Maciej: Spowiedź, zerwanie związku niesakramentalnego

Dzisiaj, pierwszy dzień po zakończonej Nowennie, byłem​ u spowiedzi i otrzymałem rozgrzeszenie. Zaczynam nowe życie...
Read More

Marianna: Otrzymałam łaskę

Chcę podzielić się swoim świadectwem.Odmawiałam kolejną Nowennę Pompejańską,tym razem prosiłam Matkę Bożą o wstawiennictwo w przemianie życia mojego syna.W części dziękczynnej syn otrzymał propozycję pracy charytatywnej ale zgodnie z jego zainteresowaniami,pomaga mu to wyjść z depresji ,która go męczy.
Read More

Monika: Poczęcie dziecka

Witam, mam na imię Monika, chciałam podzielić się swoim świadectwem i otrzymanymi łaskami po odmówieniu nowenny pompejańskiej. Kilka lat staraliśmy się z mężem o dziecko - bezskutecznie. Mnóstwo badań, lekarzy, wyjazdów - brak przyczyny niepłodności. Proponowano nam inseminacje albo in vitro - wiedzieliśmy że nigdy się na to nie zgodzimy. Po kilku latach modlitwy o dar potomstwa zaczęłam modlić się o dobrego lekarza, który znajdzie przyczynę naszego niepowodzenia. I znalazł się lekarz, który w niedługim czasie postawił diagnozę i skierowanie na leczenie.
Read More

Łaska dobrej śmierci

3 lata temu moja teściowa zachorowała na raka. Choroba szybko postępowała, rak przerzucił się na inne narządy. Zajęty był cały organizm, co róż pojawiały się nowe guzy. Rozpoczęłam odmawianie NP w intencji uzdrowienia teściowej. Jej stan jednak ciągle się pogarszał. Teściowa zmarła, ale otrzymała wielkie łaski w dniu śmierci. Konała...
Read More

Zuzanna: Tata

Prosiłam Maryję, aby mój tata wyszedł z alkoholizmu
Read More

Agnieszka: Troska o relacje w rodzinie

Była to moja kolejna Nowenna Pompejańska. Zacznę od tego, że jestem dorosłą osobą, mam męża i córeczkę. Mieszkam daleko od domu rodzinnego, ale nieustannie martwię się jeśli coś złego dzieje się u rodziców.

Jedyne jak mogę ich wspomagać to modlitwa. Tak też uczyniłam tym razem. Modliłam się w intencji mojego taty, który po 25 latach abstynencji zaczął sięgać po alkohol. Mój niepokój był tym większy, że tata zażywa antydepresanty, stał się nieprzyjemny w relacjach z rodziną. Postanowiłam poprosić Matkę Bożą o pomoc. W trakcie odmawiania Nowenny pojawiały się liczne przeciwności, choćby to że przerwały się 3 różańce. Przez długi czas nic nie zmieniało się w zachowaniu mojego taty. Bywał opryskliwy, trudny w relacjach z mamą. W trakcie odmawiania Nowenny pojechałam do rodziców na tydzień. Wówczas poprosiłam, aby przez ten czas towarzyszyli mi w codziennym różańcu. Tak też się stało, każdego wieczora modliliśmy się razem. Wspólnie też modliliśmy się modlitwą uniżenia. Od tego czasu zachowanie mojego taty zmieniło się. Naprawił relacje z mamą, wspólnie się modlą, nie sięga po alkohol. Wiem, że to tylko dzięki Matce Bożej. Łaski jakie ja otrzymałam dla siebie to zbliżenie do Boga, poznawanie Go każdego dnia. Chciałam jeszcze wspomnieć, że różaniec zakończyłam w sobotę i chciałam zrobić „sobie przerwę” nim podejmę kolejną intencję. Jednak już w niedzielę przyszedł mąż i powiedział, że zaczyna Nowennę w intencji swojej chorej siostry. Postanowiłam się do niego przyłączyć i znów spotykam się na różańcu z Maryją każdego dnia. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KasiaRMartaweronika Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Piękne świadectwo – gratulacje. Róbmy wszystko aby nasze rodziny były piękne duchem. Bogu niech będą dzięki.

Marta
Gość
Marta

Rodzice to bardzo ważny dla mnie „temat”. Tym bardziej wzrusza mnie i porusza Twoje świadectwo. Coś pięknego, nie potrafię opisać tego słowami!

KasiaR
Gość
KasiaR

Tak piękna jest modlitwa wspólna rodzinna, a jeszcze Nowenną, coś niesamowitego!:)