Anna: Nie można modlić sie o coś mając w sercach złość i nienawiść

Chciałabym potwierdzic skutecznośc Nowenny Pompejańskiej .Moja kolezanka uratowała małzeństwo ,choć sprawa była beznadziejna .Poleciłam jej Nowenne ponad rok temu i odmowiła juz ja kilkakrotnie .Przeczytaj Anna: Nie można modlić sie o coś mając w sercach złość i nienawiść
Przeczytaj całość

Tomasz: Dzięki Maryi znalazłem prace.

Codziennie myślałem tylko o jednym co dalej będzie ze mną i moją rodziną, jak zapewnić im byt i bezpieczeństwo.
Przeczytaj całość

Joanna: Znalazłam małą broszurkę o Nowennie Pompejańskiej …

Mój syn był dwa lata po ślubie. Wiem,że bardzo chcieli mieć dzieci,mówili nawet o trójce. Niestety wiem,że przed ślubem sytuacja była odwrotna, nie chcieli mieć dzieci, a mieszkali razem. Lekarze orzekli ,że nie ma przeszkód zdrowotnych do posiadania potomstwa.Mieli tez dobra sytuację zawodową i finansową. Przeczytaj Joanna: Znalazłam małą broszurkę...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Łaska spokoju i miłości

Nowenna Pompejska jest cudowna modlitwa..Czasem trudna, poniewaz zly probuje nas od Niej odciagnac wszystkimi mozliwymi sposobami..Tak bylo ze mna i tym razem..Bylo ciezko ale im ciezej tym bardziej sie staralam..Nasza Najwspanialsza Mateczka wziela mnie w Swa opieke..Uczynila moje serce spokojne a dusze napelnila radoscia..Sprawila ze potrafilam wybaczyc,wybawila moje serce z pychy..
Przeczytaj całość

Halina: prośba o znalezienie domu i miłość w rodzinie

Moje wnuczki żyją za granicą, znalazły się w sytuacji,że skończyła im się umowa najmu i musiały opuścić mieszkanie.Jednia z nich ma dwoje maleńkich dzieci.
Przeczytaj całość

Kamila: Nowennę odmawiałam za dusze czyśćcowe.

Szczęść Boże, chciałam złożyć świadectwo otrzymanych łask i opieki podczas odmawiania mojej piątej, szóstej i siódmej Nowenny Pompejańskiej.

Piątą Nowennę odmawiałam za dusze czyśćcowe. Na początku było mi bardzo ciężko ponieważ trafiłam z córeczką do szpitala a lekarze nie wiedzieli do końca co to za choroba. Później spłynęły do mnie łaski ogromnej cierpliwości, czułości i miłości dla najbliższych.
Szóstą Nowennę odmówiłam we własnej intencji która już się po części spełniła bo jestem w ciąży i jak na razie z dzieciątkiem jest wszystko w porządku. Podczas odmawiania tej nowenny też nie było łatwo – dużo koszmarów sennych. Kłótnie i problemy w rodzinie.
Siódmą nowennę odmawiałam za uzdrowienie z choroby nowotworowej osoby z mojej najbliższej rodziny. Ta osoba jest już po całej serii chemii, operacji – czeka ją jeszcze długa droga dalszego leczenia ale na dzień dzisiejszy wiemy, że nie ma żadnych przerzutów a rak całkowicie został usunięty.
Modlitwa Pompejańska nie należy do najłatwiejszych, wymaga poświęcenia, wytrwałości i silnej woli ale łaski z niej płynące zadziwiają człowieka i są po prostu cudowne.

Dziękuję Ci Matko, za opiekę i wszystkie łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!