Aneta: Modlitwa o cud uzdrowienia.

Nowenne Pompejanska zaczelam odmawiac rok temu. Teraz znowu jestem w trakcie odmawiania kolejnej. Moj syn jest osoba niepelnosprawna.

Dwa lata temu gdy wszedl w wiek dojrzewania jego organizm mozna rzec podupadl.Z czlowieka w miare sprawnego stal sie niepelnosprawny w stopniu znacznym. Modlilam sie do Matki Bozej w intencji uzdrowienia syna z chorob.Zdalam sobie sprawe ze najwazniejsza jest pozbycie sie agresji.Wiem ze Matka Boza mnie wysluchala bo syn od trzech miesiecy jest spokojny.Trzeba cierpliwie czekac na efekt modlitwy bo Bog Wie kiedy jest ten wlasciwy moment by modlitwa zostala wysluchana.Dziekuje Tobie Matko Boza za wszelkie laski.Nieustannie trwam w modlitwie bo Ty Wiesz co jest dobre dla nas.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Aneta: Modlitwa o cud uzdrowienia."

Powiadom o
avatar
agucha
Gość
agucha

Proszę poczytać o diecie dr Dąbrowskiej – leczyła ona osoby które miały np. stwardnienie rozsiane w tak zaawansowanym stanie, że były leżące – potrafiła takie osoby postawić na nogi. Zachęcam gorąco.

TERESA
Gość
TERESA

Na str.DOM O.PIO w RADAWIE tam też jest stosowana dieta dr Dąbrowskiej sportowcowi groziła amputacja nóg uniknął będąc tam na diecie.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij