Jolanta: Matka Boża ukazała mi grzechy które miałam zatajone

Szczęsc Boże. To moje pierwsze swiadectwo po roku czasu odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Zawsze mylałam że jestem wieżąca bo przecież nikogo nie zabiłam

a odmawiając pierwszą Nowenne Matka Boża w myslach ukażała mi grzechy które miałam zatajone z dzieciństwa o których nawet nie miałam pojęcia że są to grzechy ciężkie, i po odmówieniu Nowenny dostałam bardzą ważną łaske generalnej spowiedzi po której na nowo odżyłam. Odmawiając Nowenne P to pierwsze co sie odczuwa to niesamowity spokój wewnętrzy czuje sie tą opieke Matki Bożej i Jezusa. Dostałam dużo tych łask ale o poczęciu dziecka to myslałam że moge tylko pomarzyć. A dzięki wstawiennictwu Matki Bożej dzis jestem w 4 miesiącu ciązy. To jest naprawde Wielki Dar dany mi od Boga i bardzo bardzo dziękuje Matce Bożej i Panu Jezusowi. Ta modlitwa naprawde ma ogromną siłę tylko trzeba być cierpliwym i ufać. Z całego serca polecam Tą modlitwe wszystkim Tym co mają problemy i po ludzku nie są w stanie sobie z nimi poradzić. Jeszcze raz dziękuje Mateczce i Panu Jezusowi za wszystkie łaski te dane mi i te na które z ufnoscią jeszcze czekam. Z Panem Bogiem.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Jolanta: Matka Boża ukazała mi grzechy które miałam zatajone"

Powiadom o
avatar
Magdalena
Gość
Magdalena

Grzechy zapomniane to nie grzechy zatajone. Można je wyznać na normalnej spowiedzi, do tego nie jest potrzebna spowiedź generalna.

Anna
Gość

Grzech ciężki musi być świadomy w momencie grzeszenia żeby nazwać go grzechem ciężkim. Jak się nie ma świadomości to nie może powstać grzech ciężki. Jednakże jak się coś ważnego przypomni z przeszłości to należy to wyznać jeżeli owy czyn miał poważną materię. Zapomniane grzechy też są wymazywane.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij