Anna: Refleksja po odmówieniu nowenny

Witam, zobowiązaniem modlących się nowenną pompejańską jest złożenie świadectwa. Ja takiego nie złożyłam, choć modlitwę zakończyłam w wakacje. Uznawałam, że nie została wysłuchana i czekałam na to, kiedy to się stanie. Oczywiście za niepowodzenie obwiniałam siebie samą, swoją niedoskonałą modlitwę - nienależyte skupienie, przerywanie żeby podejść do płaczącego dziecka, modlitwa z dzieckiem na ręku.
Przeczytaj całość

Agata: Matka Najświętsza zawsze dotrzymuje słowa

Po zakończeniu nowenny czekałam kilka miesięcy, aż Matka Boża uznała, że nadszedł czas...Przyznaję, że dopadało mnie zwątpienie, że nie zostanę wysłuchana. Ale Matka nie zawiodła mnie
Przeczytaj całość

Marzena: Chwyciłam za Różaniec

Na Nowenne Pompejanska natrafilam przypadkiem,przeszukujac strony internetowe. Zaczelam czytac swiadectwa I bardzo zaciekawila mnie ta modlitwa. Jak kazdy potrzebuje wiele Laski I Bozej pomocy w moim zyciu w roznych sprawach,jak rowniez moi bliscy,choc czasem nie zdaja sobie z tego sprawy,badz nie dostrzegaja problem.Jednak na tamten czas stwierdzilam,ze ta modlitwa raczej...
Przeczytaj całość

Barbara: Moje pierwsze świadectwo

Pragnę złożyć moje 1 świadectwo .Jestem w trakcie odmawiania 2 nowenny .1 była w intencji córki o dary duchowe, powrót jej do sakramentów swietych . Dla mnie był to cudowny czas łaski i wiary w opiekę Najswietszej Panienki .
Przeczytaj całość

Magdalena: Wielkie Cuda!

Chciałabym złożyć moje świadectwo. Nowennę odmawiam już 5 raz. I choć tylko jedna prośba została wysłuchana, otrzymałam mnóstwo łask o które nie prosiłam i na każdym kroku czuję opiekę Matki Bożej
Przeczytaj całość

Agnieszka: Troska o relacje w rodzinie

Była to moja kolejna Nowenna Pompejańska. Zacznę od tego, że jestem dorosłą osobą, mam męża i córeczkę. Mieszkam daleko od domu rodzinnego, ale nieustannie martwię się jeśli coś złego dzieje się u rodziców.

Jedyne jak mogę ich wspomagać to modlitwa. Tak też uczyniłam tym razem. Modliłam się w intencji mojego taty, który po 25 latach abstynencji zaczął sięgać po alkohol. Mój niepokój był tym większy, że tata zażywa antydepresanty, stał się nieprzyjemny w relacjach z rodziną. Postanowiłam poprosić Matkę Bożą o pomoc. W trakcie odmawiania Nowenny pojawiały się liczne przeciwności, choćby to że przerwały się 3 różańce. Przez długi czas nic nie zmieniało się w zachowaniu mojego taty. Bywał opryskliwy, trudny w relacjach z mamą. W trakcie odmawiania Nowenny pojechałam do rodziców na tydzień. Wówczas poprosiłam, aby przez ten czas towarzyszyli mi w codziennym różańcu. Tak też się stało, każdego wieczora modliliśmy się razem. Wspólnie też modliliśmy się modlitwą uniżenia. Od tego czasu zachowanie mojego taty zmieniło się. Naprawił relacje z mamą, wspólnie się modlą, nie sięga po alkohol. Wiem, że to tylko dzięki Matce Bożej. Łaski jakie ja otrzymałam dla siebie to zbliżenie do Boga, poznawanie Go każdego dnia. Chciałam jeszcze wspomnieć, że różaniec zakończyłam w sobotę i chciałam zrobić „sobie przerwę” nim podejmę kolejną intencję. Jednak już w niedzielę przyszedł mąż i powiedział, że zaczyna Nowennę w intencji swojej chorej siostry. Postanowiłam się do niego przyłączyć i znów spotykam się na różańcu z Maryją każdego dnia. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Agnieszka: Troska o relacje w rodzinie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Piękne świadectwo – gratulacje. Róbmy wszystko aby nasze rodziny były piękne duchem. Bogu niech będą dzięki.

Marta
Gość

Rodzice to bardzo ważny dla mnie „temat”. Tym bardziej wzrusza mnie i porusza Twoje świadectwo. Coś pięknego, nie potrafię opisać tego słowami!

KasiaR
Gość
KasiaR

Tak piękna jest modlitwa wspólna rodzinna, a jeszcze Nowenną, coś niesamowitego!:)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!