Alina: łaski odczuwam naokoło obcując z ludźmi

Pierwszą nowennę pompejańską rozpoczęłam w październiku 2014 roku, ale nie ukończyłam z powodu choroby tuż przed końcem części dziękczynnej. Jednak i tak odczułam łaski tej modlitwy, moja prośba częściowo została wysłuchana.

Drugą nowennę rozpoczęłam 5 grudnia 2015r.i bez przeszkód ukończyłam. Teraz odmawiam 6 nowennę i choć nie wszystkie prośby moje się spełniły to jednak odczułam wielki spokój w sercu, pozbyłam się lęków, ufam Jezusowi i Maryjii choć nie jest tak jakbym chciała, to wiem że Bóg chce dla mnie lepiej niż bym sobie życzyła. Trzecią NP odmawiałam o pomyślne zdanie egzaminów przez mojego syna z czym ciągle miał problemy i tak się stało, syn zaliczył wszystkie egzaminy, aż sam był zdziwiony. Czwartą odmówiłam za osobę mi znajomą ale nie wiem czy jest zmiana, piątą w intencji nawrócenia mojego męża i też nie widzę poprawy. Dziękuję Matce Bożej za otrzymane łaski, bo odczuwam je naokoło obcując z ludźmi, w pracy i w rodzinie. Moje życie uległo przemianie, teraz dużo się modlę, codziennie rano słucham mszy św., inaczej podchodzę do różnych sytuacji. Dziękuję Ci Matko Boża, prowadź nas i czuwaj nad nami.

JUŻ DOSTĘPNY!

- najnowszy film

ks. Piotra Śliżewskiego

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
AlinaBeata Piątek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Beata Piątek
Gość
Beata Piątek

Pomódl sie za męża aż do skutku, to znaczy najpierw idż do spowiedzi życia i jego też o to poproś , jesli sie nie zgodzi, to dalej rób swoje, módl się tez do Ducha świetego o łaski dla twojego męża, to skutkuje.

Alina
Gość
Alina

Dziękuję za ciepłe słowa i radę, na pewno tak zrobię, jeszcze raz dziękuję i życzę błogosławieństwa Bożego.

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________