Gosia: czy to działanie szatana?

Szczęść Boże, o NP przeczytałam w internecie, ale wydawała mi się bardzo trudną modlitwą. Potem koleżanka, która dowiedziała się na rekolekcjach o NP zachęciła mnie do odmawiania modlitwy – było to ro temu.

Od tamtego czasu zmówiłam kilka razy NP.( 3 razy w intencji zdrowia mojego syna oraz 3 razy na sprawy zawodowe). Zły nie daje za wygraną- aktualnie modlę się w intencji zdrowia syna, aby odzyskał chęć, radość i sens w swoim życiu. często zasypiam nad różańcem. Syn czuje się trochę lepiej. Natomiast co do spraw zawodowych. Dużo działam społecznie na rzecz swojego zawodu. ostatnio z mojej inicjatwy razem z kilkoma koleżankami opracowałyśmy pewien dokument, który został przesłany do różnych organizacji. Mimo moich czystych i szczerych intencji dzisiaj z dwóch różnych źródeł dostałam reprymendę włącznie z poniżaniem mojej osoby w sprawie tego dokumentu. boję się o swoją pracę – czy to działanie szatana?. Pomimo tych przeciwności dzisiaj 19 dzień mówię NP część błagalną w intencji syna Oddaję Siebie i całe moje życie w opiekę Matki Bożej. Czuję się bezpieczna wierzę, że Matka Boża mnie obroni i pomoże mi rozwiązać te problemy, a innym nie pozwoli mnie i mojej rodziny skrzywdzić. Proszę o modlitwę za mnie i mojego syna.

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
BożenaEwelinaJoannaNatalia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Natalia
Gość
Natalia

Proszę się nie poddawać jest Pani dzielną , wytrwałą kobietą i kochająca matką. Matka Przenajświętsza nie zostawi Pani samej z problemami i na pewno dostrzega trudy, wysiłki i opiekuje się Panią i Pani synem 🙂

Joanna
Gość
Joanna

Odmawia pani modlitwę o ochronę przed wszelkim złem

Ewelina
Gość
Ewelina

Kazdy przechodzi przez bardzo ale to bardzo trudne sytuacje,ale na pewno doznala Pani wiele łask odmawiając Nowennę tak wiec trzeba pamietac,zeby poddac sie w zupelnosci woli Bozej i nie dac sie zmanipulowac zawsze pojawia sie momenty kiedy bedzie Nam sie wydawalo,ze nie idzie jak trzeba ale prosze byc pewna,ze Bog ma dla Nas plan i mimo ze nie idzie zgodnie z Naszym planem ale idzie zgodnie z planem Trojcy Swietej. MATKA BOSKA i Jezus nigdy Nas nie opuszcza. Moze wlasnie zmiana pracy jest takim planem. Powodzenia bedzie wszystko dobrze !!

Bożena
Gość
Bożena

Wiem ,co Pani czuła i jakie jest to uczucie jak wszystko sie wali .Jestem w podobnej sytuacj .Szuka droge ,która powinnam iśc .BARDZO SIE MODLE DO bOGA O POMOC ,ALE WIDOCZNE TO NIE TEN CZAS .A JA JUZ NIE MAM SIŁY CZEKĄĆ .NIE MAM SIŁY NA NIC .DLACZEGO TAK SIĘ POTOCZYLO MOJE ŻYCIE ? JESTEM DOBRYM CZLOWIEKIEM ,ALE W TEJ CHWILI MOJE ZYCIE DAJE MI WIELE DO MYŚLENIA .NIEWIEM JAK SOBIE PORADZE Z TYM WSZYSTKIM .PROSZE BOGA ,ABY DAŁ MI ŁASKE WYJSCIA Z TAK CIĘZKIEJ SYTUACJI.!!!!!

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…