Marta: Odmawiajmy nowennę pompejańską!

Witam! Nowenne zakończyłam już pół roku temu, modliłam się w intencji mojej mamy, żeby jej wyniki biopsji był dobre, żeby guzy na tarczycy nie okazały się złośliwe. I faktycznie tak jest. Dzięki Bogu, Matce Przenajświętszej i św J.Popiełuszce, mama się do niego modliła i jemu zaufała w szczególności. A ja...
Read More

Krzysztof: Ciekawy znak od Opatrzności

Witam pragnę podzielić się moim świadectwem. Z nowenną spotkałem się w zeszłym roku poprzez grupę modlitewną. Prosiłem wtedy grupę o modlitwę za moją rodzinę a szczególnie za brata który nie mógł znaleźć pracy, a szukał jej około 2 lata. Przeczytaj Krzysztof: Ciekawy znak od Opatrzności
Read More

Paula: Otrzymana łaska

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od mojej mamy. Na początku nie byłam przekonana, bałam się, że odmawianie będzie zajmować dużo czasu i nie podołam wśród codziennych obowiązków. Jednak postanowiłam spróbować.
Read More

Anonim: Kiedyś znajdę prawdziwą miłość

Rok po rozstaniu, gdy uczucie wcale nie mijało zaczęłam odmawiać swoją pierwszą w życiu nowennę o powrót byłego chłopaka, kilka dni później zaczęłam odmawiać także drugą o naprawę relacji, która z dnia na dzień stawała się dramatyczna. Była jeszcze jedna nowenna także związaną z nim. Żadnej nie udało mi się ukończyć, ponieważ w trakcie nasz kontakt się tylko pogarszał i traciłam nadzieję, że cokolwiek da się w tej sprawie zrobić.
Read More

Ewa: Modlitwa o uzdrowienie

potrzeba głebokiej wiary i modlitwy..
Read More

Henryka: Dziękuję Ci Maryjo za otrzymane łaski

Pragnę dać świadectwo otrzymanych łask przez odmawianie nowenny pompejańskiej. Odmówiłam trzy NP.Dwa lata temu modliłam się w intencji córki,która przechodziła załamanie nerwowe.

Już po trzech dniach odmawiania dałam świadectwo,że Maryja szybko zareagowała. Po miesiącu odmawiania nowenny,moja córka wróciła do zdrowia.Zresztą sama też się w tym czasie dużo modliła.Skończyłam nowennę i życie mojej córki zaczęło się zmieniać na dobre. W ciągu tych dwóch lat, wyszła za mąż, urodziła śliczną i zdrową córeczkę .Mimo kłopotów w czasie porodu,wszystko się cudownie poukładało.Mam wspaniałą wnuczkę i dobrego zięcia.Córka jest szczęśliwa a ja z nią.Modliłam sieęteż nowenna pompejańską w moich kłopotach finansowych i kiedy było już tragicznie,przyszła nieoczekiwana pomoc. Znów Maryja nie zawiodła i choć nadal nie jest dobrze, ale już nie tragicznie.Wierzę,że mam nadal opiekę Matki Bożej,że nadal wyprasza dla nas łaski. Ufam,że przyjdzie czas,że wszystko co złe w moim życiu minie. Bo u Boga wszystko jest możliwe,zwłaszcza jeśli się ma po swojej stronie Maryję.Dziękuję Ci Matko Boża,za Twoją pomoc i wstawiennictwo .Pomagasz mi przez całe życie .Wyciągnęłaś mnie z wielu trudnych sytuacji. Dzięki Ci za to składam.Nigdy się nie zawiodłam. Jedne problemy jeszcze się dobrze nie skończą, a już drugie są.Zamierzam znowu odmawiać nowennę i powierzyć Matce Bożej wszystko. W Niej moja nadzieja i ratunek. Chwała Panu za wszystkie łaski i doświadczenia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!