Alicja: Teraz modlitwa jest dla mnie przyjemnością

Nowennę Pompejańską odmawiam od ubiegłego roku.Intencją jest uwolnienie od złego i przemianę mojego syna.Od pewnego czasu syn bardzo się pogubił i oddalił od Boga. Ta beznadziejna sytuacja skłoniła mnie do modlitwy, do zawierzenia siebie i mojej rodziny Matce Bożej. W trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej otrzymałam tak wiele łask , zrozumiałam jak daleko ja sama byłam od Pana Boga,jak grzeszne prowadziłam życie, zrozumiałam przede wszystkim swoje grzechy, których staram się nie popełniać,po kilku latach przystąpiłam do spowiedzi, do komunii świętej, jestem spokojniejsza.
Read More

Agnieszka: Nasz maleńki skarb

W raz z mężem bardzo pragnęliśmy zostać rodzicami jednak po wielu staraniach i braku konkretnych przyczyn tak bardzo upragnionej ciąży ciągle nie było. Zaczęłam szukać ratunku w modlitwie i wierzę. Zaczęłam bardzo gorliwie odmawiać Nowenne Pompejańską z intencją o zdrowe dzieciątko dla nas.
Read More

Andrzej: Ogromne zmiany w życiu

Borykam się od kilku lat z problemem utraty wiary w Boga. W głębi serca wiary chyba nigdy nie utraciłem ale powracające wątpliwości są czasem nie do zniesienia. Nie o tym jednak chciałem pisać lecz musiałem o tym wspomnieć ponieważ jest to dla mnie samego zaskakujące i niesamowite, że mimo tego zwróciłem się z prośbą do Maryi a Ona mnie wysłuchała i udziela mi tylu łask.
Read More

Lucyna: Udana operacja mojego brata

Chcialam podziekowac najuko chanszej Matence za kolejna wysluchana modlitwe. Tym razem modlilam sie o udana operacje rekonstrukcji czaszki mojego brata Jerzego.Moj brat przezyl powazny wypadek i wierze ,ze zyje dzieki najukochanszej Matce ,ktora zawsze wysluchuje prosb i opiekuje sie swymi dziecmi. Przeczytaj Lucyna: Udana operacja mojego brata
Read More

Ania: Wiem, że to stało się dzięki Maryi.

Modląc się w danej intencji, nigdy nie zapominajcie o zaufaniu, to jest najważniejsze.
Read More

ANIA: łaska udanej operacji

Witam! Chciałam podzielić się z Wami doświadczeniem łaski jakiej doznałam od Matki BOżej w intencji uratowania moich narządów rodnych( macicy ) przed całkowitym wycięciem.

O mięsniaku WIEDZIŁAM JUż OD 2012 R. W ROKU 2013 MIAŁ 3,8 CM . Lekarz powiedział wtedy , żeby obserwować czy będzie rósł. Ponieważ mi nie dokuczał ( nie miałm bólow przy okresie , obfitych krwawień więc nie badałam go, aż do końca lipca 2015 r. Wtedy okazało się , że ma już 8 cm lekarz powiedział, że za szybko rośnie i zalecił operację otwartą ( cięcie), gdyż jest bardzo ukrwiony. We wrześniu podjęłam się odmówienia nowenny pompejańskiej w intencji uratowania moich narządów rodnych , konkretnie macicy przed wycięciem ( lekarz nie dawał gwarancji , ze go wyłuska). Mięśniak był bardzo duży , rozłożony na całej tylnej ścianie macicy, w bardzo bliskim położeniu przy moczowodzie i jelicie, BYłO ZGROżENIE , żE PODCZAS OPERACJI DOJDZIE DO KRWOTOKU i trzeba będzie usunąć macicę . Bardzo zależało mi ,żeby macica została, nie mam dzieci. szłam na operacje z nastawieniem , ze wrócę z niej bez macicy , szanse na jej uratowanie jak napisałam były znikome. Operacja sie odbyła w tym roku, była bardzo trudna, ale macica została. Dziekuję CI MARYJO ZA TĘ ŁASKĘ. NADMINIĘ ,żE JESTEM PO CZTERDZIeSTCE a żaden lekarz nie chce zostawiać macicy kobietom w tym wieku , wszystkim wycinają jeżeli jest jakiś problem. To ,że spotkałam takiego lekarza i ze chciał się tego podjać jest dla mnie łaska .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MartaMagdalenapełna nadzieiAgnieszkaAra Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Tacy lekarze dzisiaj zdarzają się rzadko. Dzisiaj dla lekarzy liczą się tylko pieniądze, a nie dobro pacjenta.

