Zofia: Matka Najswietsza kocha wszystkie swoje dzieci

Na razie jest wszystko w porzadku nie moge wymagac natychmiatowej reakcji, ale wierze ze Matka Najswietsza koccha wszystkie swoje dzieci i mnie rowniez, i chce abym i ja byla zadowolona i szczesliwa.
Przeczytaj

Marzena: łaska BOŻA jest wielka

Proszę Was zawierzajcie się MARYJI nie tylko problemy ale cali na dobre i złe i dziękujmy codziennie za łaski BOŻE które są wielkie tak jak Jego MIŁOSIERDZIE
Przeczytaj

Gabriela: Miłość do Boga i do chłopaka

Mam 19 lat i to moja 3 nowenna pompejańska.Pierwszą zaczęłam prawie dwa lata temu w intencji większej miłości pomiędzy mną i chłopakiem ale też nami i Bogiem.  Mój chłopak był osobą prawie niewierzącą,czasem chodził do kościoła ale to raczej w związku z tradycją niż z przekonaniem. Bardzo się w nim zakochałam,mimo że narobiliśmy razem mnóstwo głupot i zraniliśmy się tym.Pierwsza (tak jak każda kolejna) nowenna była powodowana naszym rozstaniem.
Przeczytaj

Marcin: Nowe życie z modlitwą

Chciałbym podziękować Matce Najświętszej za wszelkie otrzymane łaski jakimi mnie obdarzyła, spokojem, piękną i czystą wiarą, budowaniem dobrych relacji z rodziną, choć bywa trochę jeszcze trudno. Chciałbym również przeprosić że tak późno piszę o swoim świadectwie bo przecież różaniec to tak piękna modlitwa.
Przeczytaj

I: Nowenna Pompejańska jest dla Mnie bardzo ważną modlitwą

owenna Pompejańska jest dla Mnie bardzo ważną modlitwą i dziękuję Matce Przenajświętszej, za każdą pomoc i łaskę dla Mnie i dla wielu innych osób. Już zaczęłam kolejną nowennę i zachęcam wszystkich do jej odmawiania jest to wielki dar z nieba
Przeczytaj

Bożena: wdzięczność…

Zaczęłam odmawiać drugi raz Nowennę Pompejańską w intencji, która jest głębokim pragnieniem mojego serca, mimo tego podchodzę do modlitwy z dużą pokorą i ufnością.

Wierze, że Maryja najlepiej wie co jest dla mnie dobre. Jestem szczęśliwa, że mam Taką Matkę. Ostatnio, otrzymałam łaskę odmawiania Różańca z miłością, tak, miłością i wdzięcznością za wszystko co otrzymuje ja i moi bliscy. Miłość to klucz! Kocham Cię, Maryjo!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o