Kasia: Nie jesteśmy sami ze swoimi problemami i zmartwieniami

Chciałam złożyć swoje kolejne świadectwo NP. Jest to moje trzecie świadectwo. Na początku chciałam napisać, że NP ma cudowną moc. Wszystko o co prosiłam Matkę spełniło się w sposób jaki chciał Bóg. Wiele rzeczy w swoim życiu zrozumiałam. W pewnym momencie mojego życia byłam w ciężkim stanie psychicznym ale Matka wyciągnęła mnie z tego strasznego stanu. Teraz już wiem, że Bóg upomniał się o mnie w ten sposób i wyszło mi to na dobre. Ale o tym pisałam w poprzednich świadectwach.
Read More

Marcin: Łaska spłyneła na mnie

Witam. Już wcześniej pisałem swoje świadectwo i wtedy jeszcze nie zostało spełnione lecz bardzo wierzyłem że bedzie, choć czasem towarzyszyszła mi niecheć i zwątpienie ja cały czas wierzyłem. Prosiłem Mateczkę o łaskie rodzicielstwa dla nas, pierwsza próba zakończyła się poronieniem i od tamtej pory mineły dwa lata jak sie staraliśmy. Przeczytaj...
Read More

Małgorzata: Dziękuję Ci Matko za nich i Twojej opiece ich powierzam

Maryjo jeszcze raz dziękuję za wszystko i powierzam całą moją rodzinę Twojej Matko i Twojego Syna opiece.
Read More

Sylwia: Rozstanie i odzyskany spokój

Chciałabym sie podzielić świadectwem. Ponad rok temu modlilam sie o pewnego mężczyznę,jednak w dniu zakonczenia nowenny zerwal ze mna kontakt. Bylam zdziwiona ale jakos nie przejelam sie tym. Po 3 miesiacach spotkalam cudownego człowieka,szybko zostalismy parą. i szybko zapomnialam o Bogu i naszej Mamie. Zaczęło sie psuć. 3 miesiące temu zerwal ze mną (wina po obu stronach).
Read More

Agnieszka: Ochrona przed zagrożeniem

Szczesc Boze, Zmowilam moja pierwsza nowenne. Bylo ciezko ja skonczyc i podchodzilam wielokrotnie. Maryja poprowadzila mnie do konfesjonalu po okolo 15 latach bez spowiedzi. Przypomniala o ciezkich grzechach po to bym sie z nich uwolnila u jej Syna.
Read More

EWA.S: Nowenna o zgodę

Odmawiałam tylko jedną N.P . Za znajomą o zgodę między byłym jej mężem ,żeby nie nękała i nie prześladowała, ( są po rozwodzie każdy gdzie indziej mieszka ) pisała do niego sms i wyzywała

.PRZEŚLADOWAŁA JEGO ,NIE DAWAŁA MU SPOKOJU WCIĄŻ ZAKŁÓCAŁA MU SPOKÓJ .JESTEŚMY PRZYJACIÓŁMI (jesteśmy przyjaciółmi ,mieszkamy w innych miastach ) PEWNEGO DNIA DOSTAŁAM OD PRZYJACIELA SMS JAK BYŁ TRAKTOWANY PRZEZ BYŁA ŻONĘ (był skierowany do niej nie do mnie ) MODLIŁAM SIĘ JAK MAM SIĘ MODLIĆ JAK NIE WIEM CO JEST MIĘDZY NIMI I DOSTAŁAM ODPOWIEDŹ,WIĘC ZACZĘŁAM ODMAWIAĆ N.P. ZA TĄ PANIĄ (znam ją) BY NIE NĘKAŁA, NIE PRZEŚLADOWAŁA ,BY SIĘ NIE KŁÓCIŁA I BYŁA ZGODA MIĘDZY NIM…..TROCHĘ ZWLEKAŁAM Z NAPISANIEM ŚWIADECTWA PONIEWAŻ NIE WIEDZIAŁAM CZY DZIAŁA COŚ, BO NIE MIAŁAM NIC CO BYM MOGŁA NAPISAĆ .TERAZ MOGĘ NAPISAĆ BO WIEM ŻE NIE KŁÓCĄ SIĘ.ONA NIE PRZEŚLADUJĘ JEGO I NIE NĘKA I NIE PRZEKLINA ,JAK PISZĄ DO SIEBIE TO JEST ZGODA MIEDZY NIMI . I ROZMAWIAJĄ ZE SOBĄ W ZGODZIE ……(ps. za niego też się modliłam i modlę )….. WIEM JEDNO NOWENNA POMPEJAŃSKA JEST SIŁĄ I ZMIENIA NIE TYLKO TYCH ZA KTÓRYCH SIĘ MODLIMY I NAS SAMYCH .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o