Tomek: zauważam już powoli, że Matka Boża mnie wysłuchała

Szczęść Boże, chciałbym się podzielić moim świadectwem na temat Nowenny. Muszę powiedzieć, że wątpiłem, czy będę sobie radził z jej odmawianiem, bo przed jej podjęciem miałem problem z dotrzymaniem postanowień dotyczących modlitwy, często trudno mi było znaleźć czas nawet na dziesiątkę różańca dziennie, jednak jestem już po ponad 20 dniach...
Read More

Wiesława: Ona na pewno ci pomoże

Pragnę podziękować Królowej Różańca Świętego za łaski, które otrzymałam dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej .Nowennę tę odmawiałam już trzy razy. Za każdym razem otrzymałam to o co prosiłam , a także dodatkowo Pan Bóg dorzucał mi tzw. łaski niespodzianki / których się nie spodziewałam/. Przeczytaj Wiesława: Ona na pewno ci pomoże
Read More

Anna: PRZEMIANA SERCA

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od Marka - uczestnika dwudniowych rekolekcji Odnowy w Duchu Świętym, w których wzięłam udział w kwietniu tego roku. To, jak tam się znalazłam to już materiał na inne świadectwo J Nigdy nie byłam wielką zwolenniczką modlitwy różańcowej, wydawała mi się monotonna i po prostu jej nie rozumiałam.
Read More

Maria: Praca i miłość

Treść modlitwy znalazłam "przypadkiem". Ktoś zostawił ksero z Nowenną Pompejańską w ławce kościelnej. Tego dnia byłam zrozpaczona. Wydawało mi się, że wszystkie nieszczęścia tego świata spadły właśnie na mnie. Nie mogłam znaleźć pracy, byłam samotna i zdiagnozowano u mnie ogromnie nieprzyjemne dla 20-latki łysienie. Byłam ogromnie przejęta wszystkim co mnie...
Read More

K – List: Chciałabym z całego serca polecić Wam odmawianie tej nowenny.

Wiem, że Maryja jest cały czas z nami i słucha próśb swoich dzieci. Wytrwajcie w modlitwie, a Maryja obdarzy Was łaskami.
Read More

Alina: łaski odczuwam naokoło obcując z ludźmi

Pierwszą nowennę pompejańską rozpoczęłam w październiku 2014 roku, ale nie ukończyłam z powodu choroby tuż przed końcem części dziękczynnej. Jednak i tak odczułam łaski tej modlitwy, moja prośba częściowo została wysłuchana.

Drugą nowennę rozpoczęłam 5 grudnia 2015r.i bez przeszkód ukończyłam. Teraz odmawiam 6 nowennę i choć nie wszystkie prośby moje się spełniły to jednak odczułam wielki spokój w sercu, pozbyłam się lęków, ufam Jezusowi i Maryjii choć nie jest tak jakbym chciała, to wiem że Bóg chce dla mnie lepiej niż bym sobie życzyła. Trzecią NP odmawiałam o pomyślne zdanie egzaminów przez mojego syna z czym ciągle miał problemy i tak się stało, syn zaliczył wszystkie egzaminy, aż sam był zdziwiony. Czwartą odmówiłam za osobę mi znajomą ale nie wiem czy jest zmiana, piątą w intencji nawrócenia mojego męża i też nie widzę poprawy. Dziękuję Matce Bożej za otrzymane łaski, bo odczuwam je naokoło obcując z ludźmi, w pracy i w rodzinie. Moje życie uległo przemianie, teraz dużo się modlę, codziennie rano słucham mszy św., inaczej podchodzę do różnych sytuacji. Dziękuję Ci Matko Boża, prowadź nas i czuwaj nad nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Alina: łaski odczuwam naokoło obcując z ludźmi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata Piątek
Gość

Pomódl sie za męża aż do skutku, to znaczy najpierw idż do spowiedzi życia i jego też o to poproś , jesli sie nie zgodzi, to dalej rób swoje, módl się tez do Ducha świetego o łaski dla twojego męża, to skutkuje.

Alina
Gość

Dziękuję za ciepłe słowa i radę, na pewno tak zrobię, jeszcze raz dziękuję i życzę błogosławieństwa Bożego.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!