Kinga: prośba o pracę

Jednak w trakcie odmawiania nowenny stało się wiele opatrznosciowych rzeczy. Może ktoś powie, że piszę nawiedzone tekst, ale jestem przekonana, że jeżeli Twoja praca polega na mówieniu o Panu Bogu, to zły znajdzie furtkę by Cię czymś zniewolić.
Przeczytaj całość

Elżbieta: świadectwo

Odmawiałam wówczas nowennę polecając się opiece Matki Bożej. Dziękuję Ci Maryjo z całego serca za opiekę w tym trudnym dla mnie okresie który trwał długo.
Przeczytaj całość

Agata: chcę złożyć świadectwo

Osiem miesięcy temu zostałam boleśnie zraniona przez osobę, którą uważałam prawie za siostrę. Można powiedzieć, że moje życie otoczył mrok nie do pokonania. W kwietniu wewnętrzny głos podpowiedział mi, abym zaczęła odmawiać Nowennę Pompejańską. Po dłuższym zastanowieniu, ale i pełna obaw o to, czy wytrwam- podjęłam decyzję-dzisiaj wiem, że słuszną....
Przeczytaj całość

Natalia: Pomoc w nauce

Na wstępie chciałabym podziękować ludziom którzy wysyłają swoje świadectwa, są one w chwilach zwątpienia bardzo budujące i dające wielką nadzieję i wiarę w to że nasze modlitwy i cierpienia nie idą na marne. A więc do rzeczy, jestem młodą osobą która przeżyła już w życiu wiele upadków, również wiele wycierpiałam,...
Przeczytaj całość

Kasia: C­o za radość ze się ud­ało wytrwać do końca.­

Staraliśmy się z męże­m o drugie dziecko od­ 3 lat ale nie udawał­o się. Jakoś w listo­padzie bratowa opowi­edziała o Nowennie Po­mpejanskiej i zapropo­nowała wspólna modlit­wę. Dużo obaw czy dam­ radę. ..nie modliłam­ się regularnie na r­óżańcu. .ale czułam z­e musze ..i tak zaczę­liśmy Nowenne całą r­odziną. ..brat z zona­..siostra..rodzice...­oraz inne bliskie oso­by...właśnie prosząc ­o wiarę i ufność w na­szych staraniach o dz­ieciątko dla mnie i d­la siostry która też czeka na dar macierzy­ństwa. Skonczylismy ­Nowenne w Wigilię. .c­o za radość ze się ud­ało wytrwać do końca.
Przeczytaj całość

Klara: Zagubiona usiadłam i zaczęłam się modlić.

Kochana Maryjo!
Moje życie powoli traciło sens… Pewnego zimowego wieczoru zaczęłam przeglądać Rycerza z Niepokalanowa. Wczytując się w treść pisma znalazłam listy dziękczynne.

Wierni dziękowali za udzielane im łaski i przepiękne słowa o Nowennie Pompejańskiej . Zastanawiałam się czy podołam tej modlitwie. Wiodło mi się coraz gorzej. Moje marzenia stanęły o wojsku pod znakiem zapytania. Zagubiona usiadłam i zaczęłam się modlić. W moim życiu zapanowała cisza i spokój, poczułam się bezpiecznie. Moją prośbę skierowałam o dostanie się do wojska . Poprzednio składałam papiery co kończyło się wielkim niepowodzeniem. Po kilku tygodniach dostałam się do pracy biurowej. Już wtedy byłam bardzo wdzięczna! Pomyślałam może właśnie tak ma być. Wojsko jest chyba nie dla mnie… Po ukończeniu pierwszej nowenny mimo wszystko trwałam przy mojej intencji. Ku mojemu zaskoczeniu dostałam telefon-tak z wojska. Abym jak najszybciej do nich się zgłosiła. Trwałam wiernie przy modlitwie. Czułam obecność Marii na każdym kroku. Kiedy byłam na badaniach wiedziałam ,że jest przy mnie . Teraz jestem w trakcie trzeciej nowenny, a ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej . Za kilka dni powinni do mnie zadzwonić, abym odebrała powołanie. Wierze,ze tym razem się udało! Ja się uzależniałam od tej modlitwy. Nie potrafię zasnąć bez niej. Rozmawiam z moją Matką o moich wątpliwościach. Wiem,że ona zrozumie mnie najlepiej. Najważniejsze jest to,że jest przy mnie na każdym kroku.

KOCHAM CIĘ

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Klara: Zagubiona usiadłam i zaczęłam się modlić."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Zdzisław
Gość
Zdzisław

Matka Boża nikogo nie zostawi bez opieki. Powodzenia w wojsku, ja tez jestem mundurowum. Pozdrawiam

Dorota
Gość
Dorota

Ja też pozdrawiam cię i życzę powodzenia, twoje świadectwo jest takie pełne nadzieji. Dzięki.

barbara
Gość
barbara

Zycze powodzenia w wojsku i opieki Maryi .

Iwona
Gość

Bardzo się cieszę razem z Tobą, bo i ja właśnie przez Nowennę wyprosiłam Łaskę wymarzonej pracy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!