Miła: Kochana Matka obdarowała mnie wieloma łaskami

Drugą Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać latem ubiegłego roku. Długo zwlekałam z napisaniem tego świadectwa jednak dzisiaj postanowiłam tego dokonać. Intencja dotyczyła uwolnienia mnie ze stanów lękowych oraz dolegliwości zdrowotnych związanych z nimi . Zostałam obdarowana obfitością Łask, których się nie spodziewałam.
Read More

G: Czy jestem gotowa na świadectwo? Nie jestem tego pewna…

Czy jestem gotowa na świadectwo? Nie jestem tego pewna... Prosiłam o pomoc w trudnościach związanych z relacjami, wychowaniem mojej młodszej córki, niespełna 8 latki. Jest to dziecko bardzo emocjonalne, mające swoje zdanie, nie słuchające bardzo często poleceń. Dziecko, jak większość dzieci, jak sądzę. Tyle, że ja jako ja, średnio sobie z tym radzę. Powiem wprost, niektóre sytuacje mnie totalnie rozsypują, doprowadzają do depresji, poczucia bycia najgorszą z matek. Doprowadzona na skraj wyczerpania nerwowego, poprosiłam o pomoc. Dotknęłam boleśnie swojej niemocy.
Read More

P: Powierzyłam bliskich opiece Matki Bożej

Ufam Matce Bożej i wierzę, że mu pomogła i obdarzyła go potrzebnymi łaskami. Modlitwa różańcowa ma niesamowitą moc i każdego dnia dodaje mi sił.
Read More

Teresa: Uzdrowienie relacji i przemiana mamy

Już dawno chciałam złożyć tu świadectwo. Modliłam się nowenną pompejańską za moją mamę, o uzdrowienie wewnętrzne dla niej. Myślę, że można śmiało powiedzieć, że moja mama przez wiele lat była toksyczną osobą i naprawdę bardzo mnie raniła. Po każdym spotkaniu z nią czułam się wyczerpana psychicznie. Jednocześnie miałam świadomość, że jest samotna. Z drugiej jednak strony nie widziałam, żeby z naszych spotkań rodziło się coś dobrego.
Read More

Monika: Nawrócenie kochanki męża

Dziękuję Bogu,bo przez ten romans Bóg zdjął mi klapki z oczu, że w Moim małżeństwie działo się bardzo źle,zrozumiałam swoje błędy, bardzo się zmieniłam przez ostatni rok. Jestem spokojniejsza, po ludzku się boję, ale wierzę, że wszystko bedzie dobrze niezależnie od tego jak moje życie i małżeństwo się potoczy
Read More

Izabela: uświadamiam sobie grzechy, których wcześniej nie widziałam

Witajcie! Kolejną Nowennę odmawiałam w intencji uzdrowienia duszy i ciała oraz ogarnięcia życiowego! Maryja mnie leczy wewnętrznie , przejrzałam na oczy

, widzę moje złe zachowanie, uświadamiam sobie grzechy, których wcześniej nie widziałam, jestem spokojniejsza, nie martwię się tak bardzo o przyszłość jak dawniej, nie wpadam w furię jak kiedyś, bardziej mnie interesuje życie wewnętrzne duchowe niż materialne czy światowe.
Fizycznie też nastąpiła poprawa, jeszcze nie we wszystkich schorzeniach , ale mam nadzieję ,że będzie ok 🙂
Nowenna odmówiona rano sprawia, że cały dzień przebiega lepiej, nawet jak coś idzie nie tak – ma szczęśliwe rozwiązanie.
Módlcie się, a Wasze życie odmieni się na lepsze! Maryja czuwa nad nami i nie pozwoli aby coś się złego stało!
Dzień bez Nowenny – dzień stracony!
Wszystkich czytających błogosławię i proszę o 1 Zdrowaś… za uzdrowienie fizyczne.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
IzabelaLucynabarbaraphilipDorota Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Ja się pomodlę za ciebie, trzymaj się.

philip
Gość
philip

ja tez 🙂

Izabela
Gość
Izabela

Dziękuję Dorotko i Philipie 🙂

barbara
Gość
barbara

Pomodlilam sie ., pozdrawiam

Izabela
Gość
Izabela

Dziękuję Basiu 🙂

Lucyna
Gość
Lucyna

Pomodliłam się za Ciebie 🙂

Izabela
Gość
Izabela

Dziękuje Lucynko 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!