Aneta: modlitwa o dobre wyniki sprzedażowe

To moje kolejne świadectwo na tej stronie, drugą Nowennę Pompejańską odmówiłam w intencji pracy, abym miała w niej dobre wyniki sprzedażowe
Read More

Rita: Od dziś zaczynam nową nowennę

Dziękuję Ci Matko Najświętsza z Pompeji za wysluchanie mojej prosby i pomoc. Wczoraj zakonczylam moja Nowenne Pompejanska w ktorej prosilam o "zabezpieczenie mojego miejsca Pracy". Tydzien przed zakonczeniem Novenny zastala moja Prosba wysluchana. Modlitwa ta rozancowa stala sie moim chlebem codziennym!Przeczytaj Rita: Od dziś zaczynam nową nowennę
Read More

Paulina: puknęłam się w głowę – trzy różańce dziennie przez tyle tygodni? Przecież ja nie dam rady.

Po sprawdzeniu, co to dokładnie oznacza, puknęłam się w głowę – trzy różańce dziennie przez tyle tygodni? Przecież ja nie dam rady.
Read More

Marzena: Doświadczyłam łask, o które nawet nie prosiłam :)

Polecam moim bliskim i znajomym tę modlitwę i mówienie o niej sprawia mi przyjemność :) Jeżeli odkładasz rozpoczęcie NP, to nie zastanawiaj się dłużej, po prostu zacznij ją odmawiać, bo na prawdę warto :)
Read More

Natalia: W końcu ZDAŁAM egzamin na prawo jazdy !!!

Jest to moje 5 świadectwo na tej stronie. Od ostatniego świadectwa Matka Boża wysłuchała dwie moje prośby za co Jej jestem wdzięczna i Bogu i Jezusowi Chrystusowi :)
Read More

Józefa: Dzięki tej nowennie jestem bardziej spokojna

Szczęść Boże, Nowennę pompejańską odmawiam od 4-ch lat z małymi przerwami. Przeważnie modlę się o zdrowie. Prosiłam Boga o zdrowie dla wnuka i Pan Bóg wysłuchał.

Modliłam się o zdrowie dla córki i tu trudno powiedziec ma nadczynnosc tarczycy i to trudno jest wyrównać . Druga córka jechała samochodem miała wypadek, samochód nie nadawał się do dalszego użytkowania, a jej nic się nie stało i tak pomyslałam , że to dzięki Maryji. Wiele rzeczy wydarzyło się które kończyły się pomyślnie. Dzięki tej nowennie jestem bardziej spokojna i odmawianie różańca sprawia mi przyjemnośc jak bym czuła obecność Maryji. Obecnie modlę się o pomyślne załatwienie bardzo trudnych spraw, zobaczymy jak będzie . Jestem pewna , że Maryja tym razem mi pomoże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o