Anja: Cudowna modlitwa

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Ten czas z "Pompejanką" zmienił moje życie. Przez lata po bierzmowaniu byłam...daleko od Boga i od siebie, w moim życiu działy się różne rzeczy, nic jednak nigdy nie kończyło się dobrze.
Przeczytaj całość

Malgorzata: Bądź zawsze z nami Królowo Różańca Świetego.

Choć moje prośby nie zostaly jeszcze wysłuchane, wierze, ze Matka Najświętszą mnie usłyszy i obdarzy moje dzieci zdrowiem.
Przeczytaj całość

Ilona: Modlitwa o zdrowie i uzdrowienie chorej mamy na raka

Chwała Tobie Najświętsza Maryjo Panno za opiekę Nad moją mamą, poprawę jej stanu. Królowo Różańca Świetego Módl się za nami.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Wyleczenie z nałogu

Różaniec zaczęłam 1 Listopada, skończyłam w Wigilię Bożego Narodzenia i choć moja prośba nie została wysłuchana, moja rodzina otrzymała inne łaski córka zdała na prawo jazdy za pierwszym razem, w domu zrobiło się spokojniej, w pracy wynagrodzono mnie za ciężką pracę, przystąpiłam do spowiedzi, jednak nie otrzymując rozgrzeszenia, nie zrazilam się, bo wiem ze wkrótce Duch św postawi na mojej drodze kierownika duchowego, który pomoże mi wyjść z bagna w którym tkwie, chce zawrzeć związek małżeński z ojcem mych dzieci, nie przestając modlić się dalej NP bo ta modlitwa ma NAPRAWDĘ MOC.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Panie Boże, niech będzie jak Ty chcesz..

Kolejny raz piszę, bo kolejny raz dzieją się małe cuda… Jestem w trakcie odmawiania 4 Nowenny. Kończę ją w Uroczystość Objawienia Pańskiego, ale już dziś mogę powiedzieć, że Miłość Boża się objawia. Jest to moja druga Nowenna w pewnej intencji. Modląc się, wiedziałam, że po prostu tak trzeba, ale kilka...
Przeczytaj całość

Alicja: Nie jest jeszcze idealnie

Chcę podziękować Maryi i Bogu za otrzymane łaski. Jestem lekarzem. Bardzo chciałam dostać się na pewną specjalizację. Co jest niebywale trudną sprawą, bo na pewne kierunki jest niewiele miejsc.

Zmówiłam nowennę pompejańską , przynajmniej tak na początku myślałam , modliłam się tylko na jednym różańcu, nie wiedziałam dokładnie jak się ją odmawia. Miałam też malutkie dziecko.
Później była rekrutacja, nie przyjęli mnie. Kiedy całkowicie straciłam nadzieję zadzwonili do mnie w Wigilię Bożego Narodzenia mówiąc, że jestem przyjęta. Dostałam jeszcze więcej niż nawet śmiałam marzyć.
Dostałam się z drugiego odwołania. Było jeszcze po drodze trochę komplikacji, musiałam być cierpliwa, ale ze wszystkich problemów wychodziłam obronną ręką , niektóre problemy rozwiązywały się same. Obecnie kształcę się w dziedzinie, która była zawsze moim olbrzymim marzeniem. Pomimo mojej niekompletnej ,można powiedzieć, modlitwy została wysłuchana i otrzymałam więcej niż prosiłam.
Kolejną nowennę odmawiałam za moje małżeństwo. Tym razem odmawiałam ją już właściwie, z czterech różańców.
Mieliśmy duże problemy. Nawet sprawa trafiła do sądu, rozwiedliśmy się. Rozwód został unieważniony, zanim wyrok się uprawomocnił w ostatnim dniu !!!!!
Nie jest jeszcze idealnie, dalej dogadujemy się raz lepiej raz gorzej. Widocznie na pewne sprawy potrzeba więcej czasu, więcej modlitwy. Będę modlić się dalej ,żeby mąż przestał palić i bardziej dbał o rodzinę.
Takie jest moje świadectwo. Z pokorą i oddaniem bardzo dziękuję Ci Maryjo i Boże.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Alicja: Nie jest jeszcze idealnie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Chwała Panu dziękuję za Twoje świadectwo właśnie modlę się o swoje małżeństwo wlałaś w moje serce nadzieje że mi się też uda je uratować. Niech wam Pan Bóg błogosławi

Alicja
Gość

Cieszę się bardzo , ze mogłam kogoś zmotywować i swoim świadectwem pomoc. Ta nowenna ma ogromną moc. Powinnam jeszcze dodać , ze pozbylam się bezsenności z która się zmagalam sie ,bardzo wycisza i uspokaja. Teraz szykuję się do odmawiania kolejnej…

Elżbieta T
Gość
Elżbieta T

Niech Ci Pan Bóg błogosławi całym sercem życzę Ci jak najlepiej (wam) życzę jeśli mogę cię prosić o modlitwę za mnie o mojego męża Michała to bardzo dziękuję . Jest mi tak ciężko momentami

Teresa
Gość
Teresa

Alicja jesteś wyjątkową , skromną osobą. Szczęściarz Twój mąż.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!