Magdalena: Szukajcie a znajdziecie

To już moja czwarta Nowenna do Najświętszej Maryi Panny. Powinnam złożyć świadectwo już po pierwszej, ale czas minął, a ja tego nie zrobiłam. Ale w końcu się zdecydowałam i pragnę zaświadczyć jak bardzo ta Nowenna działa i jak chwała Boża objawia się w moim życiu.
Przeczytaj całość

Maja: dalsze świadectwa

Długo czekałam ze złożeniem świadectwa.Nie jest to moja pierwsza nowenna.Parę lat wcześniej składałam świadectwo.Teraz jednak chcę złożyć świadectwa 3 nowenn.Po odmówieniu jednej syn dostaje pracę,w drugiej córka.Kto szuka pracy wie jakie są problemy, a szczególnie z umową o pracę. Zostaję wysłucha w następnej nowennie ,,o światło Ducha św w podejmowaniu...
Przeczytaj całość

Ewa: Prośba o wyjście z nałogu alkoholu i nawrócenie dla mamy

Już prawie kończę tę wspaniałą nowenne zostało mi jeszcze cztery dni do końca ,może i na dzień dzisiejszy i jest jakaś poprawa co chodzi o moją intencję, ale Ten Zły nie daje spokoju.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Nowenna o zajście w upragnioną ciążę

Przepłakałam całą noc. Mąż mnie pociesza że będzie dobrze. Zaczęłam sie modlić nowenną o zajście w ciąże, w tej chwili jestem w 37 dniu nowenny, do tej pory doświadczyłam małych łask, uspokoiłam się wewnętrznie i bardzo w to wierzę że Matka Boska wysłucha mojej prośby i spełni się moje marzenie o dziecku:-)
Przeczytaj całość

W: Radość, uśmiech i spokój

To już moja trzecia Nowenna i świadectwo. To jaki spokój wewnętrzny daje Matka Boża poprzez odmawianie Różańca jest nie do opisania. Pierwszy raz z zupełnie innej strony spojrzałam na życie. Mimo nerwicy mniej się przejmowałam. W trakcie otrzymałam piękny cud - dobre wyniki cytologii.
Przeczytaj całość

Beata: moja siła to RÓŻANIEC

Witam wszystkich odmawiających nowennę,jest to moje kolejne świadectwo z ukończenia modlitwy .Nowennę odmawiam nieprzerwanie od grudnia i myślę że będę ja odmawiać tak dlugo jak starczy mi sil.

Modlilam i modlę się nadal w intencjach zarówno swoich jak i bliskich i w każdej sprawie jest coraz lepiel tak jakoś wszystko dobrze się uklada i łatwiej żyć.intencja z ostatniej nowenny spełniła się w 100 procentach za co bardzo dziękuję Matce Bożej,dziękuję,również za odczuwalną opiekę nad moją rodziną.Poza tym zyskałam ogrom lask duchowych slucham pięknych kazań,odbylam szczerą spowiedź i ogólnie poglebilam swoją relację z Bogiem.Dla wszystkich borykających się rożnymi problemami życiowymi nie traćcie czasu ,chwytajcie za różaniec bo on ma wielką moc.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!