Paulina: Powrót narzeczonego

Jesteśmy razem i od tego momentu jest między nami lepiej niż kiedykolwiek. A ja wróciłam do kościoła, modlę się codziennie, chodzę na msze i wywołuję tym ogromne zdziwinie, że ja zawsze taki "bezbożnik" z różańcem w kościele. I dobrze mi z tym
Przeczytaj całość

Jadwiga: poczułam ze naprawdę kocham mojego męża

Zawsze wierzyłam w miłość -ja romantyczka zresztą ,wychodziłam za mąż z wielkiej miłosći...i nieraz pytałam Boga gdzie ona jest ...wiem ,wiem sami ją zniszczyliśmy ale teraz Boże błagam pomóż nam ją odbudować ,bo sami nie dajemy radę.
Przeczytaj całość

Sonia: Prośba o Sakrament Małżeństwa

Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji mojej córki, która związała się z rozwiedzionym człowiekiem z dziećmi. Obecnie mieszkają razem i wychowują ich wspólne dziecko. Nie mogłam się pogodzić z tą niezdrową sytuacją. Zwróciłam się do Matki Różańcowej z prośbą, aby moja córka zawarła sakramentalny związek małżeński z dobrym i mądrym człowiekiem, z którym stworzą szczęśliwą, trwałą i kochającą się rodzinę i w której jej dziecko będzie szczęśliwe.
Przeczytaj całość

agawa84: Czująca opiekę Maryi

Odmówiłam już 3 Nowennę Pompejańską i obiecałam, że złożę świadectwo. Pierwsza i druga Nowenna była w intencji mojej rodziny. Od dłuższego czasu (w zasadzie od zawsze), nasza rodzina była uboga w miłość względem siebie. Tata nie szanował mamy, nas traktował jako kogoś, kto musi być, bo się urodził. Przeczytaj agawa84:...
Przeczytaj całość

P: Skończyłem odmawiać drugą w moim życiu pompejankę

Dziś właśnie skończyłem odmawiać drugą w moim życiu pompejankę. ale chciałem złożyć świadectwo o pierwszej. zacząłem ją odmawiać 29 stycznia 2016 r . jeszcze nie bardzo wiedziałem jak odmawiać , bylem jak ślepy we mgle. nie odmawiałem np ,, ten różaniec odmawiam na Twoją cześć Królowo Różańca Świętego. nie dodawałem...
Przeczytaj całość

Alina: Maryja ROZWIĄZUJĄCA NASZE WĘZY

witam wszystkich… moja 8 NP była własnie w intencji deszczu i urodzajnego plonu dla rolników. W porównaniu do ubiegłych lat to będzie piękny rok dla rolników, chociaż modliłam się o deszcz to otrzymywałam łaski o które nie prosiłam.

Matka Boża otaczała mnie swoją opieką i rozwiązywała moje problemy. Czuję jej opiekę każdego dnia. W międzyczasie modliłam się też nowenną do matki Bożej Rozwiązującej Węzły… i już z tego miejsca chcę wszystkim powiedzieć że jest trudniejsza od NP bo szatan nie chce żebyśmy rezygnowali z grzechu. NA POCZĄTKU MYŚLAŁAM ŻE MNIE WĘZŁY TO NIE DOTYCZĄ PRZECIEŻ SIĘ MODLĘ A NIE WIDZIAŁAM JAKA JESTEM W ŚRODKU PUSTA, PEŁNA PYCHY I OCENIANIA LUDZI ZA GORSZYCH OD SIEBIE A JA TO PO PROSTU CHODZĄCY IDEAŁ. MATKA BOŻA DOPIERO OTWORZYŁA MI OCZY. POLECAM NOWENNĘ DO MATKI BOŻEJ ROZWIĄZUJĄCEJ WĘZŁY.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Alina: Maryja ROZWIĄZUJĄCA NASZE WĘZY"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Izabela
Gość
Izabela

Odmówiłam nie jedną nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły i też uważam, że jest trudniejsza od NP ale warto się nią modlić.

Córka
Gość
Córka

Dokładnie tak jest. Nie mam pojęcia dlaczego.. zmówiłam trzy Nowenny Pompejańskie – czasem cztery Różańce a Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły przerwałam trzy razy – raz ostatniego dnia. Oczywiście, nie poddaję się i dziś jestem w 6 dniu. Z Panem Bogiem i wytrwałości w wołaniu do naszej Najukochańszej Matki!

Magdalena
Gość
Magdalena

Dlaczego trudniejsza? Ja odmówilam trzy razy w różnych intencjach. Choć za pierwszym razem rzeczywiście doszło między mną a moją córką do dużej awantury. Powiedziała mi słowa tak straszny. Ale za chwilę mówi…. MAMO ja nie wiem czemu to powiedziałam to jak nie ja”… zły szalał bo to było pierwsze odnawianie różańca w moim domu….

Paul
Gość

Od pewnego czasu zauważyłem, że na tej stronie jest mocno promowana Nowenna do Matki Boskiej Rozwiązującej Węzły. To piękna modlitwa ale to przecież jest strona poświęcona Nowennie Pompejańskiej więc na tej modlitwie się skupiajmy i o jej mocy zaświadczajmy. Zupełnie się nie zgodzę z opinią, że Nowenna do MBRW jest trudniejsza. Odmawiam ją często wtedy gdy nie mam czasu na Nowennę Pompejańską Chociażby w ostatnim miesiącu odmówiłem trzy w różnych intencjach ale przyznam się szczerze, że dla mnie to jak zażywanie aspiryny gdy przydałby się antybiotyk. Z Bogiem.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Paul powinnismy promowac wszystkie te nowenny zeby duzo osob o nich wiedzialo:)

Paul
Gość

Zgadzam się, jeśli chodzi o kwestię modlitwy – należy je promować. Gorzej jak chodzi o biznes i promocję różnych stron internetowych – zresztą chyba wiesz Agnieszko o czym piszę 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ale chyba te strony nie sa biznesem pienieznym tylko „duchowym”:)ja dzieki tym forum dowiedzialam sie o modlitwAch :nowenna do MBRW oraz o Tajemnicach Szczescia ktore odmawiam a o ktorych nigdy wczesniej nie slyszalam…Paul akurat bardzo lubie i cenie sobie Twoje komentarze ale moim zdaniem te strony nie konkuruja ze soba i powinno sie je rozpowszechniac pozdrawiam:-)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!