B.R.:Wiem, że to zasługa Matki Boskiej Różańcowej

Wiem, że to zasługa Matki Boskiej Różańcowej, bo to za jej przyczyną trafiłam na dobrych ludzi wokół siebie - instruktorów i egzaminatora.
Read More

Świadectwo łask dzięki nowennie

O nowennie usłyszałam zupełnie przypadkowo,zaintrygowało mnie to ,iż jest modlitwą,, nie do odparcia ”.Dużo jednak dowiedziałam się z internetu,dużo czytałam na temat tej nowenny,historii Matki Bożej Pompejańskiej,bł.Bartola Longo.To było około7-8 miesięcy temu.Gdzieś tam za mną chodziło by rozpocząć tę modlitwę ,jednak bałam się ,że nie poradzę sobie.Dziś jest 15 dzień...
Read More

Zofia: Otulona płaszczem ukochanej Matki Niebieskiej

Dzisiaj czuję jak jestem otulona płaszczem Maryi. Jestem bardzo szczęśliwa,dziękuję Ci moja ukochana Matko Niebieska za wszelkie dobra i łaski których doświadczam.
Read More

Agnieszka: Wyleczona z choroby nowotworowej

Chciałabym bardzo podziękować Maryi za to, że zostałam wyleczona z choroby nowotworowej. O nowennie powiedziała mi koleżanka, krótko po tym jak dowiedziałam się, że mam guza w piersi. Postanowiłam odmówić nowennę o swoje zdrowie, ale w tym dniu dowiedziałam się również że moja koleżanka ma guza i przeżywa to samo co ja.
Read More

Monika: Wciąż mam nadzieję

Witam. Dopiero po odmówieniu czterech razy Nowenny Pompejańskiej w różnych intencjach piszę to świadectwo. Czekałam, bo chyba nie otrzymałam łask, o które się modliłam. Piszę "chyba", bo może być też tak, że Pan Bóg mi je dał, a ja ich nie dostrzegam.
Read More

Aneta: Nowenna uspokaja, podnosi na duchu, „uzależnia”

O Nowennie dowiedziałam się przypadkowo i postanowiłam ją odmówić, albowiem od dekady mieszkamy z mężem osobno. Mąż ze względu na bardzo rzadki zawód dostał pracę z dala od domu, w dużym mieście.

Ja, z potomstwem mieszkam wiele kilometrów od niego, gdyż tam mam ukochaną pracę. Od zawsze chcieliśmy mieszkać razem i teraz nadarzyła się ku temu sposobność, mąż zatroszczył się o własne mieszkanie. Niestety, ja od roku w tym dużym mieście nie mogę znaleźć zatrudnienia, a mamy pożyczki. Modliłam się więc do Matki Boskiej Nowenną Pompejską. Teraz w tej samej intencji rozpoczęłam kolejną. Nie wiem, co mam robić? Matko Boska pomóż mi znaleźć pracę ,abym mogła zrezygnować z poprzedniej i nadal móc spłacać zobowiązania finansowe. Muszę nadmienić,że mimo , iż pracy nie dostałam czuję się bezpieczna , a w czasie odmawiania nowenny prace dostała inna bliska mi osoba. Może ktoś z czytających to świadectwo pomodli się jeszcze w mojej intencji. Bóg zapłać!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Aneta: Nowenna uspokaja, podnosi na duchu, „uzależnia”"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Michalina
Gość
Michalina

Niech spróbuje pomodlić się Pani do JoseMarii Escrivy:)

Aneta
Gość

Dziękuję za radę

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!