczuwane łaski

Ufam, iż Matka Boża czuwa nade mną i otacza swą opieką.
Przeczytaj całość

Joanna: Świadectwo dobrego porodu i ochrony dziecka

Do tej pory odmówiłam dwie Nowenny Pompejańskie i mam zamiar modlić się dalej bo wiem, że ma wielką moc, że Maryja słucha nas za każdym razem gdy odmawiamy różaniec. Jest nam zsyłanych wiele łask a Matka Boska ma nas w swojej opiece.
Przeczytaj całość

Krzysztof: Nie jestem osobą egzaltowaną, raczej ostrożną w ocenie zjawisk nadprzyrodzonych

O Nowennie Pompejańskiej usłyszałem przypadkowo. Ks. wikary z parafii Św. Karola Boromeusza w Warszawie wspomniał o niej na Mszy św. podkreślając ogromną skuteczność tej modlitwy.

Utkwiło mi to gdzieś w pamięci, szczególnie słowo „skuteczność”, ale wówczas tego tematu nie zgłębiałem. I nagle, po 13 latach musiałem rozstać się z pracą. Wróciła myśl o Nowennie Pompejańskiej, którą zacząłem odmawiać 15 kwietnia 2016r. Jeszcze w kwietniu pojawiły się nowe szanse, a w dwa tygodnie po zakończeniu modlitwy otrzymałem ofertę pracy. Nie jestem osobą egzaltowaną, raczej ostrożną w ocenie zjawisk nadprzyrodzonych. Ale czuję wsparcie Matki Bożej Pompejańskiej i potrzebę dania tego publicznego świadectwa co niniejszym czynię. A teraz…. cóż ponownie rozpocząłem modlitwę Pompejańską, tym razem w intencji uzdrowienia dr. Tereski z Warszawy, wspaniałej lekarki, która od kilku miesięcy choruje na nowotwór złośliwy. Choroba postępuje i tylko Miłosierdzie Boże może dopomóc, o co w modlitwie Pompejańskiej proszę. Szczęść Boże wszystkim odwiedzającym portal, a nade wszystko autorom.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Krzysztof: Nie jestem osobą egzaltowaną, raczej ostrożną w ocenie zjawisk nadprzyrodzonych"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ajm
Gość

Pomodlę się za dr Tereskę….

Monika Makowska
Gość

Też obiecuję modlitwę za dr Tereskę 🙂 Krzysztofie może poproś też imienniczkę pani doktor, św. Tereskę z Lisieux. Znam panią której córka jako 12-latka została dzięki wstawiennictwu św. Tereski uzdrowiona z białaczki. Dziś ta dziewczyna ma 20 parę lat, pracuje, ma męża i urodziła dwoje dzieci. Pozdrawiam serdecznie. Monika.

Basia
Gość

Pomodlcie sie za utrzymanie mojego malzenstwa. Big Zaplac. Basia

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!