Gabriela: Małżeństwo do wyleczenia

Nowennę Pompejańską odmawiam już po raz czwarty. Każdą w intencji małżeństwa i męża. W mojej sytuacji życiowej nic się nie zmieniło, wręcz jest coraz gorzej, ale wiem komu powierzyłam swoje życie i nie wątpię.

Wiem, że Matka Najświętsza jest przy mnie w tym bardzo ciężkim czasie i że ma plan naprawczy lepszy niż ja bym sama mogła wymyślić. Nowenna daje niesamowity spokój wewnętrzny, którego w kryzysowych sytuacjach w życiu nie raz próżno szukać. Trudy związane z jej odmawianiem są niczym w stosunku do korzyści jakie daje w leczeniu duszy. Matko Najświetsza Dziękuję!

Paweł: Będę odmawiał nowennę do końca życia

Moja zona poszła do szkoły i wtedy właśnie się zaczęły nasze problemy w małżeństwie. Poznała tam koleżankę która była nie wierząca i miła problemy w małżeństwie. Zaczęła ja przeciągać na swoją stronę przestała chodzić do kościoła każda osoba rozmowa na ten temat kończyła się kłótnia. Do tego doszło ze wplatala się w romans chciała odejść.
Przeczytaj

Ewa: Prosba zostala wysluchana

.Dziekuje Ci Matko za te laski, Blogoslaw mojemu synkowi.
Przeczytaj

Asia: Moja miłość

"BOŻE... JEŚLI MOJA MIŁOŚĆ JEST ZŁA TO BŁAGAM ZABIERZ JĄ ODE MNIE, JEŚLI JEDNAK TO ON JEST MI PISANY PROSZĘ WLEJ W JEGO SERCE MIŁOŚĆ DO MNIE..." To co wyżej zacytowalam to były słowa mojej intencji w NP, którą odmówiłam po raz pierwszy w życiu. Natrafilam na nią przypadkiem w internecie a że od dłuższego już czasu mój związek coraz bardziej zamieniał się w ruiny postanowiłam spróbować.
Przeczytaj

Iwona: Jak się odwdzięczyć Tobie Maryjo?

Chodzimy razem z mężem na pielgrzymki za ręce, modlimy się. To tylko kilka Łask które otrzymałam, bo było ich mnóstwo, a wszystko dzięki Tej cudownej Nowennie ,Maryjo kocham Ciebie i dziękuję z całego serca.
Przeczytaj

Marzena: Wiele otrzymanych łask

Składam pierwsze Świadectwo,chociaż to jest już 5 moja nowennna.Wszystkie 4 poprzednie intencje zostały wysłuchane i tak jak prosiłam o nie tak Królowa Różańca ofiarowała mi łaski.
Przeczytaj

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
JoannaAsiaGabrielaDorota-MariaElżbieta T Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
M.
Gość
M.

Twój mąż odszedł od Ciebie do innej kobiety?

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Witaj ja odmówiłam osiem nowenn w intencji męża o małżeństwa i niestety tylko zło ale nie poddałam się teraz odmawiam dziewiątą za dusze w czyśćcu i powiedziałam Matce Uochanej Ty zajmij się moimi sprawami a ja zajmę się Twoimi i ufam że mojego męża serce się przemieni o się na wróci . Pomodle się za was bo rozumiem co czujesz

Dorota-Maria
Gość
Dorota-Maria

Odmawiam teraz jedenasta Nowenne, dziewięć z nich było w intencji naszego małżeństwa, męża jedna była za duszę w czyśćcu cierpiące a ta która teraz kończę jest za syna. Tez jest coraz gorzej niż lepiej ale cały czas wierzę i ufam ze Maryja i mnie kiedyś wysłucha. Wierzę że nastąpi taki dzień ze mój mąż będzie chciał ratować nasze sakramentalne małżeństwo.

Gabriela
Gość
Gabriela

Witaj M., w tej chwili mąż odszedł, choć chyba nie do końca wie gdzie podąża. Zagubił się i szuka sam nie wie czego. Panie pomóż mu się odnaleźć.

Asia
Gość
Asia

Elu, jesteś mi bliska to też walczę o małżeństwo jak lwica. Odmówiłam 7 nowenn pompejańskich w tym 6 za męża, siódmą mój brat za niego odmawiał o dary Ducha Świętego. 8 lipca była nasza 10 rocznica ślubu. Mieliśmy w całej Polsce zamówionych razem 7 mszy świętych w intencji ratowania i uzdrowienia naszego małżeństwa w 10 rocznicę ślubu. I w Częstochowie, w Licheniu,, Leśniowie a mój mąż ani drgnie. Właśnie przekreślił wszystko, bo zamieszkał u matki zamiast ratować małżeństwo. To koniec. Z tego nic nie będzie. Pan Bóg nikogo nie zmusi do miłości Elu. Ani Twojego ani mojego męża, bo mają… Czytaj więcej »

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Witaj zgadza się masz rację ale ja się nie podałam jeszcze. Zawsze jest nadzieja a dla Boga nie ma nic niemożliwego. Ufam mu mimo przeciwności. Też zamawiam mszę św i 25 sierpnia mamy 9ta rocznicę ślubu i minie rok jak zaczęłam odmawiać Nowenne i nie miałam żadnego dnia przerwy . Wiem że napiszę swoje świadectwo na pewno a wszystkie te druczki osobiście zawioze Maryi do Pimpejów. Jestem z Tobą damy radę zobaczysz Bóg nas kocha i naszych mężów też:-)

Joanna
Gość
Joanna

Ja jestem w podobnej sytuacji. odmawiam za męża i małżeństwo ósmą nowennę. w jednej też było o nawrócenie kochanki męża. też nie ma poprawy . tzn mój mąż jest tak pogubiony i zniewolony,że sam nie wie czego chce. raz jest dla mnie miły a raz nie odzywa się tygodniami . mieszka z matką. postanowiłam że następną nowennę odmówie za dusze w czyśćcu a moje małżeństwo zostawiam już tylko Panu Bogu. Niech on nim kieruje i prowadzi. Obecnie czytam „Moc uwielbienia” i teraz bardziej dziekuję Bogu za wszystko co mi zesłał i nadal zsyła. nie tylko za niezliczone łaski i dobrodziejstwa… Czytaj więcej »

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Dziwaczny jestem z wami nie dajmy się złem Bóg nas kocha mężów naszych też i po układa to co po ludzka jest beznadziejne. JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ. MAMO MARYJO TY SIĘ TYM ZAJMIJ CHWAŁA PANU