Anna: Opieka nad mamą

Chcę podzielić się moim doświadczeniem z Nowenną Pompejańską. Nowennę zaczęłam odmawiać w wakacje, jednak sprawa, której dotyczy zaczęła się wcześniej. A mianowicie w Wielki Piątek -w moje tegoroczne urodziny miałam pierwszy sen, który mnie zaniepokoił, później następne- były związane z moją mamą i niepokojem o jej zdrowie. Miałam wrażenie, że...
Read More

J: Cud poczęcia

Dziś przeczytałam piękny cytat : " twoja wiara Cię uzdrowila " . Nowenna pompejańska - modlitwa nie do odparcia. :*
Read More

Magdalena: Zaufać jeszcz raz

Nawet to, że nie umiera w nas nadzieja, jest już ogromnym darem płynącym z tej modlitwy. Pamiętajmy o tym.
Read More

Natalia: znajomy odebrał wyniki i okazało się, że po chorobie nie ma śladu

iestety nie udało mi się do końca odmówić całej modlitwy, jednak Matka Boża wiedziała co robić i działała.
Read More

Basia: Moje małe-duże świadectwa

„Każda rzecz, każda spra­wa wiel­ka mu­si koszto­wać i mu­si być trud­na. Tyl­ko rzeczy małe i liche są łat­we” Ks. Jerzy Popiełuszko. Ks. Jerzy Popiełuszko to dla mnie ten którego prosiłam w rozeznaniu sprawy o co się modlić. Wiem że to jego zasługa że skierował mnie właśnie na drogę którą idę...
Read More

Dziewczyna: To był znak z nieba…

Chciałabym się podzielić z Wami moim świadectwem i udowodnić Wam, że Nowenna Pompejańska naprawdę działa cuda.

Pół roku temu zaczęłam odmawiać nowennę w intencji mojego zdrowia, odmówiłam 3 całe nowenny, gdy kończyłam jedną, na drugi dzień zaczynałam kolejną. Dzień odbioru wyników rezonansu głowy zbiegł się z pierwszym dniem części dziękczynnej mojej 4 nowenny, myślę, że to nie był zbieg okoliczności, a znak z nieba. Bardzo bałam się tych wyników, okazało się, że wszystko jest w porządku. Jestem ogromnie wdzięczna Maryi. Moja modlitwa była daleka od idealnej, często byłam rozkojarzona, myślałam o codziennych sprawach, zamiast o modlitwie, ale Maryja mnie wysłuchała. Dziękuję Matko!! Nie poddawajcie się i zawierzcie jej swoje sprawy, a wszystko będzie dobrze, ta nowenna naprawdę jest nie do odparcia!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
DorotaM. Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
M.
Gość
M.

Jak miło jest czytać takie świadectwa , konkretne przykłady,coś co naprawdę się stało, fakty. Bardzo się cieszę i dziękuję za to świadectwo. Dodaje wiary.pozdrawiam.

Dorota
Gość
Dorota

Miałam taki znak z nieba przez Pismo Święte o mocy modlitwy, teraz tylko trzeba czekać. Panie Jezu Wierzę w moc słowa!!! DZIĘKI WIELKIE.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!