Agata: Dziękuję Ci Matko Najświętsza!

Witam wszystkich czcicieli Matki Boskiej! Pierwszą w życiu nowennę zaczęłam odmawiać ponad rok temu i na tej jednej nie poprzestałam, niedawno zakończyłam odmawiać siódmą Nowennę Pompejańską.
Read More

Anna: zdany egzamin radcowski

Tak więc to działa, to naprawdę działa. Módlmy się więc z wiarą i ufnością a reszta sama się ułoży.
Read More

Monika: Ostatnio naprawdę cudem uniknęłam poważnego wypadku samochodowego

Witam Wszystkich! Nowennę odmawiam od ok.1,5 roku z małymi przerwami (to moje trzecie świadectwo). Muszę przyznać,że w tych przerwach bardzo mi tej modlitwy brakuje.
Read More

Klaudia: Potężne orędownictwo!

Kochani nie można się załamywać, gdy wydaje nam się, że Bóg zamyka drzwi to otwiera okno
Read More

Paula: Jest tak wiele spraw , które powierzam Matce Boskiej

Witajcie , pisząc to świadectwo chciałbym podzielić się nim z Wami ,ale przede wszystkim serdecznie podziękować Matce Boskiej za kolejne wysłuchane nowenny.
Read More

Katarzyna: Niesamowite dary

Pare lat temu moja mama zachorowala na raka. Lekarze określili rodzaj jako złośliwy. Ciężko było,pierwsza poważna operacja..i się zaczęło-komplikacje.

Zamiast określanej przez lekarzy „prostej codzienności”,tj.operacji,wszystko poszło nieco inaczej.Mama zapadła w śpiączkę,Przed operacją zaczęła sama odmawiać Nowenne Pompejańską i gdy „zasnęła” siostra postanowila dokończyć za nią..Coś nowego,prawda? Ale udało się,przeżyła.Nie,nie napisze,że wszystko poszło wspaniale..przeżyła.Lekarze określali to jako mały cud,”jeszcze godzina i by się nie udało”.
Mija półtora roku,tym razem przerzuty.Kolejna operacja,która nie może dojść do końca.Tym razem ja-zaczęłam Nowenne do Najświętszej Maryi Panny. Błagałam,prosiłam,a Ona mnie wysłuchała.Znowu się udało i jestem pewna,bardzo pewna,ze gdyby nie ta Nowenna mojej mamy już by tu nie było.To nie jest przypadek,to jest cud.Pomijając już spokój jaki ta modlitwa mi dawała,jaką pewność,ze Ktoś jest,Ktoś słuchai Ktoś wysłucha.

Kocham Nowenne Pompejańską,kocham!
P.s moja mama ma się bardzo dobrze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Katarzyna: Niesamowite dary"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Zdrówka dla. Mamy,wspomnę o niej w modlitwie. Ja tez doznałam cudu. Ale moje swiadectwo byloby dlugie bardzo…..:)

Obrazki z nowenną pompejańską?