Danuta Wiśniewska: początki były trudne

początki były trudne (zginął mi różaniec, dostałam inny a potem odnalazł się jeszcze mój), a im dalej, tym większe znużenie, więc te gratulacje były ważne. Do tego walka wewnętrzna, zwłaszcza na początku, kiedy wracało to, czego nie chciałam, co wiedziałam, że być nie może.
Przeczytaj całość

Dorota: Dziękuję Matko Boża !

Przepraszam, że przez tyle lat myślałam, że to co mam, mam i osiągnęłam dzięki sobie. Przepraszam Cię za mój egoizm i brak dziękczynienia.
Przeczytaj całość

SentieL: oddanie się Matce Bożej

Witajcie. Poczuwam się w obowiązku napisać swoje świadectwo. Od dłuższego czasu cierpiałem na natręctwa myślowe które dręczyły mnie dzień i noc odbierały radość z życia , wprowadzały w lęk i strach.Przeczytaj SentieL: oddanie się Matce Bożej
Przeczytaj całość

Sławomir: NOWA PRACA

Witam. O Nowennie Pompejańskiej przeczytała żona w „Miłujcie się”, postanowiliśmy odmawiać ją wspólnie. Intencji modlitewnych zawsze jest wiele, trudno było zdecydować, którą wybrać. Ostatecznie nowennę ofiarowałem w intencji innej niż żona (co wyraźnie jej się nie spodobało).Przeczytaj Sławomir: NOWA PRACA
Przeczytaj całość

Basia: Wytrwam w modlitwie

Na nowennę pompejańską natknęłam się przez przypadek w Internecie. Po przeczytaniu, jaką jest potężną modlitwą, zaczęłam ją odmawiać. Przeczytaj Basia: Wytrwam w modlitwie
Przeczytaj całość

Dominika: Będzie dobrze

Bardzo lubię czytać Wasze świadectwa i zawsze jestem Bogu wdzięczna za to, że Was obdarza, prostuje Wasze drogi i chroni.

Na przestrzeni paru lat odmówiłam nowennę w kilku intencjach, przeważnie za przyjaciół i rodzinę.
Modliłam się o nawrócenie koleżanki, która bardzo głęboko uwikłała się w okultyzm i sekty. Myślałam, że zły mnie wykończy. Byłam w okropnej kondycji psychicznej, na skraju depresji. W pracy zaczęło się wszystko sypać, pracodawcy zmienili się nie do poznania. Szukałam w tamtym czasie nowej pracy i w krótkim czasie dostałam ją na zaskakująco świetnych warunkach. Wszystkie plany dobrze mi się złożyły. Niestety okazało się, że kobieta, która chciała mnie zatrudnić wykorzystała mnie i ostatecznie z pracy wyszły nici. Zrozumiałam wtedy sens porzekadła „co nagle to po diable”. (swoją drogą to przyjrzyjcie się takim starym powiedzeniom, jest w nich wiele mądrości). A więc zły mnie wrobił i robił wszystko, żeby mnie zniechęcić. Doszło nawet do tego że „coś” mi wtedy mówiło: „i po co ci to było?” oraz „i tak ci to nic nie pomoże”. Mimo to trwałam dalej na modlitwie i ukończyłam ją. Kiedy już tak bardzo cierpiałam że nie dawałam rady zapytałam się Maryi kiedy to cierpienie się zakończy. Usłyszałam cichutki głos wewnętrzny:”Jutro”. I faktycznie, zaraz po obudzeniu dnia jutrzejszego stwierdziłam z ulgą, że udręka odeszła. Zaraz potem zdałam sobie sprawę, że był to pierwszy dzień części dziękczynnej.
Obecnie kończę część dziękczynną nowenny w intencji poukładania moich spraw zawodowych i prywatnych. Część błagalną odmówiłam kilka miesięcy temu. Zwlekałam z częścią dziękczynną ponieważ zwątpiłam w moc tej modlitwy.
Dalej zmagam się ze zniechęceniem, ponieważ nie zauważyłam żadnych konkretnych łask. Może to dlatego, ze oczekuję cudów? Albo dlatego, że źle się modlę?
Iskierkę nadziei daje mi to, że ilekroć się martwię sprawami mieszkaniowymi czy zawodowymi zaraz jakiś głos wewnętrzny powtarza mi: „będzie dobrze”. Trochę mnie to uspokaja.
Już teraz w wierze dziękuję Maryi za opiekę, matczyną miłość i otrzymane łaski. Niech Maryja zawsze będzie Waszą Matką. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Dominika: Będzie dobrze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marcin
Gość
Marcin

Czytając twoje świadectwo w pewnym momencie na mojej twarzy pojawił się uśmiech. Też nieraz mam tak, że głos wewnętrzny mi mówi, że będzie dobrze. Wracając to piękne świadectwo
Z Panem Bogiem

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!