Seba: „Dąż do tego co warte dążenia.”

-nie wiem od czego zacząć ,nigdy nie byłem dobry w takich rzeczach trudno opisac to co Maryja zrobiła w moim życiu , otwarłem oczy na wiele spraw ,ale moze od początku .Mam 18 lat . Od kiedy zacząłem część Dziękczynna ciagle nie dawało mi spokoju tak jakby Maryja chciała abym napisał te świadectwo .Nowenne zacząłem przed świetami Bożego narodzenia natrafiłem na nia przypadkiem siedząc przed komputerem nie widząc sensu życia szukałem czegoś co sprawi ze poczuje sie lepiej (forma medytacji itp) całe szczęście nie spróbowałem tego.Siedzac i szukając rzuciła mi sie w oczy na pewnej stronie "nowenna pompejańska" wiem ze to była wielka łaska ze dowiedziałem sie o tej modlitwie .
Przeczytaj całość

Sara: Niemożliwe stało się możliwe

Bardzo długo szukałam dobrej pracy bądź choćby takiej, która pozwoli opłacić rachunki. Pewien Dominikanin wspomniał, że odmawia nowennę pompejańską nieustannie… Oczywiście jej czasochłonność i nieumiejętność modlenia się różańcem skutecznie mnie przekonały, że nie dam rady. Modliłam się na kilka innych sposobów. Przeczytaj Sara: Niemożliwe stało się możliwe
Przeczytaj całość

Justyna: Nowa rodzę się

Chciałabym podzielić się wielką łaską jaką dostałam od Maryi. Zmagałam się z problemami natury psychicznej nerwica lękowa,stany depresyjne,potworne lęki,natrętne myśli....czasami byłam w takim stanie że chciałam umrzeć.W nasileniu choroby nie wychodziłam z pokoju,nie jadłam,nic nie piłam..w niczym nie widziałam sensu...jak brałam leki było dobrze po odstawieniu wszystko wracło,postanowilam zawierzyć siebie Bogu i zaczęłam się modlić i b.mocno wierzyć.Odmowilam w tej intencji 2 NP,po odmówieniu drugiej wszystko ustało.Jestem pewna ż to Maryja mnie uleczyła...
Przeczytaj całość

Joanna: Wybłagałam zdrowe serce dla mojego dziecka

Pomimo, że modliłam się o zdrowie Nasza Krółowa Różańca Świętego dała mi więcej niż to o co prosiłam. Najwyraźniej zna bardziej pragnienia Naszego serca i jest prawdziwą Pośredniczką Bożych Łask.
Przeczytaj całość

Agnieszka: moja modlitwa została wysłuchana

Dziś jestem szczęśliwą mamą 6 tygodniowego synka, a jeszcze rok temu lekarze nie dawali mi szans na to by zajść w ciążę, czekaliśmy na dziecko 7lat i udało się zostaliśmy rodzicami, lekarz sam powiedział, że to cud. dziękuję ci matko za tą wielka łaskę jaką nas obdarzyłaś!
Przeczytaj całość

Gabriela: Małżeństwo do wyleczenia

Nowennę Pompejańską odmawiam już po raz czwarty. Każdą w intencji małżeństwa i męża. W mojej sytuacji życiowej nic się nie zmieniło, wręcz jest coraz gorzej, ale wiem komu powierzyłam swoje życie i nie wątpię.

Wiem, że Matka Najświętsza jest przy mnie w tym bardzo ciężkim czasie i że ma plan naprawczy lepszy niż ja bym sama mogła wymyślić. Nowenna daje niesamowity spokój wewnętrzny, którego w kryzysowych sytuacjach w życiu nie raz próżno szukać. Trudy związane z jej odmawianiem są niczym w stosunku do korzyści jakie daje w leczeniu duszy. Matko Najświetsza Dziękuję!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Gabriela: Małżeństwo do wyleczenia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
M.
Gość

Twój mąż odszedł od Ciebie do innej kobiety?

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Witaj ja odmówiłam osiem nowenn w intencji męża o małżeństwa i niestety tylko zło ale nie poddałam się teraz odmawiam dziewiątą za dusze w czyśćcu i powiedziałam Matce Uochanej Ty zajmij się moimi sprawami a ja zajmę się Twoimi i ufam że mojego męża serce się przemieni o się na wróci . Pomodle się za was bo rozumiem co czujesz

Dorota-Maria
Gość
Dorota-Maria

Odmawiam teraz jedenasta Nowenne, dziewięć z nich było w intencji naszego małżeństwa, męża jedna była za duszę w czyśćcu cierpiące a ta która teraz kończę jest za syna. Tez jest coraz gorzej niż lepiej ale cały czas wierzę i ufam ze Maryja i mnie kiedyś wysłucha. Wierzę że nastąpi taki dzień ze mój mąż będzie chciał ratować nasze sakramentalne małżeństwo.

Gabriela
Gość
Gabriela

Witaj M., w tej chwili mąż odszedł, choć chyba nie do końca wie gdzie podąża. Zagubił się i szuka sam nie wie czego. Panie pomóż mu się odnaleźć.

Asia
Gość
Elu, jesteś mi bliska to też walczę o małżeństwo jak lwica. Odmówiłam 7 nowenn pompejańskich w tym 6 za męża, siódmą mój brat za niego odmawiał o dary Ducha Świętego. 8 lipca była nasza 10 rocznica ślubu. Mieliśmy w całej Polsce zamówionych razem 7 mszy świętych w intencji ratowania i uzdrowienia naszego małżeństwa w 10 rocznicę ślubu. I w Częstochowie, w Licheniu,, Leśniowie a mój mąż ani drgnie. Właśnie przekreślił wszystko, bo zamieszkał u matki zamiast ratować małżeństwo. To koniec. Z tego nic nie będzie. Pan Bóg nikogo nie zmusi do miłości Elu. Ani Twojego ani mojego męża, bo mają… Czytaj więcej »
Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Witaj zgadza się masz rację ale ja się nie podałam jeszcze. Zawsze jest nadzieja a dla Boga nie ma nic niemożliwego. Ufam mu mimo przeciwności. Też zamawiam mszę św i 25 sierpnia mamy 9ta rocznicę ślubu i minie rok jak zaczęłam odmawiać Nowenne i nie miałam żadnego dnia przerwy . Wiem że napiszę swoje świadectwo na pewno a wszystkie te druczki osobiście zawioze Maryi do Pimpejów. Jestem z Tobą damy radę zobaczysz Bóg nas kocha i naszych mężów też:-)

Joanna
Gość
Joanna
Ja jestem w podobnej sytuacji. odmawiam za męża i małżeństwo ósmą nowennę. w jednej też było o nawrócenie kochanki męża. też nie ma poprawy . tzn mój mąż jest tak pogubiony i zniewolony,że sam nie wie czego chce. raz jest dla mnie miły a raz nie odzywa się tygodniami . mieszka z matką. postanowiłam że następną nowennę odmówie za dusze w czyśćcu a moje małżeństwo zostawiam już tylko Panu Bogu. Niech on nim kieruje i prowadzi. Obecnie czytam „Moc uwielbienia” i teraz bardziej dziekuję Bogu za wszystko co mi zesłał i nadal zsyła. nie tylko za niezliczone łaski i dobrodziejstwa… Czytaj więcej »
Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Dziwaczny jestem z wami nie dajmy się złem Bóg nas kocha mężów naszych też i po układa to co po ludzka jest beznadziejne. JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ. MAMO MARYJO TY SIĘ TYM ZAJMIJ CHWAŁA PANU

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!