Ufająca Maryi: Matka Boża czuwa zawsze

Wiem, że nie wszystkie prośby mogą spełnić się od razu, bo Pan Bóg ma swoje plany wobec nas i czeka na zmiany w naszym postępowaniu.
Przeczytaj całość

Joanna: Czułam że zły duch walczył o to, abym przerwała nowennę.

Nie zawsze było łatwo, często odczuwałam trudności w odmawianiu nowenny, zwłaszcza pod koniec, czułam że zły duch walczył o to, abym przerwała nowennę. Podczas modlitwy powierzałam siebie oraz swojego chłopaka w opiekę Najświętszej Maryi Panny.
Przeczytaj całość

Beata: Przyznanie świadczenia

Szczęść Boże , Nowennę pompejańską odmawiałam już szósty raz .Ostatnią odmawiałam w swojej intencji abym dostała świadczenie pielęgnacyjne na mamę.Mama jest osobą niepełnosprawną i trzeba się nią opiekować cały czas. Niestety gmina mi odmówiła przyznania, odwołałam się do kolegium odwoławczego też mi odmówili.
Przeczytaj całość

Aleksandra: Nawrócenie męża, jego zerwanie z nałogiem i uzdrowienia małżeństwa

Pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem. Odmówiłam już trzy nowenny pompejańskie i każda z nich została wysłuchana. Przed paroma laty moje małżeństwo przechodziło kryzys. Mąż był człowiekiem słabo wierzącym, w ogóle się nie modlił, nie przystępował do sakramentów świętych i nie chodził do kościoła na msze. W dodatku wpadł z nałóg alkoholizmu.Przeczytaj Aleksandra: Nawrócenie męża, jego...
Przeczytaj całość

Marcin: mój cud

Podstawa tez jest szczera spowiedz i komunia św , no i potem zadawanie sobie samemu pokuty np chodzenie około 4 km z bosymi nogami po zamrożonej ziemi :) są ofekty niesamowite
Przeczytaj całość

Klaudia: Zdałam mature dzięki pomocy Maryi

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w intencji zdania matury, która była dla mnie bardzo ważna, a każda myśl o niej wywoływała wielki strach i niepewność.

Bałam się również zacząć modlitwę, zawsze coś stawało mi na przeszkodzie. Podczas wieczornej modlitwy poczułam wielka chęć, a zarazem odwagę do odmawiania Nowenny. Na początku było ciężko, ponieważ zły robił wszystko, abym skończyła jak najszybciej . Jednak samozaparcie oraz wiara sprawiły, iż modlitwa stawała się wielka radością, a dzięki niej czerpałam siłę na dalsze dni. Zbliżyłam się sercem, a także zaufałam Maryi. Podczas nauki czułam wielki spokój i opiekę, Zaczęłam rewelacyjnie poprawiać wyniki matur próbnych.

Niedawno odebrałam wyniki mojej matury, która została zdana! Jestem niezmiernie wdzięczna Maryi, za pomoc bez której sama bym nie dala rady. Otrzymałam wiele innych łask, pozdawałam pozostałe egzaminy zawodowe oraz egzamin na prawo jazdy, który sprawiał mi tak dużo problemów, a także coś we mnie się zmieniło na lepsze…
Słowa jednak nie wyrażą tej wdzięczności, którą czuję w sercu do Maryi.
Dziękuję.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!