Patrycja: Jest tak jak chciałam, a może nawet lepiej !

Chciałabym złożyć świadectwo otrzymania pracy. Odmówiłam w tej intencji 4 albo 5 nowenn, już nie pamiętam dokładnie.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Dziękuję, Maryjo

Swoją pierwszą w życiu Nowennę zaczęłam 16 sierpnia br. Prosiłam o uwolnienie pewnej osoby, która jest całkowicie we władzy szatana od zniewolenia demonicznego. Jest to ktoś, kto tkwi w tym tak głęboko, że tylko Maryja może go nawrócić. Ktoś kpiący z Boga, Jezusa, Maryi wszelkimi dostępnymi mu środkami. I propagujący...
Przeczytaj całość

Joanna: Dzięki modlitwie jest coraz lepiej

Dzień dobry, modliłam się nowenną pompejańską w różnych intencjach, wiele z nich zostało wysłuchanych. Jestem przekonana, że tylko dzięki Maryi poradziłam sobie z wieloma trudnymi sytuacjami. Obecnie odmawiam dwie nowenny w bardzo ważnych dla mnie intencjach i wierzę, że wcześniej czy później zostaną wysłuchane.
Przeczytaj całość

Anna: Refleksja po odmówieniu nowenny

Witam, zobowiązaniem modlących się nowenną pompejańską jest złożenie świadectwa. Ja takiego nie złożyłam, choć modlitwę zakończyłam w wakacje. Uznawałam, że nie została wysłuchana i czekałam na to, kiedy to się stanie. Oczywiście za niepowodzenie obwiniałam siebie samą, swoją niedoskonałą modlitwę - nienależyte skupienie, przerywanie żeby podejść do płaczącego dziecka, modlitwa z dzieckiem na ręku.
Przeczytaj całość

Karina: Nie skończyłam jeszcze części błagalnej a już otrzymałam nową ofertę pracy

Praca jest spokojna, blisko miejsca zamieszkania, dogodne godziny pracy i życzliwi współpracownicy. Maryjo, dziękuję.
Przeczytaj całość

Anna: rozpoczęłam modlitwę o uwolnienie mojego Przyjaciela od wszelkiego zła

Szczęść Boże! Pragnę podziękować Kochanej Mateńce za łaski, którymi obdarzyła mnie i mojego Przyjaciela. 18 lipca br. ukończyłam nowennę pompejańską w intencji o dobrą, godziwie płatną, stałą pracę dla mojego Przyjaciela.

Był to trudny czas, gdyż Zły próbował nas skłócić, a przez to zmusić mnie do przerwania nowenny. Mimo złości, która za sprawą Matki Boskiej szybko mijała i była zapominana, powracałam do codziennej modlitwy. A nasza relacja, wierzę że przez ten „kryzys” za sprawą Mateczki i Jej Syna Jezusa Chrystusa, jest jeszcze silniejsza.
Dziękuję Ci Mateczko, bo ufam, że mój Przyjaciel niebawem taką pracę otrzyma, a dzięki temu kryzys wiary od niego odstąpi.
19 lipca br. rozpoczęłam modlitwę o uwolnienie mojego Przyjaciela od wszelkiego zła. Bóg za wstawiennictwem Maryi obdarzył mnie wielką radością, że w tej intencji mogę się modlić. Wierzę, że Mateczka kolejny raz wysłucha mojej modlitwy i wstawi się za moim Kochanym Przyjacielem u swego Syna Jezusa Chrystusa.
Chwalmy Pana, bo jest Wielki!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Anna: rozpoczęłam modlitwę o uwolnienie mojego Przyjaciela od wszelkiego zła"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aga
Gość

Witam. Szukam 19 osób chcących stworzyć różę różańcową za dusze w czyśćcu cierpiące. Modlitwę rozpoczynamy po zapełnieniu całej róży (czyli zebraniu 20 osób). Animator i Patron zostanie wybrany wspólnie, przez wszystkich członków Róży.
Zobowiązanie modlitewne zawiązywane jest na okres 20 miesięcy – tak by każdy mógł odmówić każdą tajemnicę z życia Pana Jezusa. Chętni proszę pisać do mnie na PW lub agina7@o2.pl

Wiola
Gość

Witaj,
jeżeli zaczęłaś taką intencję to razem z nią zacznij też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego i poproś jakąś grupę modlitewną aby pomogła Ci modlić się…aby modliła się za Ciebie.
To będzie trudna intencja i ciężka …..ale nie lękaj się…..tylko się nie bój…..

Pozdrawiam Cię i błogosławię w Bogu, niech Matka Najświętsza ma Cię w swej opiece.

piero
Użytkownik

Ja również modlę się o uwolnienie od wszelkiego zła pewnej dziewczyny. Już 13 dzień czasem jest ciężko bardzo, ale nie ustaję.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!