Marta: Prośba o dar macierzyństwa

Witam Kochani! Czytając Wasze piękne świadectwa postanowiłam podzielić się łaskami jakie otrzymałam dzięki Nowennie. Obecnie odmawiam Ją po raz trzeci i mimo, że moja prośba nie została jeszcze spełniona, czuję ogromną pomoc i wsparcie Matki Przenajświętszej, i za te otrzymane już łaski każdego dnia dziękuję. Modlę się o cudowny dar...
Przeczytaj całość

Ewa: znalezienie pracy

Z wielką nadzieją zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską,o której pierwszy raz przeczytałam w"Królowej Różańca Świętego".Proszę o pracę dla syna.Jeszcze zostało 9 dni nowenny,a syn wlaśnie podjął pracę,a pozostawał bez pracy wiele miesięcy.Zachęcam wszystkich,aby rozwiązywali problemy z Matką Bożą Pompejańską a doznają wielu zaskakujących łask.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś

Przez długi czas zbierałam się w sobie żeby napisać to świadectwo. Jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny. Pierwszą odmówiłam za zdrowie, całkowite uleczenie z nowotworu. Czy Maryja mi pomogła? Mam nadzieje, że tak, czekam na badania i wyniki. Na pewno wyleczyła mnie z bardzo wstydliwego grzechu.Przeczytaj Katarzyna: Wszędzie będę opowiadać...
Przeczytaj całość

Wiola: modlitwa za złamane serce, pogrzebane nadzieje i utraconą miłość

Moje udręczenie trwa....ale z tym da się żyć na Chwałę Bożą, jeżeli tylko to ma dać Komuś pomoc niech tak będzie, Matka jest ze mną.
Przeczytaj całość

Urszula: Jestem wdzięczna Bogu i Maryi

Postaram się aby moja opowieść nie była zbyt długa ale długo się do niej przymierzałam i też bardzo dużo się w tym czasie za sprawą Matki Bożej z Pompejów wydarzyło. W 2010 roku pojawiły się na mojej skórze zmiany, które lekarz rozpoznał jako chłoniak. Skierowano mnie do szpitala gdzie podjęto...
Przeczytaj całość

Aneta: Modlitwa o cud uzdrowienia.

Nowenne Pompejanska zaczelam odmawiac rok temu. Teraz znowu jestem w trakcie odmawiania kolejnej. Moj syn jest osoba niepelnosprawna.

Dwa lata temu gdy wszedl w wiek dojrzewania jego organizm mozna rzec podupadl.Z czlowieka w miare sprawnego stal sie niepelnosprawny w stopniu znacznym. Modlilam sie do Matki Bozej w intencji uzdrowienia syna z chorob.Zdalam sobie sprawe ze najwazniejsza jest pozbycie sie agresji.Wiem ze Matka Boza mnie wysluchala bo syn od trzech miesiecy jest spokojny.Trzeba cierpliwie czekac na efekt modlitwy bo Bog Wie kiedy jest ten wlasciwy moment by modlitwa zostala wysluchana.Dziekuje Tobie Matko Boza za wszelkie laski.Nieustannie trwam w modlitwie bo Ty Wiesz co jest dobre dla nas.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Aneta: Modlitwa o cud uzdrowienia."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
agucha
Gość
agucha

Proszę poczytać o diecie dr Dąbrowskiej – leczyła ona osoby które miały np. stwardnienie rozsiane w tak zaawansowanym stanie, że były leżące – potrafiła takie osoby postawić na nogi. Zachęcam gorąco.

TERESA
Gość
TERESA

Na str.DOM O.PIO w RADAWIE tam też jest stosowana dieta dr Dąbrowskiej sportowcowi groziła amputacja nóg uniknął będąc tam na diecie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!