Artur: Wiele łask za pośrednictwem Matki Bożej

Witam Was, chciałbym złożyc swiadecto łask otrzymanych od Matki Bożej. Odmówiłem Nowenne w intencji mojego dziecka i rodziców. W czasie Nowenny zmieniłem się ja, moje dziecko i rodzice - widzę to coraz bardziej. Sam dostałem tyle łask że nawet nie moge ich policzyc: spokój, radośc, niechęc do wielu grzechów, opanowanie,...
Read More

Jolanta: Łaska zdrowia.

Wierzyłam z całych sił i nie zawiodłam się. Najjaśniejsza Królowa nie zostawiła nas w potrzebie.
Read More

Ania: świadectwo

Do tej pory traktowałam Nowenny Pompejańskie systemem zero jedynkowy. Odmówiłam 4 i żadna z nich nie została wysłuchana jak do tej pory. W przypadku piątej NP odmawianej "w sprawie sercowej" zostałam wysłuchana w 20 dniu odmawiania Nowenny, którą rozpoczęła 12 września. Osoba bliska mojemu sercu skontaktowała się ze mną i...
Read More

Maria: Bóg uzdrawia

To moje pierwsze świadectwo, choć Nowennę odmawiam już piątą. Zaczęłam modlić się za swoich rodziców. Mieliśmy dobre dzieciństwo, choć tata pil od zawsze. Najpierw mało, przeważnie na imprezach, czy w święta. Upijał się i szedł spać, a my tylko sprawdzaliśmy czy oddycha.
Read More

Ewa: „uzależnienie” tak, ale od modlitwy Nowenną Pompejańską

Kolejne świadectwa … bardzo proszę, jestem tego dobrym przykładem, to już 4. moje świadectwo.
NIE POTRAFIĘ JUŻ ŻYĆ BEZ NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ I MODLITWY DO MARYI I SYNA BOŻEGO.

Moja ukochana Mama, która jest teraz tam z Bogiem, pewnie trzyma się pewnie za głowę i nie może uwierzyć, jak mogłam tak się zmienić. W czerwcu skończyłam odmawianie pierwszej NP i otrzymałam wiele łask od naszej Matki. Postanowiłam zrobić sobie miesięczną przerwę z uwagi na zapowiadające się dość ekscytujące wakacje z moimi dziećmi i wnukami i aby odpowiedzialnie i sumiennie zacząć kolejną NP ale … nie udało mi się wytrzymać nawet tygodnia. Coś w mojej świadomości mówiło mi ” zacznij modlić się od 4 lipca … zacznij od 4 lipca” i tak też się stało. Odmawiam kolejną już NP i tego dnia poczułam się jakbym powróciła po długiej podróży do ukochanego domu rodzinnego. Jestem znów pod ochroną, jestem znów bezpieczna i szczęśliwa, jestem z moją Matką – naszą Matką, naszą Królową.
Moja przyjaciółka powiedziała mi niedawno, ze nigdy nie podejrzewałaby mnie o takie zaangażowanie w modlitwę … ja także nie podejrzewałabym siebie o takie zjednoczenie z Matką Przenajświętszą. Zachęciłam już do modlitwy NP moje przyjaciółki i już planujemy wspólną wyprawę do Sanktuarium w Pompejach. Obiecałam Matce Najświętszej, że będę zachęcać do modlitwy różańcowej inne osoby i tak też zamierzam czynić.
Dziękuję Mateczko Nasza za wspólną z Tobą drogę przez życie … miej w opiece mnie, moje dzieci i wnuki. Kocham Cię.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ewa: „uzależnienie” tak, ale od modlitwy Nowenną Pompejańską"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Piękne świadectwo .Tez tak mam ze nie potrafię nie odmawiać NP

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!