Ewa: Z Maryją nie zginiesz…

Maryja zawsze prowadzi do Swego Syna
Przeczytaj całość

Katarzyna: I jak tu nie wierzyć w cuda?

Szczesc Boze wszystkim modlacym. To jest moja 4 Nowenna w moim zyciu i kto ma jeszcze jakiekolwiek watpliwosci co do nieprawdopodobnych rzeczy ktore dzieja sie w tej Nowennie niech natychmiast je porzuci. Wszystkie poprzednie opisywalam na lamach rosemaria(to art.z 27 luty biezacego roku,,to bylo cos nieprawdopodobnego''i wtedy sie wszystko zaczelo.Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Dominik: Modlę się, żeby dała mi szansę

Chciałbym się podzielić moim świadectwem. Rok temu odmawiałem Pompejańską od 1 listopada do 24 grudnia w intencji o dobrą żonę. Wtedy znałem już dziewczynę, z którą się kolegowałem. W lipcu się dowiedziałem od jej przyjaciółki, że Ona coś do mnie czuje jednak ja jakoś nie mogłem tego do siebie dopuścić.
Przeczytaj całość

Adriana: Nowenna i… laptop

Niedawno zaczęłam którąś już w życiu Nowennę Pompejańską (ostatnio odmawiałam w zeszłym roku). Tak się złożyło, że w ciągu dwóch tygodni od rozpoczęcia tej nowenny udało mi się dosłownie przez 4 dni załatwić sprawę z kupnem laptopa. Planowałam to już od dawna, grubo ponad rok, ale zawsze coś stało na...
Przeczytaj całość

Aneta: Przepiękna modlitwa

Pierwszą swoją nowennę zaczęłam w sierpnia ubiegłego roku. Zanim jednak zaczęłam nowennę zastanawiałam się kilka dni jak zaczac i czy dam radę. Z dnia na dzień chodziło to za mną i postanowiłam rozpocząc modlitwę. Intencja dotyczyła bliskiej mi osoby. Niestety po 8 dniach przerwałam modlitę ponieważ zasnęłam ze zmęczenia. Po...
Przeczytaj całość

Alina: łaski odczuwam naokoło obcując z ludźmi

Pierwszą nowennę pompejańską rozpoczęłam w październiku 2014 roku, ale nie ukończyłam z powodu choroby tuż przed końcem części dziękczynnej. Jednak i tak odczułam łaski tej modlitwy, moja prośba częściowo została wysłuchana.

Drugą nowennę rozpoczęłam 5 grudnia 2015r.i bez przeszkód ukończyłam. Teraz odmawiam 6 nowennę i choć nie wszystkie prośby moje się spełniły to jednak odczułam wielki spokój w sercu, pozbyłam się lęków, ufam Jezusowi i Maryjii choć nie jest tak jakbym chciała, to wiem że Bóg chce dla mnie lepiej niż bym sobie życzyła. Trzecią NP odmawiałam o pomyślne zdanie egzaminów przez mojego syna z czym ciągle miał problemy i tak się stało, syn zaliczył wszystkie egzaminy, aż sam był zdziwiony. Czwartą odmówiłam za osobę mi znajomą ale nie wiem czy jest zmiana, piątą w intencji nawrócenia mojego męża i też nie widzę poprawy. Dziękuję Matce Bożej za otrzymane łaski, bo odczuwam je naokoło obcując z ludźmi, w pracy i w rodzinie. Moje życie uległo przemianie, teraz dużo się modlę, codziennie rano słucham mszy św., inaczej podchodzę do różnych sytuacji. Dziękuję Ci Matko Boża, prowadź nas i czuwaj nad nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Alina: łaski odczuwam naokoło obcując z ludźmi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata Piątek
Gość

Pomódl sie za męża aż do skutku, to znaczy najpierw idż do spowiedzi życia i jego też o to poproś , jesli sie nie zgodzi, to dalej rób swoje, módl się tez do Ducha świetego o łaski dla twojego męża, to skutkuje.

Alina
Gość

Dziękuję za ciepłe słowa i radę, na pewno tak zrobię, jeszcze raz dziękuję i życzę błogosławieństwa Bożego.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!