Paulina: Zaufanie

Po zakończeniu nowenny owoce są niesamowite! Potrafię skoncentrować się na modlitwie i kończyć ją słowami 'niech nie moja wola, lecz Twoja się dzieje". I kiedy moja modlitwa nie zostaje wysłuchana w sposób taki jaki o to prosiłam to wychodzi koniec końców lepiej niż sama tego chciałam.
Przeczytaj całość

Marcin: moje Boże Narodzenie…

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Jest sobota, 24.12, Wigilia, wieczór... większość z nas o tej porze zasiada do Wieczerzy, tej jedynej, najważniejszej, rodzinnej, wyczekiwanej... Nie ja. Tym razem nie zasiadłem. Nie byłem zaproszony. Nie miałem gdzie... Moje dzieci, i ich mama, tym razem świętują beze mnie. Nie ukrywam, płaczę, mało powiedziane, łzy mi się leją od rana. Jestem tatą dwójki wspaniałych maluchów, dziewczynki i chłopca, kocham je i cierpię. Zapewne w jakimś stopniu zasłużenie.
Przeczytaj całość

Malwina: W środku nocy mój narzeczony wysłał do mnie smsa , że nie chce ślubu, bo zakochał się w innej kobiecie.

Modląc się tą Nowenną trzeba być przygotowanym na wszystko. Nigdy nie wiesz, co wymodlisz!
Przeczytaj całość

Agnieszka: 22 lutego skonczyłam nowennę a związek mojego męża z jego kochanką sie rozpadł

Dzieki tej modlitwie splynelo na mnie wiele innych blogoslawienstw. Przede wszystkim przyblizylam sie do Boga i obiecalam ze tak juz bedzie.
Przeczytaj całość

O: Niesamowite łaski, spokój ducha

Ja dziękuję Mamie za wyproszenie łask, Panu za wysłuchanie mnie i Mamy w mojej intencji. Bardzo mocno kocham, ufam i wierzę!
Przeczytaj całość

Arek: łaska zdrowia

Witam Chcę powiedzieć wszystkim którzy się wahają podjąć tą modlitwę i mają obawy, że naprawdę warto. W zeszłym roku zdiagnozowano u mnie ciężką chorobę.

Są na nią lekarstwa, niemniej jednak z uwagi na ich koszt średni czas oczekiwania na dostęp do leczenia wynosi ok 3 lat, a ich sprawność nie jest niestety 100%. Rozpocząłem Nowennę Pompejańską – i stał się cud – w przeciągu dwóch tygodni dostałem się na terapię, która przebiegła bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Właśnie dowiedziałem się, że zakończyła się sukcesem- to również zawdzięczam Nowennie, a właściwie kolejnym Nowennom. Dziękuję Ci Przenajświętsza Pani za łaskę, której mi udzieliłaś

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!