Katarzyna: uzdrowienie i macierzyństwo

W 30 urodziny dowiedziałam się, że cierpię na endometriozę (niepłodność wrodzoną) i że najprawdopodobniej nie będziemy mieć z mężem dzieci. To było jak najgorszy scenariusz mojego życia, o jakim kiedykolwiek mogłabym pomyśleć. Byłam kompletnie załamana, stany depresyjne tylko się pogłębiały, z mężem się nie układało. Dopiero co zaczęłam wychodzić z...
Przeczytaj całość

Marcin: To wszystko dzieje się naprawdę!

Przez ponad dwa lata miałem problemy finansowe, nie mogłem znaleźć pracy, a interesy, które usiłowałem rozkręcić, okazywały się niewypałem. Straciłem też kilkanaście tysięcy złotych. Ta nieszczególna sytuacja trwała do momentu, kiedy podjąłem się odmawiania nowenny pompejańskiej. Zacząłem ją pierwszego października. Wtedy również i moja sytuacja zaczęła się powoli zmieniać.
Przeczytaj całość

Amanda: Ufność Bogu

Zachęcam każdego, kto się jeszcze waha przed rozpoczęciem Nowenny Pompejańskiej. Zapewniam, nikt nie pożałuje, a jedynie się ubogaci.
Przeczytaj całość

Monika: Więcej niż prosiłam…

O nowennie, czy cudownym obrazie Matki Bożej Pompejańskiej słyszałam nie raz, ale nie zatrzymywałam się nigdy przy Niej na dłużej. Traktowałam to jako raczej kolejny Tytuł Matki Bożej - jest przecież tak wiele wezwań i Jej Imion
Przeczytaj całość

Sławek: modlitwa o zdrowie dziecka

Witam serdecznie w Panu :) Chciałbym dać świadectwo działania Maryi poprzez Nowennę Pompejańską! Jestem osobą niegdyś nawróconą poprzez moje doświadczenie Boga w Duchu Święym jakie odmieniło moje życie kilka dobrych lat temu, więc nikt nie musiał mnie przekonywać do tego czy Pan czyni cuda za pośrednictwem Mamy, ale... nigdy nie...
Przeczytaj całość

Gosia: czy to działanie szatana?

Szczęść Boże, o NP przeczytałam w internecie, ale wydawała mi się bardzo trudną modlitwą. Potem koleżanka, która dowiedziała się na rekolekcjach o NP zachęciła mnie do odmawiania modlitwy – było to ro temu.

Od tamtego czasu zmówiłam kilka razy NP.( 3 razy w intencji zdrowia mojego syna oraz 3 razy na sprawy zawodowe). Zły nie daje za wygraną- aktualnie modlę się w intencji zdrowia syna, aby odzyskał chęć, radość i sens w swoim życiu. często zasypiam nad różańcem. Syn czuje się trochę lepiej. Natomiast co do spraw zawodowych. Dużo działam społecznie na rzecz swojego zawodu. ostatnio z mojej inicjatwy razem z kilkoma koleżankami opracowałyśmy pewien dokument, który został przesłany do różnych organizacji. Mimo moich czystych i szczerych intencji dzisiaj z dwóch różnych źródeł dostałam reprymendę włącznie z poniżaniem mojej osoby w sprawie tego dokumentu. boję się o swoją pracę – czy to działanie szatana?. Pomimo tych przeciwności dzisiaj 19 dzień mówię NP część błagalną w intencji syna Oddaję Siebie i całe moje życie w opiekę Matki Bożej. Czuję się bezpieczna wierzę, że Matka Boża mnie obroni i pomoże mi rozwiązać te problemy, a innym nie pozwoli mnie i mojej rodziny skrzywdzić. Proszę o modlitwę za mnie i mojego syna.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Gosia: czy to działanie szatana?"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Natalia
Gość

Proszę się nie poddawać jest Pani dzielną , wytrwałą kobietą i kochająca matką. Matka Przenajświętsza nie zostawi Pani samej z problemami i na pewno dostrzega trudy, wysiłki i opiekuje się Panią i Pani synem 🙂

Joanna
Gość
Joanna

Odmawia pani modlitwę o ochronę przed wszelkim złem

Ewelina
Gość
Ewelina

Kazdy przechodzi przez bardzo ale to bardzo trudne sytuacje,ale na pewno doznala Pani wiele łask odmawiając Nowennę tak wiec trzeba pamietac,zeby poddac sie w zupelnosci woli Bozej i nie dac sie zmanipulowac zawsze pojawia sie momenty kiedy bedzie Nam sie wydawalo,ze nie idzie jak trzeba ale prosze byc pewna,ze Bog ma dla Nas plan i mimo ze nie idzie zgodnie z Naszym planem ale idzie zgodnie z planem Trojcy Swietej. MATKA BOSKA i Jezus nigdy Nas nie opuszcza. Moze wlasnie zmiana pracy jest takim planem. Powodzenia bedzie wszystko dobrze !!

Bożena
Gość
Bożena

Wiem ,co Pani czuła i jakie jest to uczucie jak wszystko sie wali .Jestem w podobnej sytuacj .Szuka droge ,która powinnam iśc .BARDZO SIE MODLE DO bOGA O POMOC ,ALE WIDOCZNE TO NIE TEN CZAS .A JA JUZ NIE MAM SIŁY CZEKĄĆ .NIE MAM SIŁY NA NIC .DLACZEGO TAK SIĘ POTOCZYLO MOJE ŻYCIE ? JESTEM DOBRYM CZLOWIEKIEM ,ALE W TEJ CHWILI MOJE ZYCIE DAJE MI WIELE DO MYŚLENIA .NIEWIEM JAK SOBIE PORADZE Z TYM WSZYSTKIM .PROSZE BOGA ,ABY DAŁ MI ŁASKE WYJSCIA Z TAK CIĘZKIEJ SYTUACJI.!!!!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!