Hanna: Matko Najświętsza za wszystko dziękuję

Szczęść Boże😊 O nowennie pompejanskiej dowiedziałam sie z Internetu.Trzy rozance myślałam ze nie dam rady.Prawie tydzień minął gdy wzięłam do ręki różaniec i od razu odmawialam wszystkie cztery części.

Spokój który poczułam byl i jest bezcenny.Modlilam sie o wypełnienie woli Bożej w moim zyciu.Wola Boza się wypełnia w sposób o który ja bym nawet nie poprosila.Jako „bonus” przestały wypadać mi włosy które garściami lezaly na poduszce po nocy.Schudlam modląc sie 6 kg nic nie robiłam aby mi waga spadla jakiez bylo moje zdziwienie dodam ze wciąż chudnę.Jestem zdrowa musze dodać ale nadwagę miałam.Drugą nowenną ktora odmawialam prawie równolegle z pierwszą prosilam o wypełnienie woli Bożej w moim zyciu zawodowym.Odpowiedz dostałam kończąc część błagalną.W tej chwili odmawiam kolejna nowennę a o owocach modlitwy zgodnie z obietnicą daną Matce Bożej dam znać.Niech Pan Bóg wszystkim blogoslawi w Imię Ojca i Syna i Ducha Sw

Piotrek: Piąta nowenna

Chciałbym złożyc świadectwo z odmówionej 4 i 5 Nowenny Pompejańskiej. Czwarta była w intencji wygrania sprawy sądowej o odprawę pieniężną z byłym pracodawcą. Niestety sprawa została przegrana, więc wydawałoby się , że intencja nie została wysłuchana.
Przeczytaj

Anonimowa: Nikt mnie nie chce zatrudnić, bo jestem osobą introwertyczną

Nie zawdzięczam niczego sobie, żadnej własnej heroicznej postawie modlitewnej, po prostu wszystko zostawiłam Matce Bożej, ja już się przestałam przejmować rzeczami, na które i tak nie mam wpływu.
Przeczytaj

Martynka: Nowenna Pompejańska, to nie zwykły paciorek..

Modlitwa sprawiała mi wielkie trudności
Przeczytaj

Edyta: Moje pierwsze świadectwo

Właśnie skończyłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską. Obiecałam sobie,że podzielę się z wami moim świadectwem. Ponad rok temu otrzymałam od koleżanki NP. Czułam, ze kiedyś przyjdzie taki moment, kiedy ją odmowie i jak wiecie nadszedł. Nagle rozstałam się z ukochanym , z dnia na dzień po prostu, nagle wszystko mu się odmieniło... byłam kompletnie załamana.
Przeczytaj

Aleksandra: czuję, że moja dusza została uzdrowiona

Postanowiłam modlić się nowenną pompejańską na wyjeździe, gdyż przebywam na stypendium w Hiszpanii. Z racji, że prawie nikt w moim mieście nie praktykuje wiary, postanowiłam modlić się nowenną aby umocnić wiarę i zmienić się na lepsze. Nie była to intencja za zdrowie ani za osoby bliskie. Ale nowenna zmieniła moje...
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
hannaElżbieta T Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Dziękuję tez odmawiam nowenne o wypełnienie woli Bożej w moim życiu kończę siódmego lipca ale nie wiem co mi Pan Bóg i Matka Niajswietrza przygotowali .
Modlę się też o uzdrowienie małżeństwa ale tylko zło jest jak na razie . Niech Ci Pan Bóg Błogosławi

hanna
Gość
hanna

Dziękuję Elzbieto .Ufaj Bogu i dziękuj za wszystko tzn też za to co się teraz dzieje.Bóg wie czego nam potrzeba.Wystarczy ufać i dziękować i uwielbiać Boga.