Matka: od 11 miesięcy nie bierze tego przekleństwa

To i ja napiszę.Ja,matka narkomana. Ku chwale Maryi i pokrzepieniu serc. Dziś mija równy rok od dnia ukończeni mojej pierwszej Nowenny. Pierwszej,bo teraz odmawiam już czwartą.Wszystkie,aczkolwiek różnie formułowane,w intencji syna uzależnionego od narkotyków.Przeczytaj Matka: od 11 miesięcy nie bierze tego przekleństwa
Przeczytaj całość

Adnieszka: Od najmłodszych lat wysłuchiwałam jak ojciec krzyczał

W trudnych chwilach nie zapominajmy, że Maryja zawsze jest z nami
Przeczytaj całość

Marysia: Wiele łask i to nie „tylko” w miłości

Witajcie :) Jest to moje pierwsze świadectwo, choć nowennę odmawiam od 2 lat. W tym czasie odmówiłam parę nowenn pompejańskich, już nawet nie pamiętam ile dokładnie, ale jakoś nie kwapiłam się żeby się tym dzielić z szerszym gronem niż moi znajomi jednak od pewnego czasu czułam że powinnam napisać moje pierwsze świadectwo, ponieważ jestem do tego zobowiązana Matce Przenajświetszej a już parę nowenn odmówiłam Dzisiaj poczułam że to jest ten dzień.
Przeczytaj całość

chora kobieta: Fobia społeczna

Witajcie, obiecałam Matce Bożej, że napiszę świadectwo, to efekt tej obietnicy. Od 3 lat jestem chora na fobie społeczną, jestem młodą kobietą, mam 23 lata. Moje życie stało się straszne, przepełnione ciagłym napięciem, strachem, smutkiem. Miałam srece i umysł dosłownie zaszczute złymi, destrukcyjnymi myslami o sobie i innch, pretensjami do...
Przeczytaj całość

HANNA: Moje świadectwo

po roku od odmawiania pierwszej Nowenny o pracę otrzymałam ją teraz a jestem po 50-tce
Przeczytaj całość

Jolanta: Matka Boża ukazała mi grzechy które miałam zatajone

Szczęsc Boże. To moje pierwsze swiadectwo po roku czasu odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Zawsze mylałam że jestem wieżąca bo przecież nikogo nie zabiłam

a odmawiając pierwszą Nowenne Matka Boża w myslach ukażała mi grzechy które miałam zatajone z dzieciństwa o których nawet nie miałam pojęcia że są to grzechy ciężkie, i po odmówieniu Nowenny dostałam bardzą ważną łaske generalnej spowiedzi po której na nowo odżyłam. Odmawiając Nowenne P to pierwsze co sie odczuwa to niesamowity spokój wewnętrzy czuje sie tą opieke Matki Bożej i Jezusa. Dostałam dużo tych łask ale o poczęciu dziecka to myslałam że moge tylko pomarzyć. A dzięki wstawiennictwu Matki Bożej dzis jestem w 4 miesiącu ciązy. To jest naprawde Wielki Dar dany mi od Boga i bardzo bardzo dziękuje Matce Bożej i Panu Jezusowi. Ta modlitwa naprawde ma ogromną siłę tylko trzeba być cierpliwym i ufać. Z całego serca polecam Tą modlitwe wszystkim Tym co mają problemy i po ludzku nie są w stanie sobie z nimi poradzić. Jeszcze raz dziękuje Mateczce i Panu Jezusowi za wszystkie łaski te dane mi i te na które z ufnoscią jeszcze czekam. Z Panem Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Jolanta: Matka Boża ukazała mi grzechy które miałam zatajone"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Grzechy zapomniane to nie grzechy zatajone. Można je wyznać na normalnej spowiedzi, do tego nie jest potrzebna spowiedź generalna.

Anna
Gość

Grzech ciężki musi być świadomy w momencie grzeszenia żeby nazwać go grzechem ciężkim. Jak się nie ma świadomości to nie może powstać grzech ciężki. Jednakże jak się coś ważnego przypomni z przeszłości to należy to wyznać jeżeli owy czyn miał poważną materię. Zapomniane grzechy też są wymazywane.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!