Monika: Podczas odmawiania NP mogą się dziać różne nadprzyrodzone rzeczy.

O istnieniu tej nowenny wiedziałam już od bardzo dawno natknęłam się na nią już w gimnazjum. Jednak na jej odmówienie zdecydowałam się dopiero w tamtej sytuacji. Trochę się bałam gdyż słyszałam, że podczas jej odmawiania mogą się dziać różne nadprzyrodzone rzeczy.
Read More

Sylwia: Jak trwoga, to do Boga! :)

Nawet najczarniejsze momentu w naszym życiu są tylko momentami. :)
Read More

Helena: dużo też zależy od człowieka za którego się modlę

Nowenna modlę się po raz drugi. Pierwszy raz modliłam się w innej intencji niż czynię to teraz. Dziękowałam i dziękuję Bogu prze Maryję za wysłuchaną prośbę. Modliłam się w intencji uwolnienia od złego dla dziewczynki poznanej na rekolekcjach. Bóg ją wyzwolił. Byłam po 27 dniach nowenny kiedy dowiedziałam sie że...
Read More

Anna: Dobre relacje

Nowennę Pompejańską skończyłam odmawiać wczoraj. Była to moja trzecia Nowenna. A drugie składam świadectwo. Czekałam na zakończenie Nowenny aby podzielić się swoją radością. Modliłam się o udany, bezkonfliktowy wyjazd męża z synem w daleką miesięczną podróż. Syn jest szesnastolatkiem i Jego relacje z Ojcem były dość napięte. Mąż reagował gwałtownie...
Read More

Beata: Liczne łaski

Dziękuję za wszystko Matko Boża, miej mnie zawsze w swojej opiece i prowadź do Boga.
Read More

Dorota: szkoła

Witam, moc łask uzyskanych za pośrednictwem Królowej Różańca tym razem dotyczył mojego syna. W tym roku skończył pierwszą klasę liceum. Jest typem bardzo zdolnego lenia.

Liceum zamiast zmotywować go do większej pracy, rozleniwiło go i skupił się bardziej na radości z poznania nowych osób, jednocześnie uznając, że spokojnie da radę. Luz – brak nauki, siedzenie na portalach społecznościowych, totalny brak zainteresowania szkołą. Rady nie dał. Pierwsze półrocze było porażką. Zagrożenia i świadomość, że mój zdolny syn jest jednym z najsłabszych uczniów w klasie spędzało mi sen z powiek. Więc po raz kolejny złapałam za różaniec, bo jak trwoga… to do Maryi.
Byłam tak zdziwiona, właściwie zszokowana tym co wydarzyło się w trakcie jej odmawiania. Niemal z dnia na dzień zobaczyłam, jak moje dziecko się zmienia. Nie, nie skończył roku szkolnego na samych piątkach, ale jego podejście do nauki zmieniło się diametralnie. Przede wszystkim zobaczyłam, jak zaczyna mu zależeć, jak zaczyna rozumieć, że szkoła jest jego szansą i przepustką do dorosłego życia. Wiele rozmów na ten temat przeprowadziliśmy z jego, a nie z mojej inicjatywy. Co było dla mnie przyjemna odmiana, bo nie chciałam być wiecznie marudzącą i wytykająca błędy mamą.
koniec roku – bez zbędnych obaw. I po otrzymaniu świadectwa słowa syna ” mam zal do siebie o pierwsze półrocze. W nowym roku szkolnym zaczynam naukę od samego początku”. Zgodził się nawet na korepetycje, przed którymi bronił się zawzięcie.
I jak tu nie dziękować?

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Dorota: szkoła"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
izamaciejowska5@gmail.com
Gość
izamaciejowska5@gmail.com

Tak to prawda, Matka Boża jest niesamowita! Dobre świadectwo, dziękuję!

Halina
Gość
Halina

Modlitwa Pmpejanska to prawdziwy cud nie umie opsac słowami bo to jest nie do opsania ile yrzeba wysiłku aby ją odmówic a ile jest dobrego po jej odmówieniu

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!