Karina: Dziękuję Mamo

Moi Kochani, Nowenne pompejanska zaczelam odmawiac latem 2014 roku. Przestalam liczyc ktora to juz nowenna, odmawiam ja bez przerwy. Otrzymala niezliczone laski za ktore jestem bardzo wdzieczna. Stalam sie innym czlowiekiem, pogodna, spokojna, szczesliwa.
Przeczytaj całość

Maria: Dzięki Maryi spotkałam dobrych ludzi ma mojej drodze

Z jednej strony nowenna nie jest łatwa bo trzeba konsekwentnie odmawiać,dobrze zorganizować czas na modlitwę.Z drugiej daje dużą satysfakcje i jak będę na siłach myślę,że ponownie wrócę do tej cudownej modlitwy.
Przeczytaj całość

Anna: W podziękowaniu za podwójne szczęście

W 2010 r. zaczęły się moje problemy ze zdrowiem: do cukrzycy i choroby Hashimoto (choroba tarczycy) doszły objawy, których lekarze nie potrafili zdiagnozować: powiększone węzły chłonne i "coś" w płucach. Szereg badań, stresu, ciągłe chodzenie po lekarzach i "wiszące nad głową" podejrzenie raka. W 2014 r. zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską...
Przeczytaj całość

Magdalena: Czekam nad dwa cuda!

Ja czekam na dwa cuda jeszcze: dziecko i nawrócenie męża.
Przeczytaj całość

Ewelina: Cud poczęcia dziecka

Witam Wszystkich. Chciałabym podzielić się moją wielką radością z Wami i wesprzeć swoim świadectwem wszystkie pary, które starają się o potomstwo od dłuższego czasu. Niedawno zostałam szczęśliwą mamą uroczego chłopczyka. Jego narodziny były dla mnie najwspanialszym momentem w życiu i długo wyczekiwanym. Swoje starania o potomstwo zaczęliśmy z mężem ponad dwa lata temu. Niestety przez dłuższy czas nie udawało mi się zajść w ciążę. Po badaniach okazało się, że mam endometriozę.
Przeczytaj całość

Kamila: Łaski po odmówieniu nowenny

Witam, ja nowennę pompejańską odmawiam trzeci raz. Bardzo dużo czasu zajęło mi zabranie się do odmówienia pierwszy raz.

Przerażała mnie ilość czasu, którą trzeba poświęcić na modlitwę, jednak kiedy zaczęłam odmawiać okazało się, iż czas można wygospodarować i nie wymaga to dużego ode mnie poświęcenia. Pierwszą nowennę odmawiała w intencji poczęcia zdrowego dziecka. Łaski, które po niej otrzymałam dotyczyły mojego małżeństwa i relacji z mężem, które znacznie się poprawiły i na nowo zaczęliśmy być bliscy dla siebie. Była to duża zmiana i uważam, że ona musiała się zadziać pierwsza, żeby mogła spełnić się intencja w której się modliłam. Drugi raz nowennę odmawiałam w intencji pracy dla mojego męża, który z dnia na dzień stracił etat. Od momentu odmawiania, pomimo że nie ma stałej pracy to codziennie otrzymuje zlecenia do wykonania, które pozwalają osiągnąć miesięczną pensję. Trzeci raz zaczęłam odmawiać nowennę będąc w ciąży o łaskę zdrowego dziecka, po pierwszym usg, podczas którego lekarka stwierdziła, że jest genetycznie chore i należy je usunąć. Mam nadzieję, że i tym razem moja modlitwa zostanie wysłuchana. Odmawianiem nowenny zaraziłam swoją mamę i siostrę, które odmawiały we własnych intencjach i również otrzymały wyproszone łaski. Niech za to Bogu będą dzięki i chwała i Maryi
pozdrawiam

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Kamila: Łaski po odmówieniu nowenny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystain
Gość
Krystain

Tak bardzo chciałbym zacząć nowennę… brakuje motywacji i zawziętości. Muszę się przełamać w końcu :/

piotr
Gość

W Naszej Kochanej Mateńce cała nadzieja.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!