Mariusz: świadectwo różańcowe

Nowennę zacząłem odmawiać w trudnej sytuacji życiowej. Utrata pracy, zaufania do ludzi.Różaniec pomógł mi uporać się z tymi trudnościami.Zbliżył mnie do Boga do Jezusa. Nie od razu ale stopniowo, powoli. Zrozumiałem, że nie tylko trzeba prosić ale coś dać od siebie Bogu. Przede wszystkim spowiedź, nie bójmy się spowiadać Jezus...
Read More

Piotr: skończyły się związki córek z ich chłopakami z którymi mieszkały

Najświętsza Panienko dziękuję Ci za wszystkie dary. Obiecuję nigdy Cię nie zawieść.
Read More

Monika: ktoś zawsze przy mnie czuwa co daje mi naprawdę ogromną siłę

Chciałbym zachęcić każdego do odmawiania tej niezwykłej Nowenny. Jest ona źródłem wielu łask. Z Bogiem wszystko jest możliwe!!! :)
Read More

Krzysztof: Lekcja pokory i cierpliwości !!!

Dlaczego warto się modlić Nowenną Pompejańską? Bo mamy obietnicę Matki Jezusa, że kto przyjdzie do Niej zostanie wysłuchany. Ona sama nas prosi aby modlić się na różańcu i wiem, że moja modlitwa nie pozostanie bez odpowiedzi.
Read More

Małgorzata: Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości…”

Wierzę, że Panienka Najświętsza wyprosi mi u Boga upragnioną łaskę zdrowia dla mojego dziecka. Królowo Różańca Świętego z Pompejów kocham Cię i ufam Tobie. Najpiękniejsza i najpotężniejsza Pani módl się za nami.
Read More

Krystyna: Nie czytamy już żadnych horoskopów !

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przez Internet. Było to na początku stycznia tego roku.

Postanowiłam od razu zacząć się modlić tą jakże piękną modlitwą w swojej intencji. Obecnie jestem w trakcie odmawiania 4 już nowenny. Pokochałam tę modlitwę. Czuję się jakby uzależniona od niej. Zarówno ja, jak i moja rodzina otrzymała wiele łask od Matki Najświętszej. Dzięki NP dowiedziałam się o ks. Piotrze Glasie. Słuchałam razem z mężem wielu rekolekcji i kazań ks. Piotra. Wiem, że to Matka Najświętsza pozwoliła mi dotrzeć do nauk ks. Glasa, ks. Pawlukiewicza czy ks. Kaczkowskiego. Otworzyły mi się oczy i uszy. Uświadomiłam sobie w jakim zakłamaniu dotychczas żyłam. Otrzymałam łaskę nawrócenia. Razem z mężem przystąpiliśmy do spowiedzi generalnej. Przestaliśmy przeklinać, złościć się na siebie, kłócić się. Nie czytamy żadnych horoskopów. W naszym życiu nie ma grzechów nieczystości, które wcześniej były, a my nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, że grzeszymy. Byliśmy na czterech Mszach Świętych z modlitwą o uzdrowienia. Podczas drugiej Mszy otrzymałam łaskę uzdrowienia z bólu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Stałam się jakby innym człowiekiem. Nie mam problemów ze snem, jestem spokojniejsza, nawet pracą się tak nie stresuję jak kiedyś. Mam dużo lepsze relacje z dziećmi. Wiem, że Matka Boska czuwa nad moją rodziną. Bardzo Jej za to DZIĘKUJĘ. Chwała Panu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!