Alina: łaski odczuwam naokoło obcując z ludźmi

Pierwszą nowennę pompejańską rozpoczęłam w październiku 2014 roku, ale nie ukończyłam z powodu choroby tuż przed końcem części dziękczynnej. Jednak i tak odczułam łaski tej modlitwy, moja prośba częściowo została wysłuchana.

Drugą nowennę rozpoczęłam 5 grudnia 2015r.i bez przeszkód ukończyłam. Teraz odmawiam 6 nowennę i choć nie wszystkie prośby moje się spełniły to jednak odczułam wielki spokój w sercu, pozbyłam się lęków, ufam Jezusowi i Maryjii choć nie jest tak jakbym chciała, to wiem że Bóg chce dla mnie lepiej niż bym sobie życzyła. Trzecią NP odmawiałam o pomyślne zdanie egzaminów przez mojego syna z czym ciągle miał problemy i tak się stało, syn zaliczył wszystkie egzaminy, aż sam był zdziwiony. Czwartą odmówiłam za osobę mi znajomą ale nie wiem czy jest zmiana, piątą w intencji nawrócenia mojego męża i też nie widzę poprawy. Dziękuję Matce Bożej za otrzymane łaski, bo odczuwam je naokoło obcując z ludźmi, w pracy i w rodzinie. Moje życie uległo przemianie, teraz dużo się modlę, codziennie rano słucham mszy św., inaczej podchodzę do różnych sytuacji. Dziękuję Ci Matko Boża, prowadź nas i czuwaj nad nami.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Alina: łaski odczuwam naokoło obcując z ludźmi"

Powiadom o
avatar
Beata Piątek
Gość

Pomódl sie za męża aż do skutku, to znaczy najpierw idż do spowiedzi życia i jego też o to poproś , jesli sie nie zgodzi, to dalej rób swoje, módl się tez do Ducha świetego o łaski dla twojego męża, to skutkuje.

Alina
Gość

Dziękuję za ciepłe słowa i radę, na pewno tak zrobię, jeszcze raz dziękuję i życzę błogosławieństwa Bożego.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij