Barbara: egzamin

Pragnę podzielić się moim wielkim szczęściem, które nie miałoby miejsca gdyby nie pomoc Matki Bożej. Przygotowywałam się do egzaminu, który kończył etap mozolnej i długiej nauki, bardzo się bałam, że nie starczy mi sił i umiejętności. Będąc już zmęczoną i zniechęconą trafiłam na stronę rosemaria i tutaj znalazłam Nowennę Pompejańską....
Przeczytaj całość

s. Wiktoria: Dar potomstwa

Prawie sześć lat temu po raz pierwszy zaczęłam modlitwę nowenną pompejańską. Z lekkim niedowierzaniem modliłam się, prosząc o dar potomstwa dla moich przyjaciół – Eweliny i Tomka.Przeczytaj s. Wiktoria: Dar potomstwa
Przeczytaj całość

Anna: A Dorota śpiewa, pięknie śpiewa…

W Lubawie, w kaplicy szpitalnej Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Bożego, od 8 listopada do 31 grudnia 2011 r., dzięki gościnności sióstr zakonnych, została odprawiona nowenna pompejańska w intencji Doroty zmagającej się z nowotworem jajnika, matki trójki dzieci. Walka Doroty trwała już prawie cztery lata. Kiedy jesienią 2011 r. nastąpiła wznowa, lekarz podjął...
Przeczytaj całość

Paweł: Zdrowie żony i ciąża

Od pewnego czasu bardziej intensywnie staraliśmy się o poczęcie nowego Życia. Niestety niezbyt się udawało. Potem diagnoza lekarska niezbyt przychylna dla naszych starań, która była impulsem do rozpoczęcia Nowenny. Obydwoje ją zmówiliśmy i wynik kolejnego badania nie pozostawał żadnych złudzeń - brak jakiejkolwiek choroby, a tym samym przeciwwskazań do zajścia...
Przeczytaj całość

Renata: Jestem w stanie błogosławionym

Chwała Panu i Matce Bożej Pompejańskiej za dar naturalnego poczęcia dziecka po 5 latach starań, nie najlepszych wyników badań i płaczu.
Przeczytaj całość

Iza: rodzina

Bardzo pragnęłam wyjść za mąż i zależało mi na tym, aby mój przyszły mąż był wierzący i aby poważnie traktował wartości wypływające z wiary.

Przez internet poznawałam wielu mężczyzn. Choć deklarowali się jako wierzący, dość elastycznie podchodzili np. do mieszkania razem przed ślubem itd. Inni – niby „fajni”, ale ciągle nie iskrzyło. Miałam 32 lata i chyba większość mojej rodziny i znajomych wątpili, że wyjdę za mąż. Najmniej nadziei miałam ja sama. W październiku 2013 roku zaczęłam nowennę w intencji dobrego męża , rodziny. To była moja jedyna nadzieja, ostatnia deska ratunku:) Nowenna, która miała być proszeniem i dziękowaniem, stała się swoistymi rekolekcjami, „wędrowaniem” razem z Maryją po tajemnicach życia Jej i Jej Syna. Dała mi dużo pokoju, choć nie ukrywam, że z niecierpliwością wyglądałam tego jedynego. I stało się. W marcu następnego roku poznałam mojego obecnego męża, wspaniałego człowieka. W maju 2015 pobraliśmy się, niedawno urodził nam się syn. Moja rodzina (mam nadzieję, że jeszcze nie w komplecie:)) jest jedną z największych łask, jakie otrzymałam. Nowennę pompejańską odmawiałam także w innych intencjach i wierzę, że za wstawiennictwem Maryi, będę wysłuchana. To wymagająca nowenna i pozornie wydawać się może bardzo ciężka do odprawienia. Z doświadczenia wiem jednak, że z Bożą pomocą jest to możliwe i nie nie trzeba jej się bać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Iza: rodzina"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Natasza
Gość
Natasza
Bardzo piękne świadectwo. Podtrzymuje mnie na duchu.. ja mam 23 lata i modlę się o łaskę dobrego meża… ale jakoś nie widać efektów. Może przez to że za bardzo chcę…. Bardzo cieżko żyje się samemu… Czasami samotność mnie dobija.. Byłam dwa lata temu zakochana w takim chłopaku z pracy, który wybrał inną.. Do dzisiaj się zastanawiam dlaczego nam nie wyszlo… Na początku modliłam się o to żeby to on był ze mną, ale poźniej zrozumiałam że nic z tego.. Dałam spokój z nim ale nie rozumiem dlaczego Bog nie chce żebym była z kimś innym:( choć tak bardzo mi zależy.… Czytaj więcej »
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję za świadectwo. Niech Ciebie i Twą Rodzinę Pan obficie błogosławi 🙂

MM
Gość

Też się o to modlę. Teraz dopiero wychodzę z bardzo toksycznego związku, wyniszczył mnie całkowicie, wyssał całą energie. Ale Maryja w NP mi pomaga i wierzę, że ma dla mnie kogoś wyjątkowego 🙂 kto jak kto ale Ona nie zawodzi. Ona wyciągnęła mnie z tego związku i będę Jej za to zawsze wdzięczna.

A.
Gość

Piękne, budujące świadectwo. Ja mam za sobą już pokaźny „staż” jeśli chodzi o modlitwę w tej intencji (7 lat, trzy nowenny pompejańskie, 20-miesięczna róża różańcowa, inne formy modlitwy), po drodze dwa nieudane związki, a przed sobą… Mimo doła i chwil załamania staram się jeszcze resztkami sił ufać, że zostanę wysłuchana i założę upragnioną rodzinę, choć mam już swoje lata.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!