Monika: najpotrzebniejsze łaski

Dla dodania otuchy i nadziei innym osobom, zwłaszcza tym zaczynającym dopiero Nowennę do Matki z Pompejów składam świadectwo na Jej cześć. Nowennę odmawiam po raz trzeci. Żadna z moich próśb nie została jeszcze wysłuchana - być może jeszcze nie czas na to, być może nie są one zgodne z wolą Bożą....
Read More

Iga: Niespodziewana śmierć

Dalej będę się modlić i dziękować Matce Bożej i Jej Synowi za łaski, którymi jesteśmy obdarzeni. Ufam Ci Maryjo! Wierzę, że zaślesz inne łaski o które proszę, jeśli taka będzie wola Boga.
Read More

Hanna: Uzdrowienie

"Dziękuję" to za słabe słowo do wyrażenia mojej wdzięczności dla Matki Bożej Pompejańskiej, która naprawdę nie opuszcza nas w potrzebie!
Read More

Małgorzata: Zmiany w małżeństwie

Odmawiam drugą nowennę pompejańską, jutro zacznę trzecią. Modlę się za mojego męża, oczyszczenie jego serca i umysłu ze złych myśli. Będę prosić o otwarcie duszy męża na Miłosierdzie. W marcu mąż wyprowadził się z domu do rodziców, ja zostałam z trójką dzieci w domu. Obydwoje przepełnieni byliśmy złością i strachem, zaczęliśmy chodzić na terapię małżeńską.
Read More

Alina: Maryja ROZWIĄZUJĄCA NASZE WĘZY

witam wszystkich… moja 8 NP była własnie w intencji deszczu i urodzajnego plonu dla rolników. W porównaniu do ubiegłych lat to będzie piękny rok dla rolników, chociaż modliłam się o deszcz to otrzymywałam łaski o które nie prosiłam.

Matka Boża otaczała mnie swoją opieką i rozwiązywała moje problemy. Czuję jej opiekę każdego dnia. W międzyczasie modliłam się też nowenną do matki Bożej Rozwiązującej Węzły… i już z tego miejsca chcę wszystkim powiedzieć że jest trudniejsza od NP bo szatan nie chce żebyśmy rezygnowali z grzechu. NA POCZĄTKU MYŚLAŁAM ŻE MNIE WĘZŁY TO NIE DOTYCZĄ PRZECIEŻ SIĘ MODLĘ A NIE WIDZIAŁAM JAKA JESTEM W ŚRODKU PUSTA, PEŁNA PYCHY I OCENIANIA LUDZI ZA GORSZYCH OD SIEBIE A JA TO PO PROSTU CHODZĄCY IDEAŁ. MATKA BOŻA DOPIERO OTWORZYŁA MI OCZY. POLECAM NOWENNĘ DO MATKI BOŻEJ ROZWIĄZUJĄCEJ WĘZŁY.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
AgnieszkaPaulCórkaMagdalenaIzabela Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Izabela
Gość
Izabela

Odmówiłam nie jedną nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły i też uważam, że jest trudniejsza od NP ale warto się nią modlić.

Córka
Gość
Córka

Dokładnie tak jest. Nie mam pojęcia dlaczego.. zmówiłam trzy Nowenny Pompejańskie – czasem cztery Różańce a Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły przerwałam trzy razy – raz ostatniego dnia. Oczywiście, nie poddaję się i dziś jestem w 6 dniu. Z Panem Bogiem i wytrwałości w wołaniu do naszej Najukochańszej Matki!

Magdalena
Gość
Magdalena

Dlaczego trudniejsza? Ja odmówilam trzy razy w różnych intencjach. Choć za pierwszym razem rzeczywiście doszło między mną a moją córką do dużej awantury. Powiedziała mi słowa tak straszny. Ale za chwilę mówi…. MAMO ja nie wiem czemu to powiedziałam to jak nie ja”… zły szalał bo to było pierwsze odnawianie różańca w moim domu….

Paul
Gość
Paul

Od pewnego czasu zauważyłem, że na tej stronie jest mocno promowana Nowenna do Matki Boskiej Rozwiązującej Węzły. To piękna modlitwa ale to przecież jest strona poświęcona Nowennie Pompejańskiej więc na tej modlitwie się skupiajmy i o jej mocy zaświadczajmy. Zupełnie się nie zgodzę z opinią, że Nowenna do MBRW jest trudniejsza. Odmawiam ją często wtedy gdy nie mam czasu na Nowennę Pompejańską Chociażby w ostatnim miesiącu odmówiłem trzy w różnych intencjach ale przyznam się szczerze, że dla mnie to jak zażywanie aspiryny gdy przydałby się antybiotyk. Z Bogiem.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Paul powinnismy promowac wszystkie te nowenny zeby duzo osob o nich wiedzialo:)

Paul
Gość
Paul

Zgadzam się, jeśli chodzi o kwestię modlitwy – należy je promować. Gorzej jak chodzi o biznes i promocję różnych stron internetowych – zresztą chyba wiesz Agnieszko o czym piszę 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ale chyba te strony nie sa biznesem pienieznym tylko „duchowym”:)ja dzieki tym forum dowiedzialam sie o modlitwAch :nowenna do MBRW oraz o Tajemnicach Szczescia ktore odmawiam a o ktorych nigdy wczesniej nie slyszalam…Paul akurat bardzo lubie i cenie sobie Twoje komentarze ale moim zdaniem te strony nie konkuruja ze soba i powinno sie je rozpowszechniac pozdrawiam:-)