Gabriela: Małżeństwo do wyleczenia

Nowennę Pompejańską odmawiam już po raz czwarty. Każdą w intencji małżeństwa i męża. W mojej sytuacji życiowej nic się nie zmieniło, wręcz jest coraz gorzej, ale wiem komu powierzyłam swoje życie i nie wątpię.

Wiem, że Matka Najświętsza jest przy mnie w tym bardzo ciężkim czasie i że ma plan naprawczy lepszy niż ja bym sama mogła wymyślić. Nowenna daje niesamowity spokój wewnętrzny, którego w kryzysowych sytuacjach w życiu nie raz próżno szukać. Trudy związane z jej odmawianiem są niczym w stosunku do korzyści jakie daje w leczeniu duszy. Matko Najświetsza Dziękuję!

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
JoannaAsiaGabrielaDorota-MariaElżbieta T Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
M.
Gość
M.

Twój mąż odszedł od Ciebie do innej kobiety?

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Witaj ja odmówiłam osiem nowenn w intencji męża o małżeństwa i niestety tylko zło ale nie poddałam się teraz odmawiam dziewiątą za dusze w czyśćcu i powiedziałam Matce Uochanej Ty zajmij się moimi sprawami a ja zajmę się Twoimi i ufam że mojego męża serce się przemieni o się na wróci . Pomodle się za was bo rozumiem co czujesz

Dorota-Maria
Gość
Dorota-Maria

Odmawiam teraz jedenasta Nowenne, dziewięć z nich było w intencji naszego małżeństwa, męża jedna była za duszę w czyśćcu cierpiące a ta która teraz kończę jest za syna. Tez jest coraz gorzej niż lepiej ale cały czas wierzę i ufam ze Maryja i mnie kiedyś wysłucha. Wierzę że nastąpi taki dzień ze mój mąż będzie chciał ratować nasze sakramentalne małżeństwo.

Gabriela
Gość
Gabriela

Witaj M., w tej chwili mąż odszedł, choć chyba nie do końca wie gdzie podąża. Zagubił się i szuka sam nie wie czego. Panie pomóż mu się odnaleźć.

Asia
Gość
Asia

Elu, jesteś mi bliska to też walczę o małżeństwo jak lwica. Odmówiłam 7 nowenn pompejańskich w tym 6 za męża, siódmą mój brat za niego odmawiał o dary Ducha Świętego. 8 lipca była nasza 10 rocznica ślubu. Mieliśmy w całej Polsce zamówionych razem 7 mszy świętych w intencji ratowania i uzdrowienia naszego małżeństwa w 10 rocznicę ślubu. I w Częstochowie, w Licheniu,, Leśniowie a mój mąż ani drgnie. Właśnie przekreślił wszystko, bo zamieszkał u matki zamiast ratować małżeństwo. To koniec. Z tego nic nie będzie. Pan Bóg nikogo nie zmusi do miłości Elu. Ani Twojego ani mojego męża, bo mają… Czytaj więcej »

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Witaj zgadza się masz rację ale ja się nie podałam jeszcze. Zawsze jest nadzieja a dla Boga nie ma nic niemożliwego. Ufam mu mimo przeciwności. Też zamawiam mszę św i 25 sierpnia mamy 9ta rocznicę ślubu i minie rok jak zaczęłam odmawiać Nowenne i nie miałam żadnego dnia przerwy . Wiem że napiszę swoje świadectwo na pewno a wszystkie te druczki osobiście zawioze Maryi do Pimpejów. Jestem z Tobą damy radę zobaczysz Bóg nas kocha i naszych mężów też:-)

Joanna
Gość
Joanna

Ja jestem w podobnej sytuacji. odmawiam za męża i małżeństwo ósmą nowennę. w jednej też było o nawrócenie kochanki męża. też nie ma poprawy . tzn mój mąż jest tak pogubiony i zniewolony,że sam nie wie czego chce. raz jest dla mnie miły a raz nie odzywa się tygodniami . mieszka z matką. postanowiłam że następną nowennę odmówie za dusze w czyśćcu a moje małżeństwo zostawiam już tylko Panu Bogu. Niech on nim kieruje i prowadzi. Obecnie czytam „Moc uwielbienia” i teraz bardziej dziekuję Bogu za wszystko co mi zesłał i nadal zsyła. nie tylko za niezliczone łaski i dobrodziejstwa… Czytaj więcej »

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Dziwaczny jestem z wami nie dajmy się złem Bóg nas kocha mężów naszych też i po układa to co po ludzka jest beznadziejne. JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ. MAMO MARYJO TY SIĘ TYM ZAJMIJ CHWAŁA PANU

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!