Alina: Maryja ROZWIĄZUJĄCA NASZE WĘZY

witam wszystkich… moja 8 NP była własnie w intencji deszczu i urodzajnego plonu dla rolników. W porównaniu do ubiegłych lat to będzie piękny rok dla rolników, chociaż modliłam się o deszcz to otrzymywałam łaski o które nie prosiłam.

Matka Boża otaczała mnie swoją opieką i rozwiązywała moje problemy. Czuję jej opiekę każdego dnia. W międzyczasie modliłam się też nowenną do matki Bożej Rozwiązującej Węzły… i już z tego miejsca chcę wszystkim powiedzieć że jest trudniejsza od NP bo szatan nie chce żebyśmy rezygnowali z grzechu. NA POCZĄTKU MYŚLAŁAM ŻE MNIE WĘZŁY TO NIE DOTYCZĄ PRZECIEŻ SIĘ MODLĘ A NIE WIDZIAŁAM JAKA JESTEM W ŚRODKU PUSTA, PEŁNA PYCHY I OCENIANIA LUDZI ZA GORSZYCH OD SIEBIE A JA TO PO PROSTU CHODZĄCY IDEAŁ. MATKA BOŻA DOPIERO OTWORZYŁA MI OCZY. POLECAM NOWENNĘ DO MATKI BOŻEJ ROZWIĄZUJĄCEJ WĘZŁY.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Alina: Maryja ROZWIĄZUJĄCA NASZE WĘZY"

Powiadom o
avatar
Izabela
Gość
Izabela

Odmówiłam nie jedną nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły i też uważam, że jest trudniejsza od NP ale warto się nią modlić.

Córka
Gość
Córka

Dokładnie tak jest. Nie mam pojęcia dlaczego.. zmówiłam trzy Nowenny Pompejańskie – czasem cztery Różańce a Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły przerwałam trzy razy – raz ostatniego dnia. Oczywiście, nie poddaję się i dziś jestem w 6 dniu. Z Panem Bogiem i wytrwałości w wołaniu do naszej Najukochańszej Matki!

Magdalena
Gość
Magdalena

Dlaczego trudniejsza? Ja odmówilam trzy razy w różnych intencjach. Choć za pierwszym razem rzeczywiście doszło między mną a moją córką do dużej awantury. Powiedziała mi słowa tak straszny. Ale za chwilę mówi…. MAMO ja nie wiem czemu to powiedziałam to jak nie ja”… zły szalał bo to było pierwsze odnawianie różańca w moim domu….

Paul
Gość

Od pewnego czasu zauważyłem, że na tej stronie jest mocno promowana Nowenna do Matki Boskiej Rozwiązującej Węzły. To piękna modlitwa ale to przecież jest strona poświęcona Nowennie Pompejańskiej więc na tej modlitwie się skupiajmy i o jej mocy zaświadczajmy. Zupełnie się nie zgodzę z opinią, że Nowenna do MBRW jest trudniejsza. Odmawiam ją często wtedy gdy nie mam czasu na Nowennę Pompejańską Chociażby w ostatnim miesiącu odmówiłem trzy w różnych intencjach ale przyznam się szczerze, że dla mnie to jak zażywanie aspiryny gdy przydałby się antybiotyk. Z Bogiem.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Paul powinnismy promowac wszystkie te nowenny zeby duzo osob o nich wiedzialo:)

Paul
Gość

Zgadzam się, jeśli chodzi o kwestię modlitwy – należy je promować. Gorzej jak chodzi o biznes i promocję różnych stron internetowych – zresztą chyba wiesz Agnieszko o czym piszę 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ale chyba te strony nie sa biznesem pienieznym tylko „duchowym”:)ja dzieki tym forum dowiedzialam sie o modlitwAch :nowenna do MBRW oraz o Tajemnicach Szczescia ktore odmawiam a o ktorych nigdy wczesniej nie slyszalam…Paul akurat bardzo lubie i cenie sobie Twoje komentarze ale moim zdaniem te strony nie konkuruja ze soba i powinno sie je rozpowszechniac pozdrawiam:-)

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij