Natalia: Podziękowanie za otrzymane łaski

Chciałabym tutaj ukazać swoje świadectwa i przeprosić Matkę Bożą, za tak długi czas zwlekania. Odmawiałam już sześć Nowenn Pompejańskich. Za każdym razem otrzymywałam wiele łask, o które nawet nie prosiłam.
Przeczytaj

Urszula: Maryja zbliża do Jezusa

Szczęść Boże Wszystkim. Kochani, gdy Nowenna stanęła na mojej drodze życia, to znaczy, kiedy Opatrzność Boża okazała  jawnie swe działanie- wtedy wierzyłam, lecz Jezus był mi taki wspaniały, obcy, jakby nie mój. Maryja stanowczo i etapami doprowadziła mnie do Niego. Własnie teraz zdałam sobie sprawę,że już około 3 miesiące coraz...
Przeczytaj

Agnieszka: duchowa walka

Odmawiam teraz moją 9 lub 10 Nowennę. Kiedyś opowiedziałam mojej 6-letniej córce, że modliłam się o świętość naszego małżeństwa. Ona zapytała: "A o świętość swoich dzieci się nie pomodlisz"?
Przeczytaj

F: Oddajcie swoje troski Bogu

Modliłam sie z mężem o zdrowa ciąże niestety ją poronilam, modliłam sie o dobra prace , straciłam ją po poronieniu. Matka Boska nie opuściła nas a my dalej wiernie modliliśmy sie i zaufalismy Bogu. Przesłaliśmy sie martwić i modlić sie z cierpieniem , zaczęliśmy ufać Maryji i modlić sie z radością nie żalem. W chwilach zwątpienia powtarzałam Jezu Ty sie Tym Zajmij!
Przeczytaj

Izabela: Nowenna w intencji zbawienia rodziców i siostry

Jeśli wydaje się nam , że nie zostaliśmy wysłuchani, modlitwa nigdy nie pozostaje bez echa , na efekty trzeba poczekać nieco dłużej , ale zawsze według obietnicy : "... bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża."
Przeczytaj

Anna: rozpoczęłam modlitwę o uwolnienie mojego Przyjaciela od wszelkiego zła

Szczęść Boże! Pragnę podziękować Kochanej Mateńce za łaski, którymi obdarzyła mnie i mojego Przyjaciela. 18 lipca br. ukończyłam nowennę pompejańską w intencji o dobrą, godziwie płatną, stałą pracę dla mojego Przyjaciela.

Był to trudny czas, gdyż Zły próbował nas skłócić, a przez to zmusić mnie do przerwania nowenny. Mimo złości, która za sprawą Matki Boskiej szybko mijała i była zapominana, powracałam do codziennej modlitwy. A nasza relacja, wierzę że przez ten „kryzys” za sprawą Mateczki i Jej Syna Jezusa Chrystusa, jest jeszcze silniejsza.
Dziękuję Ci Mateczko, bo ufam, że mój Przyjaciel niebawem taką pracę otrzyma, a dzięki temu kryzys wiary od niego odstąpi.
19 lipca br. rozpoczęłam modlitwę o uwolnienie mojego Przyjaciela od wszelkiego zła. Bóg za wstawiennictwem Maryi obdarzył mnie wielką radością, że w tej intencji mogę się modlić. Wierzę, że Mateczka kolejny raz wysłucha mojej modlitwy i wstawi się za moim Kochanym Przyjacielem u swego Syna Jezusa Chrystusa.
Chwalmy Pana, bo jest Wielki!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
pieroWiolaAga Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Aga
Gość
Aga

Witam. Szukam 19 osób chcących stworzyć różę różańcową za dusze w czyśćcu cierpiące. Modlitwę rozpoczynamy po zapełnieniu całej róży (czyli zebraniu 20 osób). Animator i Patron zostanie wybrany wspólnie, przez wszystkich członków Róży.
Zobowiązanie modlitewne zawiązywane jest na okres 20 miesięcy – tak by każdy mógł odmówić każdą tajemnicę z życia Pana Jezusa. Chętni proszę pisać do mnie na PW lub agina7@o2.pl

Wiola
Gość
Wiola

Witaj,
jeżeli zaczęłaś taką intencję to razem z nią zacznij też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego i poproś jakąś grupę modlitewną aby pomogła Ci modlić się…aby modliła się za Ciebie.
To będzie trudna intencja i ciężka …..ale nie lękaj się…..tylko się nie bój…..

Pozdrawiam Cię i błogosławię w Bogu, niech Matka Najświętsza ma Cię w swej opiece.

piero
Użytkownik
piero

Ja również modlę się o uwolnienie od wszelkiego zła pewnej dziewczyny. Już 13 dzień czasem jest ciężko bardzo, ale nie ustaję.