Ara
Gość
Ara

Nie uogolniaj Magdaleno. Wszelkie uogolnienia sa krzywdzące. Poza tym obrażają wielu porządnych lekarzy.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Pani Aniu mam te same problemy od wielu lat bardzo prosiłabym o kontakt z Panią jeżeli to możliwe w związku z moją chorobą, która już nie daje żyć.Dzięki Bogu,że Pani się udało wyleczyć, ja cały czas żyje ze świadomością takiej operacji.

Magdalena
Gość
Magdalena

mam ten sam problem miałam już operację mięśniaka na macicy rok temu który jak się okazało w czerwcu tego roku odrósł tamten miał przeszło 4 cm a ten miał 8cm bodajże dokładnie nie pamiętam bo byłam w ogromnym szoku.Mam prawie 39 lat tez nie mam dzieci a bardzo pragnę zostać mamą byłam u ginekologa w rodzinnym mieście,ponieważ moja ostatnia miesiączka trwała 20 dni przez tego mięśniaka gdyż uciska on na ścianę macicy i nawet nie widać endometrium diagnoza straszna usunięcie go grozi usunięciem macicy nic się z tym nie da zrobić .Teraz w lipcu byłam u swojej pani ginekolog w… Czytaj więcej »

pełna nadziei
Gość
pełna nadziei

Ja mam ten sam problem. To też często jest przyczyna braku dzieci, właśnie mięśniaki…Też jestem po 40 tce, nieudanym małżeństwie i marzę o dzieciach.Wierze,że Maryja uprosi u Boga dla mnie tą łaskę. Odmawiam Nowenny Pompejsńskie .Moje życie zmieniło się bardzo.Jest o wiele bardziej spokojne i wartościowe. Kilka intencji już wysłuchanych.Teraz nieustannie w mych intencjach jest Dar Macierzyństwa dla mnie oraz szczęśliwa, pełna rodzina. Proszę pomódlcie się w mojej intencji.Będę dozgonnie wdzięczna. Gdyby ktoś nie miał intencji akurat to proszę o to abym była płodna i została mamą. Z góry dziękuję po stokroć.Wszystkim którzy o mojej intencji wspomną…

pełna nadziei
Gość
pełna nadziei

w Krakowie jest dr Ludwin. Bardzo pomaga Kobietom. Nie usuwa macicy, , robi wszystko nowatorskimi metodami , bardo dobry.Niestety tylko prywatnie.Ja zbieram pieniądze…

https://www.google.pl/search?q=krak%C3%B3w+dr+ludwin&oq=krak%C3%B3w+dr+ludwin&aqs=chrome..69i57j0l3.10915j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

pełna nadziei
Gość
pełna nadziei

Mój przypadek wydaje mi się szczególnie trudny(dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych ) ,ale obiecałam Maryi ,że jeżeli ułoży się moje życie osobiste , urodzę zdrowe dzieci/dziecko to ogłoszę wszędzie CUD oraz postawię kapliczkę na cześć Matki Bożej Pompejańskiej.Póki co nie tracę wiary w to ,że Maryja da mi łaski o które proszę…

Magdalena
Gość
Magdalena

Na pewno będzie dobrze,super że są tutaj na forum takie osoby,które się nawzajem wspierają i modlą za siebie,bo ja ze strony rodziny za bardzo nie mam wsparcia.Mój mięśniak też teraz jest przyczyną braku dzieci.wcześniej nie miałam wogóle płodnego śluzu i owulacji i modliłam się o to w nowennie pompejańskiej i Bóg mnie wysłuchał otrzymałam tą łaskę czyli owulację i śluz po spowiedzi generalnej taka spowiedz czyni CUDA.Teraz odmawiam część dziękczynną to jest związane z tymmięśniakiem moją intencję sformuowałam By Pan Jezus sam jako najlepszy lekarz uzdrowił moją macicę i zlikwidował tego mięśniaka i to się dzieję!Lekarze powiedzieli żeby go nie… Czytaj więcej »

Marta
Gość
Marta

Ufajcie Matce Bożej !!!! , ale spróbujcie też kuracji/ okładów olejem rycynowym -w moim przypadku olej dwukrotnie zadziałał .Poczytajcie w google OLEJ RYCYNOWY W LECZENIU MIĘŚNIAKÓW. Szczęść Boże.