Anna: dostałam tę pracę!

Dziękuję Ci Mateńko za pracę, którą dostałam dzięki Tobie. Nowennę odmawiam drugi raz, w intencji pracy, po raz pierwszy. Piszę: „odmawiam”, ponieważ jeszcze Jej nie ukończyłam, 7 lipca rozpocznę część Dziękczynną. Dzień, w którym jechałam na rozmowę kwalifikacyjną był dla mnie dniem szczególnym, w którym - namacalnie - Pan Bóg...
Przeczytaj całość

Anna: Życie i zdrowie

Może powinnam czekać do kolejnego badania, ale to , że mój mąż żyje, jest zdrowy na dzień dzisiejszy, ze mamy naszego synka- to największy cud. Już raz składałam świadectwo, ale teraz będzie dwa lata- we wrześniu tego roku od kiedy mój mąż miał operację najbardziej złośliwego guza mózgu.Wszyscy nasi znajomi, z którymi mąż leczył się nie żyją.
Przeczytaj całość

Teresa: Ukojenie w tragedii i niezliczone błogosławieństwa!

Jedynym słowem, które przychodzi mi na myśl o Nowennie Pompejańskiej to: cuda! Pierwszą Nowennę zaczęłam w trudnej dla mnie i mojego męża sytuacji - oboje bez pracy - tylko dorywcze lub sezonowe, a właśnie się dowiedzieliśmy, że zostaniemy rodzicami! Nasze marzenie się spełniło! Jednak jak sobie poradzimy? Byliśmy w beznadziejnej...
Przeczytaj całość

Marta: Nigdy nie narzekajcie, tylko się módlcie

Dokładnie 23.11.2017r minęła druga rocznica śmierci mojej najukochańszej babci. Pewnej niedzieli po wysłuchanym kazaniu w kościele pomyślałam sobie że nie wiem co by się musiało wydarzyć w moim życiu bym zwróciła się do Maryi i zaczęła się modlić na różańcu, miałam już doświadczenie rekolekcji ignacjańskich, medytacji, modlitwy uwielbienia tylko różaniec był mi obcy. Na drugi dzień od pamiętnej mszy moja babcia trafiła do szpitala diagnoza woda w płucach i udar za udarem...stan był krytyczny bardzo chciała żyć.
Przeczytaj całość

O: Sygnał od Mateńki Jezusa i Boga

Witam chcialam opisac to jak zaczela sie moja historia z Nowenna. W moim zyciu od dziecinstwa mialam ciezko jesli chodzi o finanse. Staralam sie rodzicom pomoc na tyle ile umialam.
Przeczytaj całość

Henryka: Dziękuję Ci Maryjo za otrzymane łaski

Pragnę dać świadectwo otrzymanych łask przez odmawianie nowenny pompejańskiej. Odmówiłam trzy NP.Dwa lata temu modliłam się w intencji córki,która przechodziła załamanie nerwowe.

Już po trzech dniach odmawiania dałam świadectwo,że Maryja szybko zareagowała. Po miesiącu odmawiania nowenny,moja córka wróciła do zdrowia.Zresztą sama też się w tym czasie dużo modliła.Skończyłam nowennę i życie mojej córki zaczęło się zmieniać na dobre. W ciągu tych dwóch lat, wyszła za mąż, urodziła śliczną i zdrową córeczkę .Mimo kłopotów w czasie porodu,wszystko się cudownie poukładało.Mam wspaniałą wnuczkę i dobrego zięcia.Córka jest szczęśliwa a ja z nią.Modliłam sieęteż nowenna pompejańską w moich kłopotach finansowych i kiedy było już tragicznie,przyszła nieoczekiwana pomoc. Znów Maryja nie zawiodła i choć nadal nie jest dobrze, ale już nie tragicznie.Wierzę,że mam nadal opiekę Matki Bożej,że nadal wyprasza dla nas łaski. Ufam,że przyjdzie czas,że wszystko co złe w moim życiu minie. Bo u Boga wszystko jest możliwe,zwłaszcza jeśli się ma po swojej stronie Maryję.Dziękuję Ci Matko Boża,za Twoją pomoc i wstawiennictwo .Pomagasz mi przez całe życie .Wyciągnęłaś mnie z wielu trudnych sytuacji. Dzięki Ci za to składam.Nigdy się nie zawiodłam. Jedne problemy jeszcze się dobrze nie skończą, a już drugie są.Zamierzam znowu odmawiać nowennę i powierzyć Matce Bożej wszystko. W Niej moja nadzieja i ratunek. Chwała Panu za wszystkie łaski i doświadczenia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!