Ania: mąż przestał mnie zdradzać z kobietami z ogłoszeń i….

Chciałabym podziękować Matce Najświętszej za okazaną pomoc i wstawiennictwo, którego mi udzieliła prosiłam i modliłam się aby odnowiła się miłość w moim małżeństwie i mąż przestał mnie zdradzać z kobietami z ogłoszeń i….

Kochani tak też się stało jestem bardzo wdzięczna również i Wam wszystkim, którzy modlili się za powrót mojego szczęścia i zaprzestanie zdrad męża pozdrawiam

Obrazki z nowenną pompejańską?

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
AnetabarbaraAgnieszkaElżbieta Tmagda Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ala
Gość
Ala

Cieszę się bardzo, to wspaniale. Mój mąż też mnie zdradza,ale w jego przypadku nie są to jednorazowe skoki w bok, ale dłuższy związek z zakochaniem się w innej kobiecie. To już trwa ponad rok. Może i on kiedyś się opamięta. Jak dobrze czytać takie świadectwa.

magda
Gość
magda

To jakaś patologia!

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

I Chwała Panu i Maryi dzięki za Twoje świadectwo . Modlę się w podobnej intencji mąż jest z kochanką zostawił mnie ale ja ufam Maryi bo zawsze jak juz wątpię to trafiam na takie świadectwo jak Twoje. Niech wam Pan Bóg błogosławi

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Podziwiam Panią… Dzisiejsze czasy każą nam kobietom być niezależnymi, samowystarczajacymi. Wmawiają nam ze mężczyzna nie jest nam do niczego potrzebny…mówią jeśli Cię zdradzi odejdź, jeśli pije i Cię nie szanuje odejdź….nikt nie mówi módl się za małżonka…A najprościej jest odejść….bo ludzie nie chcą cierpieć chcą mieć mile przyjemne życie. Ja również modlę się za trudnego malzonka. Podczas ostatniej spowiedzi gdy nakreslilam księdzu moje problemy małżeńskie kazał mi podziękować Bogu za krzyż który mam. Być może dzięki temu moja droga do zbawienia będzie krótsza.
Życzę Pani dużo siły i błogosławieństwa Bożego.

barbara
Gość
barbara

To prawda cierpienie zbliza czlowieka do Boga i to wyczytalam wczoraj w Dzienniczku Siostry Faustyny .

Aneta
Gość
Aneta

Ania nadal módl się za męża a wszystkie cierpienia związane z tą sytuacją powinnaś ofiarować za dusze czyśćcowe. Polecam też modlitwę za dusze czyśćcowe, zobaczysz jak bardzo Ci pomogą i jak szybko rozwiążą się twoje problemy.