Anna: rozpoczęłam modlitwę o uwolnienie mojego Przyjaciela od wszelkiego zła

Szczęść Boże! Pragnę podziękować Kochanej Mateńce za łaski, którymi obdarzyła mnie i mojego Przyjaciela. 18 lipca br. ukończyłam nowennę pompejańską w intencji o dobrą, godziwie płatną, stałą pracę dla mojego Przyjaciela.

Był to trudny czas, gdyż Zły próbował nas skłócić, a przez to zmusić mnie do przerwania nowenny. Mimo złości, która za sprawą Matki Boskiej szybko mijała i była zapominana, powracałam do codziennej modlitwy. A nasza relacja, wierzę że przez ten „kryzys” za sprawą Mateczki i Jej Syna Jezusa Chrystusa, jest jeszcze silniejsza.
Dziękuję Ci Mateczko, bo ufam, że mój Przyjaciel niebawem taką pracę otrzyma, a dzięki temu kryzys wiary od niego odstąpi.
19 lipca br. rozpoczęłam modlitwę o uwolnienie mojego Przyjaciela od wszelkiego zła. Bóg za wstawiennictwem Maryi obdarzył mnie wielką radością, że w tej intencji mogę się modlić. Wierzę, że Mateczka kolejny raz wysłucha mojej modlitwy i wstawi się za moim Kochanym Przyjacielem u swego Syna Jezusa Chrystusa.
Chwalmy Pana, bo jest Wielki!

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
pieroWiolaAga Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aga
Gość
Aga

Witam. Szukam 19 osób chcących stworzyć różę różańcową za dusze w czyśćcu cierpiące. Modlitwę rozpoczynamy po zapełnieniu całej róży (czyli zebraniu 20 osób). Animator i Patron zostanie wybrany wspólnie, przez wszystkich członków Róży.
Zobowiązanie modlitewne zawiązywane jest na okres 20 miesięcy – tak by każdy mógł odmówić każdą tajemnicę z życia Pana Jezusa. Chętni proszę pisać do mnie na PW lub agina7@o2.pl

Wiola
Gość
Wiola

Witaj,
jeżeli zaczęłaś taką intencję to razem z nią zacznij też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego i poproś jakąś grupę modlitewną aby pomogła Ci modlić się…aby modliła się za Ciebie.
To będzie trudna intencja i ciężka …..ale nie lękaj się…..tylko się nie bój…..

Pozdrawiam Cię i błogosławię w Bogu, niech Matka Najświętsza ma Cię w swej opiece.

piero
Użytkownik
Członek
piero

Ja również modlę się o uwolnienie od wszelkiego zła pewnej dziewczyny. Już 13 dzień czasem jest ciężko bardzo, ale nie ustaję.

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!