Ufająca: Opieka i wsparcie w ciężkich chwilach

Witam. Chciałabym podzielić się z Wami moim świadectwem. Pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłam 4 lata temu - kończyłam wtedy studia i przeżywałam ciężki czas w moim życiu... Nie podzieliłam się wtedy świadectwem, ale z perspektywy czasu widzę, że Matka Przenajświętsza otoczyła mnie opieką, uspokoiła moją duszę i dzięki Niej szczęśliwie skończyłam studia. Od tamtego czasu jednak nie zawsze postępowałam zgodnie z zasadami wiary i tak jak podpowiadało mi sumienie. Pomimo, iż w moim życiu wydarzyło się wiele pięknych chwil - zaręczyny, ślub - modliłam się chyba "niedbale" i niezbyt gorliwie. W połowie tego roku zaszłam w ciążę.
Przeczytaj całość

TERESA: UZDROWIONA Z CHOROBY OCZU

Odmawialam nowenne pompejanską w inteci swojej siostry chorej na nowotwora.Jej stan zdrowia bardz sie porawil ale byla TAKA WOLA BOSSKA,ze z czasem ja powolal do siebie.Ja natomiast przy omawianiu nowenny otrzymalam laske widzenia na oko,co bylo bez nadziejne.PROSZE MODLCIE SIE LUDZIE ZDESPEROWANI,ZALAMANI W BEZ NADZIELNYCH SYTACJACH POMOC ZAWSZE PRZYJDZIE MARYJE...
Przeczytaj całość

Bartek: Moje świadectwo

Nowenna pompejańska była i jest dla mnie jednym z najpiękniejszych modlitewnych doświadczeń
Przeczytaj całość

Beata: praca

Praca dla mojego meza- Nowenna wysłuchana! Ludzie módlcie sie z wiara do Matki Bozej a otrzymacie wiele łask które wam sa potrzebne!
Przeczytaj całość

Anna: Czuć miłość Bożą to być najbogatszym na świecie

Czuć miłość Bożą to być najbogatszym na świecie, teraz wiem jak moje życie, w którym było zbyt mało miejsca dla Boga było puste, W Nim mogę wszystko, On mnie umacnia.
Przeczytaj całość

Hanna: Matko Najświętsza za wszystko dziękuję

Szczęść Boże😊 O nowennie pompejanskiej dowiedziałam sie z Internetu.Trzy rozance myślałam ze nie dam rady.Prawie tydzień minął gdy wzięłam do ręki różaniec i od razu odmawialam wszystkie cztery części.

Spokój który poczułam byl i jest bezcenny.Modlilam sie o wypełnienie woli Bożej w moim zyciu.Wola Boza się wypełnia w sposób o który ja bym nawet nie poprosila.Jako „bonus” przestały wypadać mi włosy które garściami lezaly na poduszce po nocy.Schudlam modląc sie 6 kg nic nie robiłam aby mi waga spadla jakiez bylo moje zdziwienie dodam ze wciąż chudnę.Jestem zdrowa musze dodać ale nadwagę miałam.Drugą nowenną ktora odmawialam prawie równolegle z pierwszą prosilam o wypełnienie woli Bożej w moim zyciu zawodowym.Odpowiedz dostałam kończąc część błagalną.W tej chwili odmawiam kolejna nowennę a o owocach modlitwy zgodnie z obietnicą daną Matce Bożej dam znać.Niech Pan Bóg wszystkim blogoslawi w Imię Ojca i Syna i Ducha Sw

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Hanna: Matko Najświętsza za wszystko dziękuję"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Dziękuję tez odmawiam nowenne o wypełnienie woli Bożej w moim życiu kończę siódmego lipca ale nie wiem co mi Pan Bóg i Matka Niajswietrza przygotowali .
Modlę się też o uzdrowienie małżeństwa ale tylko zło jest jak na razie . Niech Ci Pan Bóg Błogosławi

hanna
Gość

Dziękuję Elzbieto .Ufaj Bogu i dziękuj za wszystko tzn też za to co się teraz dzieje.Bóg wie czego nam potrzeba.Wystarczy ufać i dziękować i uwielbiać Boga.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!