Alicja: Zmiana życia

Szczęść Boże piszę to świadectwo o wiele za późno. O Modlitwie Różańcowej dowiedziałam się 2 lata temu, w chwili gdy moje życie rodzinne było koszmarem. Pierwszą NP odmawiałam z prośbą o uzdrowienie relacji z mężem, z którym rozwiedliśmy się 3 lata wcześniej. Zależało mi na naszym porozumieniu, bo mamy dwóch synów i zawsze marzyłam o szczęśliwej rodzinie. Było ciężko, ale nasze relacje poprawiły się. Gdy myślałam, że to co najtrudniejsze minęło zły uderzył, moja mama (nietolerowana przez byłego męża) załamała się nerwowo.
Read More

Kasia: Życie z nowenną stało się piękniejsze!

Długo o nowennie myślałam... Polubiłam stronę na facebooku i często czytałam świadectwa. Jedne były bardzo pozytywne, inne od ludzi zawiedzionych, to jednak nie zniechęciło mnie do postanowienia jej odmawiania. Ale z przerażeniem myślałam, jak dam radę odmówić min. 3 tajemnice różańca dziennie?? W mojej głowie było to nie do wykonania!...
Read More

Ewa: nowenna o uzdrowienie z padaczki

Witam wszystkich serdecznie. Jakiś czas temu wypowiadałam się tutaj zaraz na początku odmawiania modlitwy, miałam koszmary różne dziwne rzeczy mi się śniły tak jak większości z was po to tylko by zniechęcić do modlitwy,kazdego wieczoru bałam się położyc spać wiedząc że znów obudze się w środku nocy przez jakiś koszmar, ale się nie poddawałam każdego dnia się modliłam przeważnie wszystkie trzy części odrazu.
Read More

Anna: Małżeństwo na krawędzi

Szczęść Boże. O nowennie dowiedziałam się od bratowej, która zaproponowała wspólna modlitwę całej rodziny o poczęcie dzieciątka dla mnie i mojej siostry. Intencja ta poruszyła nas bardzo, gdyz przy ogromie swoich obowiązków chciała nas wspomóc .. abyśmy mogly się doczekac w swoich małżeństwach upragnionego dzieciątka. Wszyscy podjęliśmy modlitwę. Zmasowany atak na niebiosa przyniósł nam cud, moja siostra 3 tygodnie po zakończonej nowennie poinformowała nas że jest w ciąży!
Read More

M.: Staram się być skupiona ale i tak nie zawsze mi to wychodzi .

Szczęść Boże wszystkim odmawiajacym nowennę. Dziś zakonczylam moją kolejną nowennę W tej inwencji modlilam się już czwarty raz i wierzę że Maryja wyprosi te łaskę dla mojego dziecka
Read More

Klara: Zagubiona usiadłam i zaczęłam się modlić.

Kochana Maryjo!
Moje życie powoli traciło sens… Pewnego zimowego wieczoru zaczęłam przeglądać Rycerza z Niepokalanowa. Wczytując się w treść pisma znalazłam listy dziękczynne.

Wierni dziękowali za udzielane im łaski i przepiękne słowa o Nowennie Pompejańskiej . Zastanawiałam się czy podołam tej modlitwie. Wiodło mi się coraz gorzej. Moje marzenia stanęły o wojsku pod znakiem zapytania. Zagubiona usiadłam i zaczęłam się modlić. W moim życiu zapanowała cisza i spokój, poczułam się bezpiecznie. Moją prośbę skierowałam o dostanie się do wojska . Poprzednio składałam papiery co kończyło się wielkim niepowodzeniem. Po kilku tygodniach dostałam się do pracy biurowej. Już wtedy byłam bardzo wdzięczna! Pomyślałam może właśnie tak ma być. Wojsko jest chyba nie dla mnie… Po ukończeniu pierwszej nowenny mimo wszystko trwałam przy mojej intencji. Ku mojemu zaskoczeniu dostałam telefon-tak z wojska. Abym jak najszybciej do nich się zgłosiła. Trwałam wiernie przy modlitwie. Czułam obecność Marii na każdym kroku. Kiedy byłam na badaniach wiedziałam ,że jest przy mnie . Teraz jestem w trakcie trzeciej nowenny, a ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej . Za kilka dni powinni do mnie zadzwonić, abym odebrała powołanie. Wierze,ze tym razem się udało! Ja się uzależniałam od tej modlitwy. Nie potrafię zasnąć bez niej. Rozmawiam z moją Matką o moich wątpliwościach. Wiem,że ona zrozumie mnie najlepiej. Najważniejsze jest to,że jest przy mnie na każdym kroku.

KOCHAM CIĘ

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Klara: Zagubiona usiadłam i zaczęłam się modlić."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zdzisław
Gość
Zdzisław

Matka Boża nikogo nie zostawi bez opieki. Powodzenia w wojsku, ja tez jestem mundurowum. Pozdrawiam

Dorota
Gość
Dorota

Ja też pozdrawiam cię i życzę powodzenia, twoje świadectwo jest takie pełne nadzieji. Dzięki.

barbara
Gość
barbara

Zycze powodzenia w wojsku i opieki Maryi .

Iwona
Gość

Bardzo się cieszę razem z Tobą, bo i ja właśnie przez Nowennę wyprosiłam Łaskę wymarzonej pracy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!