Dorota: szkoła

Witam, moc łask uzyskanych za pośrednictwem Królowej Różańca tym razem dotyczył mojego syna. W tym roku skończył pierwszą klasę liceum. Jest typem bardzo zdolnego lenia.

Liceum zamiast zmotywować go do większej pracy, rozleniwiło go i skupił się bardziej na radości z poznania nowych osób, jednocześnie uznając, że spokojnie da radę. Luz – brak nauki, siedzenie na portalach społecznościowych, totalny brak zainteresowania szkołą. Rady nie dał. Pierwsze półrocze było porażką. Zagrożenia i świadomość, że mój zdolny syn jest jednym z najsłabszych uczniów w klasie spędzało mi sen z powiek. Więc po raz kolejny złapałam za różaniec, bo jak trwoga… to do Maryi.
Byłam tak zdziwiona, właściwie zszokowana tym co wydarzyło się w trakcie jej odmawiania. Niemal z dnia na dzień zobaczyłam, jak moje dziecko się zmienia. Nie, nie skończył roku szkolnego na samych piątkach, ale jego podejście do nauki zmieniło się diametralnie. Przede wszystkim zobaczyłam, jak zaczyna mu zależeć, jak zaczyna rozumieć, że szkoła jest jego szansą i przepustką do dorosłego życia. Wiele rozmów na ten temat przeprowadziliśmy z jego, a nie z mojej inicjatywy. Co było dla mnie przyjemna odmiana, bo nie chciałam być wiecznie marudzącą i wytykająca błędy mamą.
koniec roku – bez zbędnych obaw. I po otrzymaniu świadectwa słowa syna ” mam zal do siebie o pierwsze półrocze. W nowym roku szkolnym zaczynam naukę od samego początku”. Zgodził się nawet na korepetycje, przed którymi bronił się zawzięcie.
I jak tu nie dziękować?

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Dorota: szkoła"

Powiadom o
avatar
izamaciejowska5@gmail.com
Gość
izamaciejowska5@gmail.com

Tak to prawda, Matka Boża jest niesamowita! Dobre świadectwo, dziękuję!

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij