Aneta: To jest modlitwa za ciężkie czasy

Witam wszystkich czytelników, którzy czczą Matkę Bożą Pompejańską. Chciałam podzielić się moim świadectwem. Nowennę pompejańską odmawiam od stycznia 2013 roku bezustannie. Mogę śmiało powiedzieć, że bez tej modlitwy nie mogę żyć. Jedną nowennę kończę i zaczynam kolejną! Uważam, że jest to najpiękniejsza modlitwa, a Matka Boża działa cuda.
Read More

Barbara: Odmawianie nowenny pompejańskiej przynosi wiele zmian na lepsze

Nowenną pompejańską modlę się od niedawna. Dostałam w prezencie od córki kilka miesięcy temu książkę pt. Nowenna Pompejańska, jednak wtedy nie umiałam się zmobilizować do jej odmawiania, chociaż intencji mogłoby być bardzo wiele. Aż tyle że nie wiedziałabym którą wybrać pierwszą. Jakiś czas później u mojej wnuczki wykryto przypadkowo guza...
Read More

Ewelina: świadectwo 3 nowenn

Chciałabym złożyć świadectwo z odmawiania 3 nowenn. Pierwszą odmawiałam w intencji śmiertelnie chorego ojca. Prosiłam o nawrócenie, dobrą śmierć i życie wieczne. Mimo że nie odmawiałam nowenny codziennie, Matka Boża wysłuchała mnie. Mój ojciec mimo że żył bardzo daleko od Boga i był alkoholikiem zgodził się na wizytę księdza, wydaje...
Read More

Edyta: przyśniła mi się Matka Boska

Kiedyś zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską ale nie wytrwałam, na początku października przyśniła mi się Matka Boska jak szła po niebie i miała w ręce różaniec ja w tym czasie śpiewałam przyjdź Duchu Sw ja pragnę.
Read More

Klaudia: Zdałam mature dzięki pomocy Maryi

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w intencji zdania matury, która była dla mnie bardzo ważna, a każda myśl o niej wywoływała wielki strach i niepewność.

Bałam się również zacząć modlitwę, zawsze coś stawało mi na przeszkodzie. Podczas wieczornej modlitwy poczułam wielka chęć, a zarazem odwagę do odmawiania Nowenny. Na początku było ciężko, ponieważ zły robił wszystko, abym skończyła jak najszybciej . Jednak samozaparcie oraz wiara sprawiły, iż modlitwa stawała się wielka radością, a dzięki niej czerpałam siłę na dalsze dni. Zbliżyłam się sercem, a także zaufałam Maryi. Podczas nauki czułam wielki spokój i opiekę, Zaczęłam rewelacyjnie poprawiać wyniki matur próbnych.

Niedawno odebrałam wyniki mojej matury, która została zdana! Jestem niezmiernie wdzięczna Maryi, za pomoc bez której sama bym nie dala rady. Otrzymałam wiele innych łask, pozdawałam pozostałe egzaminy zawodowe oraz egzamin na prawo jazdy, który sprawiał mi tak dużo problemów, a także coś we mnie się zmieniło na lepsze…
Słowa jednak nie wyrażą tej wdzięczności, którą czuję w sercu do Maryi.
Dziękuję.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!