Aneta: Modlitwa o cud uzdrowienia.

Nowenne Pompejanska zaczelam odmawiac rok temu. Teraz znowu jestem w trakcie odmawiania kolejnej. Moj syn jest osoba niepelnosprawna.

Dwa lata temu gdy wszedl w wiek dojrzewania jego organizm mozna rzec podupadl.Z czlowieka w miare sprawnego stal sie niepelnosprawny w stopniu znacznym. Modlilam sie do Matki Bozej w intencji uzdrowienia syna z chorob.Zdalam sobie sprawe ze najwazniejsza jest pozbycie sie agresji.Wiem ze Matka Boza mnie wysluchala bo syn od trzech miesiecy jest spokojny.Trzeba cierpliwie czekac na efekt modlitwy bo Bog Wie kiedy jest ten wlasciwy moment by modlitwa zostala wysluchana.Dziekuje Tobie Matko Boza za wszelkie laski.Nieustannie trwam w modlitwie bo Ty Wiesz co jest dobre dla nas.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
TERESAagucha Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
agucha
Gość
agucha

Proszę poczytać o diecie dr Dąbrowskiej – leczyła ona osoby które miały np. stwardnienie rozsiane w tak zaawansowanym stanie, że były leżące – potrafiła takie osoby postawić na nogi. Zachęcam gorąco.

TERESA
Gość
TERESA

Na str.DOM O.PIO w RADAWIE tam też jest stosowana dieta dr Dąbrowskiej sportowcowi groziła amputacja nóg uniknął będąc tam na diecie.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…