Barbara: Wysłuchana modlitwa

Niech będzie pochwalony Pan Jezus Miłosierny i Maryja Matka Miłosiernego Pana . To moje drugie świadectwo i druga nowenna .Pierwsza została wysłuchania bardzo szybko , córka dostała dotację tak jak marzyła i otwiera własną działalność.
Przeczytaj całość

Piotr: Wielkie dzięki!

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się przez przypadek. Przeglądając Internet natknąłem się na wpis o skuteczności tej modlitwy i postanowiłem poznać ją bliżej. Decyzja o rozpoczęciu swojej I Nowenny nie należała do łatwych, gdyż bałem się swojej niekonsekwencji. Intencja z jaką zwracałem się do Matki Bożej dla niektórych mogła być błaha,...
Przeczytaj całość

Danuta: Nawrócenie syna

Chce podziekowac Matce Boskiej za laski i dary jakie otrzymalam od Niej. Uczynila dla mnie tak wiele a ja prosilam ja o nawrocenie syna odmowilam w tej intenci 5 nowenn dlugo czekalam ale warto bylo co nie powiem ze latwo kiedy odmawiasz pierwsza druga i kolejna i nic sie nie dzieje ale wytrwalam i dostalam to o co prosilam w trakcie modlitw otrzymywalam wiele darow jak praca milosc wiec goraco namawiam modlcie sie
Przeczytaj całość

Irena: Zdane egzaminy i poprawa zdrowia

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Odmawiam Nowennę Pompejańską od lutego 2012 bez dnia przerwy w różnych intencjach potrzebnych w rodzinie. Niektóre z nich były wysłuchane i składałam tu świadectwa.Przeczytaj Irena: Zdane egzaminy i poprawa zdrowia
Przeczytaj całość

Magdalena: Maryja uzmysłowiła mi pewne grzechy, z których się wyspowiadałam

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica! Jak w temacie-chciałam się podzielić świadectwem z mojej drugiej Nowenny, z którym zwlekałam.
Przeczytaj całość

Kasia: Dziękuję za otrzymane łaski

Modliłam się za pomocą Nowenny Pompejańskiej o znalezienie pracy. Matka Boża wysłuchała mojej prośby, ale nie od razu. Najpierw zdałam egzamin na prawo jazdy w dniu 2 lutego w Święto Ofiarowania Pańskiego.

Prawo jazdy okazało mi się potrzebne w otrzymanej pracy.Udało mi się też odnowić i naprawić relacje z osobami, które kiedyś bardzo mnie zraniły. Dzięki temu moje życie zmieniło się na lepsze.Podjęłam również naukę i ukończyłam kurs kwalifikacyjny oraz nowy kierunek zupełnie nie związany z moim poprzednim zawodem.Dzięki Nowennie Pompejańskiej poprawiła się sytuacja finansowa mojej rodziny i wszystko jest na dobrej drodze do rozwiązania sytuacji mieszkaniowej mojej rodziny. Poprawiły się też relacje w moim małżeństwie. Nowenna Pompejańska odmieniła moje życie. Umocniła się moja wiara. Obecnie rozpoczęłam odmawianie piątej Nowenny Pompejańskiej i głęboko wierzę, że i tym razem Matka Boża mi pomoże. Tym świadectwem chciałabym podziękować Matce Bożej za wszystkie otrzymane od niej łaski i uratowanie mojego życia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!