Jestem członkiem Kręgu Miłosierdzia Bożego. Od pewnego czasu chodziła mi myśl po głowie, aby odmówić Nowennę Pompejańską i tak się składa, że zaczęłam ją odmiawiać, gdy było w Kościele wspomnienie liturgiczne Świetej Faustyny. Ja o tym zapomniałam, że jest w tym dniu wspominana Św. Faustyna choć codziennie przy Koronce do...
Przeczytaj całość

Aneta: niesamowity dar spokoju

Niedawno zakończyłam odmawianie kolejnej szóstej NP. Wszystkie zostały wysłuchane przez Matkę Bożą, niektóre szybciej, a efekty jednej zaczynam dostrzegać dopiero teraz, po kilku latach.
Przeczytaj całość

Teresa: Byłam już u spowiedzi chociaz kiedys bym sie nie odważyla

Zamowilam sobie ksiazke Rozaniec i Nowenna Pompejanska i rozaniec,i juz mam.Dziekuje Matce Bozej za wszystkie laski jakie otrzymuje i wiem jedno ,prosze o to w kazdej mojej modlitwie abym nigdy juz nie oddalila sie od Boga, pragne isc ta droga ktora ide teraz.
Przeczytaj całość

An: Dziękuję Maryjo za ten czas modlitwy i łaski

Wczoraj zakńczyliśmy z Mężem 5 Nowennę Pompejańską. Odmawialiśmy od Bozego Narodzenia 2016 r. Pragnę zaświadczyć o ogromnej mocy tej modlitwy. Pragnę również życie swoim wskazywać na Dobroć naszej Ukochanej Mamy oraz jej nieustanną pomoc a przede wszystkim swoim postępowaniem zachęcać innych do zawierzenia i zmiany swoich złych nawyków.
Przeczytaj całość

Alina: Maryja wyrwała mnie z piekła

Szczesc Boze .ma na imie Alina che złozyc swiadestwo nawrocenia .Swoim zyciu kozystałam z wrozek a otatnim razem skorzystałam z usługi hinduskiego giru -szamana to było jakies 3lata temu .przez chwile poczułam sie lepiej ale nie zdajoc sobie sprawy jakim kosztem .Zaprosiłam tego człowieka do domu odprawił jakis rytuał twierdził...
Przeczytaj całość

Karolina Cieszyńska: Upragnione dziecko

Wspólnie z mężem staraliśmy się o potomstwo od początku naszego małżeństwa, tj. od 7 lat. W pierwszą ciążę zaszłam tuż po ślubie, niestety od razu ją poroniłam.

A potem nastąpiła cisza na długie lata…Staraliśmy się cały czas, jednak z różnym natężeniem. Chodziłam po lekarzach i słyszałam że wyniki z mężem mamy dobre, jeden z lekarzy wysłał mnie nawet na zabieg udrażniania jajowodów, które jak się okazało – były drożne. Nie bardzo już wiedziałam, gdzie mam szukać pomocy. W międzyczasie, wiosną 2014 roku uczestniczyliśmy z mężem w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy w Duchu Świętym, które kompletnie zmieniło nasze postrzeganie Boga i nawróciliśmy się. Od poznanych w tym czasie osób usłyszeliśmy o nowennie pompejańskiej. To był też taki moment w moim życiu, w którym postanowiłam moje macierzyństwo zawierzyć kompletnie Bogu i przyjąć jego wolę, niezależnie od tego jaka jest. Pomyślałam, że zrobię co w mojej ludzkiej mocy żeby uprosić łaskę macierzyństwa i dalej już niech się dzieje wola Boża. Myśląc o tym chodziło mi o nasze wspólne z mężem odmówienie nowenny pompejańskiej w intencji dziecka. I tak spontanicznie zaczęliśmy ją odmawiać 21 maja 2015 roku. Zakończyliśmy w połowie lipca, sierpniowy cykl był cyklem poczęcia, o czym dowiedziałam się 5 września odczytując pozytywny test ciążowy. Jak tylko dowiedziałam się o ciąży, rozpoczęłam kolejną nowennę o urodzenie zdrowego dzieciątka. W tym czasie Bóg postawił na mojej drodze panią doktor z Gdańska, która zlecając mi specjalistyczne badania, odkryła zagrożenia i dzięki niej włączone zostało odpowiednie leczenie. Jak się okazało, nie bez powodu tyle lat bezskutecznie staraliśmy się o dziecko. Dziś jestem szczęśliwą mamą dwumiesięcznej Magdaleny Marii, która przyszła na świat 7 maja w wigilię święta Matki Bożej Pompejańskiej. Każdego dnia dziękuję Bogu za ten cud, który w naszym życiu uczynił, zawierzając się Jezusowi i Matce Boskiej. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Karolina Cieszyńska: Upragnione dziecko"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Piękne świadectwo.

Agata
Gość

Cieszę się razem z Tobą i życzę wielu jeszcze wspaniałych łask za przyczyną Matki Bożej z Pompejów.

anna
Gość

podnioslas mnie na duchu tym swiadectwem, chwala Panu i najswietrzej Panience !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!