Gabriela: Małżeństwo do wyleczenia

Nowennę Pompejańską odmawiam już po raz czwarty. Każdą w intencji małżeństwa i męża. W mojej sytuacji życiowej nic się nie zmieniło, wręcz jest coraz gorzej, ale wiem komu powierzyłam swoje życie i nie wątpię.
Read More

Magdalena: Błogoslawionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus!

Zaćzełam prowadzić bardziej duchowe życie. Msza Św. jest dla mnie najważniejszym wydarzeniem w tygodniu.
Read More

Bogusia: Uwierzcie, to się dzieje!

3 października 2013 zaczęłam odmawiać Nowennę do Matki Boskiej Pompejańskiej. Dowiedziałam się o tej modlitwie od mojej koleżanki. Nowennę odmawiałam w intencji mojej 8 letnie córeczki. Zaczęłam się modlić o wstawiennictwo Matki Boskiej u Pana Jezusa o uzdrowienie i uwolnienie córeczki. Na początku modlitwa płynęła jak z płatka. Później zaczęły się...
Read More

Monika: Nowenna pozwoliła mi przetrwać najtrudniejsze chwile!

Dopiero z perspektywy czasu zauważyłam, jak wiele łask otrzymałam.
Read More

Kinga: dostałam pracę

Pragnę złożyć świadectwo znalezienia pracy. Otrzymałam ją w dniu, w którym skończyłam odmawiać część błagalną nowenny pompejańskiej. Wysłałam kilka CV ale nic nie wskazywało na to, że ktoś się do mnie odezwie. W ten dzień otrzymałam telefon z informacją o spotkaniu na rozmowie kwalifikacyjnej. Tydzień później już pracowałam. Jestem bardzo...
Read More

Ewelina: wiedziałam, że zły duch mnie atakuje

Szęść Boże.Niedawno ukończyłam trzecią Nowennę Pompejańską.Pierwsza była w mojej intencji, a druga za moje dzieci, aby wzrastały w dobroci serca.

Trzecią Nowenną postanowiłam prosić Matkę Bożą o nawrócenie mojego brata o to,aby wrócił do Boga,aby stał się spokojnym człowiekiem bez agresji,którą zawsze mnie i moją mamę w słowach atakował.Był jeszcze jeden problem u mojego brata.Raz na jakiś czas spotykał się z kolegami i się upijał tak,że po powrocie do domu nie był w stanie kontrolować tego co robi.W drugi dzień po rozpoczęciu Nowenny Pompejańskiej,również przyszedł do domu w stanie nietrzeźwym.Z opowiadań mojej mamy co mój brat wyprawiał i jak się zachowywał,nie mogłam uwierzyć w to co słyszę,ale w myślach cały czas powtarzałam sobie,że już niedługo jak tylko skończę Nowennę mój brat się zmieni.Część Błagalna minęła spokojnie.Modlitwa moja przebiegała bez zakłóceń,czułam,że wszystko się uda,a co najważniejsze mój brat w tym czasie miał dużo pracy również nocami i nie miał czasu na głupoty! Gdy rozmawiał z mamą przez telefon był miły i opanowany w słowach.W części Dziękczynnej nie potrafiłam skupić się w modlitwie,byłam rozproszona i leniwa wiedziałam,że zły duch mnie atakuje i cały czas powtarzałam sobie;PRZECIEŻ JA MUSZĘ MU POMÓC! i złe myśli ode mnie odchodziły ,ale też i szybko wracały,a ja z ufnością ciągle powtarzałam;PRZECIEŻ JA MUSZĘ MU POMÓC! Nowennę ukończyłam.Mój brat poznał i zaczął spotykać się z dziewczyną.Mniej przesiaduje z kolegami! Mam nadzieję,że jego dziewczyna została wychowana w wierze katolickiej,że uczęszcza w niedzielnej Eucharystii.Chciałabym , żeby zachęciła mojego brata do chodzenia do kościoła.Marzę o tym , aby mój brat powrócił do Boga , aby zrozumial,że Bóg w życiu każdego człowieka powinien być najważniejszy.KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO,módl się za nami !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!