Dziewczyna: To był znak z nieba…

Chciałabym się podzielić z Wami moim świadectwem i udowodnić Wam, że Nowenna Pompejańska naprawdę działa cuda.

Pół roku temu zaczęłam odmawiać nowennę w intencji mojego zdrowia, odmówiłam 3 całe nowenny, gdy kończyłam jedną, na drugi dzień zaczynałam kolejną. Dzień odbioru wyników rezonansu głowy zbiegł się z pierwszym dniem części dziękczynnej mojej 4 nowenny, myślę, że to nie był zbieg okoliczności, a znak z nieba. Bardzo bałam się tych wyników, okazało się, że wszystko jest w porządku. Jestem ogromnie wdzięczna Maryi. Moja modlitwa była daleka od idealnej, często byłam rozkojarzona, myślałam o codziennych sprawach, zamiast o modlitwie, ale Maryja mnie wysłuchała. Dziękuję Matko!! Nie poddawajcie się i zawierzcie jej swoje sprawy, a wszystko będzie dobrze, ta nowenna naprawdę jest nie do odparcia!!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
DorotaM. Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
M.
Gość
M.

Jak miło jest czytać takie świadectwa , konkretne przykłady,coś co naprawdę się stało, fakty. Bardzo się cieszę i dziękuję za to świadectwo. Dodaje wiary.pozdrawiam.

Dorota
Gość
Dorota

Miałam taki znak z nieba przez Pismo Święte o mocy modlitwy, teraz tylko trzeba czekać. Panie Jezu Wierzę w moc słowa!!! DZIĘKI WIELKIE.

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________