Hanna: Matko Najświętsza za wszystko dziękuję

Szczęść Boże😊 O nowennie pompejanskiej dowiedziałam sie z Internetu.Trzy rozance myślałam ze nie dam rady.Prawie tydzień minął gdy wzięłam do ręki różaniec i od razu odmawialam wszystkie cztery części.

Spokój który poczułam byl i jest bezcenny.Modlilam sie o wypełnienie woli Bożej w moim zyciu.Wola Boza się wypełnia w sposób o który ja bym nawet nie poprosila.Jako „bonus” przestały wypadać mi włosy które garściami lezaly na poduszce po nocy.Schudlam modląc sie 6 kg nic nie robiłam aby mi waga spadla jakiez bylo moje zdziwienie dodam ze wciąż chudnę.Jestem zdrowa musze dodać ale nadwagę miałam.Drugą nowenną ktora odmawialam prawie równolegle z pierwszą prosilam o wypełnienie woli Bożej w moim zyciu zawodowym.Odpowiedz dostałam kończąc część błagalną.W tej chwili odmawiam kolejna nowennę a o owocach modlitwy zgodnie z obietnicą daną Matce Bożej dam znać.Niech Pan Bóg wszystkim blogoslawi w Imię Ojca i Syna i Ducha Sw

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
hannaElżbieta T Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Dziękuję tez odmawiam nowenne o wypełnienie woli Bożej w moim życiu kończę siódmego lipca ale nie wiem co mi Pan Bóg i Matka Niajswietrza przygotowali .
Modlę się też o uzdrowienie małżeństwa ale tylko zło jest jak na razie . Niech Ci Pan Bóg Błogosławi

hanna
Gość
hanna

Dziękuję Elzbieto .Ufaj Bogu i dziękuj za wszystko tzn też za to co się teraz dzieje.Bóg wie czego nam potrzeba.Wystarczy ufać i dziękować i uwielbiać Boga.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…