Agnieszka: Chciałam nie tylko prosić, ale również i dziękować.

Nowenna Pompejańska jest obecna w moim życiu już drugi raz, nie miałam problemu z Jej odmawianiem, dlatego w tym roku postanowiłam się pomodlić w tej samej intencji co za pierwszym razem. Ale Ta Nowenna była inna niż poprzednia: bardziej dojrzała, spokojna i ufna. Zaufałam Matce Boskiej Pompejańskiej oraz Panu Bogu niezależnie od "wyniku" Nowenny.
Read More

Magdalena: Tylko wytrwajcie

To był okropny dzień..., byłam kilka dni po wypowiedzeniu z pracy, miałam straszny ból głowy, lał deszcz, wiał wiatr... w tej sytuacji zrobiłam jedną mądrą rzecz - poszłam do kościoła. Leżały tam obrazki z informacją o Nowennie, przeczytałam, ale nie czułam się na siłach, żeby odmawiać tę modlitwę.Przeczytaj Magdalena: Tylko...
Read More

Kate: Dziękuję Ci Maryjo

Nowenna towarzyszy mi od pięciu lat. Ilość łask które otrzymałam ciężko jest wymienić… Przede wszystkim odmieniła mnie, moje serce, moja duszę. Pomogła mi dostrzec moje wady oraz złe zachowania, a następnie je zmienić na dobre.
Read More

Anonim: Zmiana o 360 stopni

Witam serdecznie wszystkich. Obecnie kończę piątą nowenne pompejanska. Nie wszystkie intencje sie spełniły tak jak ja chcialam ale widocznie Matka Boska ma dla mnie inny plan. Napewno lepszy. Czuje Jej opieke codziennie nademna i cala moja rodzina. Dzieki nowennie otworzylam sie na blizsza relacje z Panem Bogiem duzo sie zaczelam modlic jestem szczesliwa osoba latwiej mi znosic problemy ktore pojawiaja sie wiem ze Najukochansza Matenka jest ze mna.
Read More

Ula: 17 dzień Nowenny – Zostałam wysłuchana!!!

Nowenna Pompejańska to trudna modlitwa, ale dobry Bóg obdarza nas łaskami za ten trud i błogosławieństwem wielokrotnie większym niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić
Read More

Kamila: Nowennę odmawiałam za dusze czyśćcowe.

Szczęść Boże, chciałam złożyć świadectwo otrzymanych łask i opieki podczas odmawiania mojej piątej, szóstej i siódmej Nowenny Pompejańskiej.

Piątą Nowennę odmawiałam za dusze czyśćcowe. Na początku było mi bardzo ciężko ponieważ trafiłam z córeczką do szpitala a lekarze nie wiedzieli do końca co to za choroba. Później spłynęły do mnie łaski ogromnej cierpliwości, czułości i miłości dla najbliższych.
Szóstą Nowennę odmówiłam we własnej intencji która już się po części spełniła bo jestem w ciąży i jak na razie z dzieciątkiem jest wszystko w porządku. Podczas odmawiania tej nowenny też nie było łatwo – dużo koszmarów sennych. Kłótnie i problemy w rodzinie.
Siódmą nowennę odmawiałam za uzdrowienie z choroby nowotworowej osoby z mojej najbliższej rodziny. Ta osoba jest już po całej serii chemii, operacji – czeka ją jeszcze długa droga dalszego leczenia ale na dzień dzisiejszy wiemy, że nie ma żadnych przerzutów a rak całkowicie został usunięty.
Modlitwa Pompejańska nie należy do najłatwiejszych, wymaga poświęcenia, wytrwałości i silnej woli ale łaski z niej płynące zadziwiają człowieka i są po prostu cudowne.

Dziękuję Ci Matko, za opiekę i wszystkie łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!