Jolanta: Matka Boża ukazała mi grzechy które miałam zatajone

Szczęsc Boże. To moje pierwsze swiadectwo po roku czasu odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Zawsze mylałam że jestem wieżąca bo przecież nikogo nie zabiłam

a odmawiając pierwszą Nowenne Matka Boża w myslach ukażała mi grzechy które miałam zatajone z dzieciństwa o których nawet nie miałam pojęcia że są to grzechy ciężkie, i po odmówieniu Nowenny dostałam bardzą ważną łaske generalnej spowiedzi po której na nowo odżyłam. Odmawiając Nowenne P to pierwsze co sie odczuwa to niesamowity spokój wewnętrzy czuje sie tą opieke Matki Bożej i Jezusa. Dostałam dużo tych łask ale o poczęciu dziecka to myslałam że moge tylko pomarzyć. A dzięki wstawiennictwu Matki Bożej dzis jestem w 4 miesiącu ciązy. To jest naprawde Wielki Dar dany mi od Boga i bardzo bardzo dziękuje Matce Bożej i Panu Jezusowi. Ta modlitwa naprawde ma ogromną siłę tylko trzeba być cierpliwym i ufać. Z całego serca polecam Tą modlitwe wszystkim Tym co mają problemy i po ludzku nie są w stanie sobie z nimi poradzić. Jeszcze raz dziękuje Mateczce i Panu Jezusowi za wszystkie łaski te dane mi i te na które z ufnoscią jeszcze czekam. Z Panem Bogiem.

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
AnnaMagdalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Grzechy zapomniane to nie grzechy zatajone. Można je wyznać na normalnej spowiedzi, do tego nie jest potrzebna spowiedź generalna.

Anna
Gość
Anna

Grzech ciężki musi być świadomy w momencie grzeszenia żeby nazwać go grzechem ciężkim. Jak się nie ma świadomości to nie może powstać grzech ciężki. Jednakże jak się coś ważnego przypomni z przeszłości to należy to wyznać jeżeli owy czyn miał poważną materię. Zapomniane grzechy też są wymazywane.

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________